Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossini View Post
    ..da li znas sta govoris momce?????nastavi da obozavas kengura,ali ga nemoj porediti sa doktorom,molim te..inace ti doktor ne gine...
    e nek si mu rekaorossinija za vodju navijaca
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by vesna8.11 View Post
      Volela bih kada bi uvazeni clan, Gospodin Crni, malo pazljivije birao reci u svom pisanju.
      Ovo je 3. put kako mu upucujem istu molbu.Nadam se da ce me bar udostojiti odgovora.

      Ništa molba , samo agresivno. ;)
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • I ko to kaze. Na dve poruke nisi odgovorio.
        Da li ti uopste pregledavas, imas li postu.

        Comment


        • Originally posted by vesna8.11 View Post
          I ko to kaze. Na dve poruke nisi odgovorio.
          Da li ti uopste pregledavas, imas li postu.

          Vjeruj mi da sam procitao al je*** forum hahahahahah nece da se posalje poruka il ja neznam lol :S
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            e nek si mu rekaorossinija za vodju navijaca
            ..tnx Deni..
            sigpic

            Comment


            • ..voleo bih da dobijem odg na ovo pitanje,posto vidim da pratite forum...znaci pravo pitanje za komentatore..da li ste u bilo kakvom kontaktu sa Veljkom Petrovicem??
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rossini View Post
                ..voleo bih da dobijem odg na ovo pitanje,posto vidim da pratite forum...znaci pravo pitanje za komentatore..da li ste u bilo kakvom kontaktu sa Veljkom Petrovicem??

                Naravno da smo u kontaktu sa cika Veljom.Uostalom on takodje radi na SK i pomaze oko Formule 1.

                I ako sam to vise puta uradio privatno evo i javno cu se zahvaliti gospodinu Veljku Petrovicu na pomoci u trenucima kada sam ja pocinjao da radim auto-moto sportove.

                Comment


                • Imam RADIJUS VEKTOR kablovsku i zvalo je jedno minimum 15-oro ljudi koje znam da bi se raspitalo o SK PRIME...svi smo dobili odgovor da nisu obavesteni i da ne znaju nista o tome...cak smo dobili i odgovor da ce biti u okviru digitalnog paketa?????? Na pitanje kako to,jer je SKP besplatan i analogni kanal,odgovor je bio sledeci:"Mi nismo obavesteni i ne znamo nista!Pogledajte na nasem sajtu!" nakon cega je usledilo "tu-tu" iz slusalice...jedan od odgovara je bio da mozda nece ni biti tog kanala..Da li mozete vi da urgirate nesto,jer nas ocigledno ignorisu?! Unapred hvala!!!

                  Comment


                  • isti slucaj sa kopernikusomvec sam sto puta pisala o tome,stalno sam zvala,slala mejlove i nista!na kraju su rekli da verovatno nece ni uzeti??a zasto pitam ja??naterajte ih
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Pozdrav svima , i ja imam KOPERNIKUS . poslao sam e-mail sa molbom za SK PRIME i evo sta su mi odgovorili :
                      Vaša molba je prosleđena nadležnim službama.



                      S poštovanjem,

                      dipl. inž. Nemanja Bračko

                      Internet tehnička podrška

                      Nadam se da ce pozitivno resiti !

                      Comment


                      • Originally posted by urke030 View Post
                        Pozdrav svima , i ja imam KOPERNIKUS . poslao sam e-mail sa molbom za SK PRIME i evo sta su mi odgovorili :
                        Vaša molba je prosleđena nadležnim službama.



                        S poštovanjem,

                        dipl. inž. Nemanja Bračko

                        Internet tehnička podrška

                        Nadam se da ce pozitivno resiti !
                        tebi su bar odgovorilimeni ni na jedan mejl nisu!
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • timovi za 2012 u GP kategoriji

                          da li se sada već zna koji će timovi i sa koliko vozača učestvovati dogodine u GP kategoriji?!
                          unapred hvala.

                          Comment


                          • evo da napravim, kako to na stranim forumima zovu, bump, odnosno da podignem temu....
                            baš bi bilo lepo ukoliko komentatori znaju nešto o timovima koji će dogodine učestvovati u gp kategoriji da ovog vikenda malo spomenu u toku prenosa...
                            još jednom unapred hvala!

                            Comment


                            • Potrebna mi je jedna informacija! U pitanju je teaser za Le Mans koji se emituje na SK PRIME. Pocinje sa Rosijem(u Fiat-Yamaha odelu) najavljuje GP France, zatim Espargaro, pa neke cice u bazenu... Pretpostavljam da znate o cemu je rec. Molim Vas za bilo kakvu informaciju tipa poreklo klipa, godina, bilo sta sto bi mi olaksalo pretragu na netu.

                              Hvala, najlepse.
                              http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                              Comment


                              • jel taj komentator aleksandar dzankic pre bio reper mc best?

                                Comment

                                Working...
                                X