Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa naravno da komentatori pluju F1 kada to taj sport i zasluzuje, a ja pratim formulu 1 od svoje 7-me godine
    F1 je postala korporativna marioneta i zbog ogromnih kolicina novca i sponzora, raznih korporacija izgubila je ljudskost i zato svi vozaci izgledaju kao gomila programiranih robota na stazi i van nje, i mislim da im treba neko kao valentio rossi ko ce uneti malo zabave i zivosti, mada svidja mi se vettel koji ume da se zabavi i dosta je opusteniji od drugih vozaca
    ono sto mene brine je to sto motogp pocinje sve vise i vise da lici na F1, pogotovu prevelikim uvodjenjem elektronike koje moze da dovede do toga da motor odlucuje sampiona a ne vozaci (naravno da je motor uvek bio bitan) kao sto je to u formuli1, a seti te se rossi-ja koji osvaja titulu 2004 sa slabijom yamahom
    ono sto volim kod motogp-a, osim brojnih preticanja, je sto vozaci imaju karakteristicne osobine kako na stazi tako i van nje, simonchelli je totalno lud na stazi sa opasnim preticanjima dok van nje izgleda kao neko ko ne zna ni da hoda a kamoli da vozi motor, a lorenzo je arogantan samouveren i koliko god mrzeo rossija ocajno pokusava da bude on, stoner izgleda kao neko ko je smiren i stalozen ali smo videli da ume da bude i vise nego detinjast kada izgubi, rossi...pa dobro svi znamo ko je on, itd.
    volim oba sprta ali kada neko pokusava da ih uporedi mislim da je jasno koji je sport zabavniji

    Comment


    • Originally posted by osetljiva View Post
      Ja bih samo da se zahvalim svima koji su se potrudili da ljubitelji moto sporta imaju priliku da uzivaju!
      Kada mi je prijatelj javio da sbb ima nov kanal SK prime, na kojem mogu da pratim moto gp i F1, mislila sam da se sali sa mnom, prosto mi je delovalo neverovatno !!! Sreca, sreca, radost! Uzivancija!!!
      HVALA i nasem omiljenom komentatoru Srdjanu, bez cijeg angazovanja, verujem da ovo ne bismo imali.
      Ciao Osetljiva,

      Hvala na lepim rečima, ali ne mogu da se pohvalim da sam ja učestvovao u ovome. Moje učešće je bilo minimalno. Samo sam konstatovao da je F1 sjajna ideja, kao i novi kanal. Zaslužni su oni koji su "odgovorni" za to što nije bilo MotoGP-a na SK prošle nedelje, pa cenim da je red da ih istaknem. Iskupili su se;) Jedino gde mogu da pohvalim Aleksandra i mene je da smo lobirali da MotoGP bude na SK Prime ako ne može na SK. Ali i tu smo dobili informaciju da je već planirano bilo da na novom kanalu budu i reprize i direktni prenosi MotoGP-a. Sigurno je da će najzad sve funkcionisati kako smo želeli

      Hvala još jednom.

      Pozdrav,

      Srđan

      Comment


      • Ja bi takodje da se zahvalim i uputim sve pohvale za noovi kanal i sto konacno mozemo da gledamo MotoGP bez problema.
        Iako sam soonjao u sve to.

        Comment


        • Moram da dodam - novi kanal sa najboljim komentatorima koji postoje!!! Pozdrav Srdjanu i Aci!!!
          #58

          Comment


          • cekajte bre, a za one koje nemaju SK prime, hoce li se motogp prenositi na obicnom sport klubu?..nije mi jasno

            Comment


            • Mislim da nece. Mozda, samo kada ne bude nekog drugog sporta koji redovno prenose.

              Comment


              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                Mislim da nece. Mozda, samo kada ne bude nekog drugog sporta koji redovno prenose.
                Najverovatnije će sve ići najčešće na SK Prime. Svestan sam da još uvek svi nemaju ovaj kanal, ali molim za strpljenje i razumevanje, pošto ne možemo sve da rešimo odmah. Ceo kanal je otvoren upravo iz potrebe da kada se preklapaju Premier liga i tenis sa sportovima poput MotoGP-a ipak MotoGP bude na analognoj televiziji i na besplatnom kanalu. Naravno i F1 i ostali gledani sportovi. Javljam detaljno čim saznam.

                Comment


                • Ja pratim i F1 i MotoGP, ali dzabe kada nemam ni SK+, a kamoli SK PRIME.
                  Imam PTT KDS i cini mi se da ta 2 kanala necu ni dobiti, jer SBB kao da pravi monopol, a ako je zaista tako, to je onda nelegalna radnja, jer prava za ova dva sporta su kupljena za prikazivanje na velikom prostoru (pola Balkana cini mi se), a ja to pravo ne mogu da ostvarim.

                  Molim Boga da cu ih dobiti, ili makar SK PRIME...

                  Gos-n Erceg, hvala Vam za sve sto radite za ljubitelje motosporta na ovim prostorima.
                  Jos kad biste doveli i Acu Babica da i on komentarise F1, gde bi Vam kraj bio...

                  Comment


                  • Srdjane jel si ti prenosio ranije motogp na euro sportu sa Ninoslavom?

                    Comment


                    • Odjavi PTT uzmi Total i problem resen

                      Comment


                      • ZASTOOOOOOOOOOOOOO OPET!

                        Originally posted by RRolfo View Post
                        Srdjane jel si ti prenosio ranije motogp na euro sportu sa Ninoslavom?
                        jeste, to je bio najbolji komentatorski duo
                        a sto se tice sportklub prime: JA IMAM IKOM-OVU KABLOVSKU I CEKAO SAM OD 2008. DA DOBIJEM SPORT KLUB DA BIH GLEDAO MOTOGP, A SADA KADA SAM U 2011. KONACNO DOBIO SPORT KLUB, SADA PRENOSE NA SPORKLUB PRIME KANALU KOJI JA NARAVNO NEMAM (MADA IMAM IPTV ALI NI TU NEMA SPORT KLUBA) - ZASTOOOOOOOOO SAM TOLIKI BAKSUZ

                        Comment


                        • Sve je o.k.Svaka cast na SK Prime ove je prava stvar po prvi put u Srbiji!Sve pohvale sa moje strane.Pozdrav

                          Comment


                          • Originally posted by komarex View Post
                            Sve je o.k.Svaka cast na SK Prime ove je prava stvar po prvi put u Srbiji!Sve pohvale sa moje strane.Pozdrav
                            Ciao Komarex,

                            Samo šalji info, da bude najbolje moguće.

                            Hvala svima.

                            Pozdrav,

                            Srđan

                            Comment


                            • Svaka cast za jucerasnji dan i na sve tri trke od ove godine.Odusevili ste me.Ovo stvarno nisam ocekivao,sve pohvale.

                              Comment


                              • Originally posted by Djuka99gp View Post
                                Svaka cast za jucerasnji dan i na sve tri trke od ove godine.Odusevili ste me.Ovo stvarno nisam ocekivao,sve pohvale.
                                Hvala u ime svih zaslužnih uključujući i vas

                                Comment

                                Working...
                                X