Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BEST View Post
    Jos uvek se nista ne zna oko odlazaka na trke.
    Zavisi od mnogo faktora, u prvom redu od finansija.
    I da li cemo ici kao posmatraci ili cemo uspeti da nadjemo sponzore za kabinu.
    U svakom slucaju , radice se na tome.
    Pozzz i Svako Dobro
    Jel moguće da se konačno javio neko iz samog SK-a?Trebali bi komentatori češće da navraćaju ovamo.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Nemoj tako da pričaš, svima uvek uredno odgovore, mahom Aleksandar. Prevrti malo stranice unazad...

      Što se tiče gledanja trka uživo, moj najbolji drugar je otvorio turističku agenciju početkom godine. Radi i subagenturu za najveće turističke organizacije u Srbiji, a zaljubljenik je u motoGP kao i svi mi. Sledeće nedelje smo mislili da sednemo zajedno i pogledamo kalendar, pa da pokušamo da osmislimo aranžman za neku od trka. Obojica smo se složili oko toga da to ne bude Brno, već neka druga destinacija, ali najveći problem će nam predstavljati cena jednog takvog aranžmana, jer za ovdašnje prilike ni Brno nije tako jeftin, a da ne pričamo o Holandiji, Španiji...
      Ima tu dosta posla i detalja za planiranje, treba baciti sve na papir, pozabavićemo se malo za vikend time, a ovde će svakako biti postavljen info ukoliko se ozbiljnije upustimo u tako nešto.

      Ovom prilikom pozivam forumaše koji planiraju da gledaju neku od trka da se izjasne koja bi to bila po njihovom izboru, ali da obavezno uzmu u obzir svoje finansijske mogućnosti i pokušaju da daju što realniju procenu u skladu sa onim što mogu da priušte
      (Nema Malezija itd. )
      Bilo bi dobro i ako bi administratori foruma izašli u susret pa sproveli neku anketu ovde na forumu, ali da postave za glasanje samo trke u Evropi, čisto da bi imali orijentir šta ljude najviše interesuje. Ukoliko do toga ne dođe, šaljite mi slobodno vaše želje i predloge u inbox.

      Pozdrav i Svako Dobro
      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

      Comment


      • Jel moze bez te KLETVE KOMENTATORA vise. To jednostavno ne postoji i brate dosadno je. Po ceo vikend slusamo jedno te isto. Znaci ako vidimo npr Krumenahera u vrhu logicno je da ga pohvalite. Ali on je u vrhu zato sto forsira, a kad neko forsira onda je i logicno da se desi pad. Prema tome nema tu nagadjanja, sujeverja itd.

        Comment


        • to je samo salamene vise zanima sta znaci "puna saka brade"
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            mene vise zanima sta znaci "puna saka brade"
            Znaci da je neko jako dobro prosao obzirom na okolnosti I meni je malo glupa ta prica o komentatorskim kletvama, mada se nekoliko puta pokazala kao istinita
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Jel moguće da se konačno javio neko iz samog SK-a?Trebali bi komentatori češće da navraćaju ovamo.
                Ciao MarkedOne8,

                Nažalost nisam dolazio jedan duži period na forum. Opravdano i neopravdano. Trudimo se da uvek odgovorimo, ali bilo je nekih čudnih situacija, pa sam napravio malo dužu pauzu. Javljaću se češće.

                Pozdrav,

                Srđan

                Comment


                • Ciao crni,

                  Slažem se da ne postoji, ali nam se tokom godina, kao i drugim kolegana, događalo da sekund pre nečijeg izletanja, ili problema, ga pohvalimo. Postalo je šala, ništa više od toga. A što se tiče učestalosti, i dalje često dobijamo poruke sa molbama da ne hvalimo nekoga, da ga ne bismo "ukleli".

                  Hvala za informaciju.

                  Pozdrav,

                  Srđan

                  Comment


                  • Originally posted by crni View Post
                    Jel moze bez te KLETVE KOMENTATORA vise. To jednostavno ne postoji i brate dosadno je. Po ceo vikend slusamo jedno te isto. Znaci ako vidimo npr Krumenahera u vrhu logicno je da ga pohvalite. Ali on je u vrhu zato sto forsira, a kad neko forsira onda je i logicno da se desi pad. Prema tome nema tu nagadjanja, sujeverja itd.
                    "Kletva Komentatora" nije iraz koji su izmislili Srdjan i Aca, to su ako se ne varam prvo upotrijebili voditelji formule 1 kasnije je kao zanimljiv i zabavan izraz uzeo maha i u ostale sportove. U svakom slucaju nije njihova kreacija niti su oni jedini koji se sluze s njome. Ova dva momka se iz petnih zila trude da popularizuju ovaj sport i da u komentatorskom svijetu budu na nivou velikih voditelja ovog sporta ne bi li samim time podigli nivo GP-a u nasem okruzenju. S toga licno te ljubazno molim da sve sto ti padne na pamet ne moras odmah da kazes, sacekas malo i izvagas, jer dosta je ljudi odustalo od MotoGp-a ne samo na forumu nego i u zivotu jer se uvijek nadje gomila kriticara oko banalnih stvari a vrlo malo onih koji hvale ljude koji se muce da nam priblize ovaj sport kao sto su Spanski, Italijanski i Engleski komentatori priblizili njihovoj publici pa sad lagano mogu da dosetaju do staza i vide trku dok mi ne mozemo.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • Ajde Srdjane objasni javno sta se desava sa prilogom iz Brna? Skoro ce godinu dana proci od trke a mi osim tvog vozanja po stazi nista ne videsmo.

                      Comment


                      • Ciao Boco,

                        Odlično pitanje. Napisao sam dug odgovor, koji mi je zvučao kao kilavo pravdanje. Ukratko, neopravdano nije emitovan. Imali smo problem u postprodukciji. Rešenje smo našli posle nekoliko meseci, ali mi se činilo da više ne postoji interesovanje za njima. Moja greška. Preuzimam krivicu, a pokušaću da rešim situaciju.

                        Imamo intervjue sa Hejdenom, Aojamom, čak i Rosijem, što je inače nemoguće dobiti.

                        Znam najbolje koliko smo truda uložili da snimimo sav taj materijal, kao i da dođemo do intervjua, tako da bih ja bio najradosniji da se emituju ti prilozi. Ne bih da kažem kada, pošto će zvučati kao već viđeno. Javljam kada budem imao pouzdanu informaciju.

                        Može?

                        Pozdrav,

                        Srđan

                        Comment


                        • A tek nasi intervjui pored garaza Hvalio sam se svima da cu biti na tv-u a ono nista. Zezaju me drugari i dan danas Pricao si nam u Brnu sta ste sve snimili i steta da se to ne vidi. Kad god mozes ti pusti ali prvo javi da ne propustim, mada meni je dovoljno sto je pusten intervju sa mojim omiljenim vozacem SuperSic-om

                          Comment


                          • Originally posted by Boca View Post
                            A tek nasi intervjui pored garaza Hvalio sam se svima da cu biti na tv-u a ono nista. Zezaju me drugari i dan danas Pricao si nam u Brnu sta ste sve snimili i steta da se to ne vidi. Kad god mozes ti pusti ali prvo javi da ne propustim, mada meni je dovoljno sto je pusten intervju sa mojim omiljenim vozacem SuperSic-om
                            OK, ovo je sada pritisak Dužan sam svima ostao za te snimke... Moraću da se iskupim. A i ponovo za Brno

                            Comment


                            • Originally posted by L. Lawliet View Post
                              "Kletva Komentatora" nije iraz koji su izmislili Srdjan i Aca, to su ako se ne varam prvo upotrijebili voditelji formule 1 kasnije je kao zanimljiv i zabavan izraz uzeo maha i u ostale sportove. U svakom slucaju nije njihova kreacija niti su oni jedini koji se sluze s njome. Ova dva momka se iz petnih zila trude da popularizuju ovaj sport i da u komentatorskom svijetu budu na nivou velikih voditelja ovog sporta ne bi li samim time podigli nivo GP-a u nasem okruzenju. S toga licno te ljubazno molim da sve sto ti padne na pamet ne moras odmah da kazes, sacekas malo i izvagas, jer dosta je ljudi odustalo od MotoGp-a ne samo na forumu nego i u zivotu jer se uvijek nadje gomila kriticara oko banalnih stvari a vrlo malo onih koji hvale ljude koji se muce da nam priblize ovaj sport kao sto su Spanski, Italijanski i Engleski komentatori priblizili njihovoj publici pa sad lagano mogu da dosetaju do staza i vide trku dok mi ne mozemo.
                              Ako je neko odustao od gledanja motogp samo zato sto sam ja kritikovao nesto, pa onda je to dobra vest. To znaci da sam ja autoritet . Salu na stranu, znam ja da je to komentatorska posalica ali je jednostavno nebulozna. I ne bih ja tu nesto sirio pricu. Ja sam to onako usput spomenuo. Necu sigurno razbiti ekran ako je budem cuo jos koji put

                              Comment


                              • Originally posted by Boca View Post
                                A tek nasi intervjui pored garaza Hvalio sam se svima da cu biti na tv-u a ono nista. Zezaju me drugari i dan danas
                                tebe zezaju..meni ne veruju da sam poslala poljupce
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X