Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ajde jeste off, samo mi nije jasno kako je Ukrajina ispred Belgije i Holandije, zar im se nije liga raspala malo od vraćanja Krima u Rusiju i ratova u Donjecku, Lugansku itd
    Nisu drze se ,prosle godine Sahtjor,prosao LS grupu Dinamo LE,dosta ih to vuce drzi

    Belgijanci su tu mislim da su sledeci 8-mi,a Holandjani su se bas unistili,pogotovo prosle godine,svi zivi poispadali ,toliko da su izgubili da im prvak ne igra grupe LS,nego 2 u kvale,al se izgleda opametili nisu prodavali,ove sezone i vrv ce uci u grupe LS i PSV i Ajaks

    al sto kazes off a uskore ce MU

    Comment


    • TakoE fixni, Portugalac je spremio iznenadjenje u sastavu

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post


        Ovaj drugi gol opisuje to što pričam. Ovo nikada ne bi dali ni Zvezdi ni Partizanu ni Dinamu niti bilo kome.
        Sve bi to bilo u redu, da ne pričaš o jednoj od najboljih odbrana u PL-u. Ruku na srce, bili su loši na početku ove sezone, ubija ih borba na dva fronta(PL i LE), ali ako je neka ekipa taktički doterana, to je taj Barnli. Dajš je uspeo da za male pare stvori taktički zategnutu ekipu.

        Bolje nađi drugi primer, kojih ima baš dosta.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Samo objasni kako je to Barnli takticki doteran?
          I sta znaci takticki zategnuta ekipa?
          Da li to znaci da svako ko ostavi loptu protivniku i brani se sa 11 igraca na svojoj polovini takticki doteran...
          Last edited by Brian McShtull; 27-08-18, 19:07.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Čekaj, ti meni kažeš da je lako braniti se? To je onako, ajde sad da se branimo, svi u šesnaest?

            Nenormalno mnogo posla da bi ekipa onako podmazano delovala. Može to tebi da se sviđa ili ne, ali je za poštovanje.

            Taktički zategnuta ekipa, ekipa u kojoj svaka jedinka zna svoje mesto i kada se ekipa pomera, svi se poemraju i zauzimaju mesto koje su vežbali na treningu. Nema suludog ispadanja igrača, a i kada se to desi, uvek je tu neko da pokrije. Ne ostavlja se nikakav prostor između linija i preuzimanje igrača je doterano na vrhunskom nivou. Jednostavno, poziciono je usavršeno.

            A sve to je za još veći respekt kad znaš da je stvoreno iz ničega. Jeftini igrači spremni da slušaju trenera.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Naravno da se nije lako braniti.
              Iskreno ne zna se sta je teze. Kvalitetno napadati ili se kvalitetno braniti.
              Stihijski i neorganizovano moze svako...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Čekaj, ti meni kažeš da je lako braniti se? To je onako, ajde sad da se branimo, svi u šesnaest?

                Nenormalno mnogo posla da bi ekipa onako podmazano delovala. Može to tebi da se sviđa ili ne, ali je za poštovanje.

                Taktički zategnuta ekipa, ekipa u kojoj svaka jedinka zna svoje mesto i kada se ekipa pomera, svi se poemraju i zauzimaju mesto koje su vežbali na treningu. Nema suludog ispadanja igrača, a i kada se to desi, uvek je tu neko da pokrije. Ne ostavlja se nikakav prostor između linija i preuzimanje igrača je doterano na vrhunskom nivou. Jednostavno, poziciono je usavršeno.

                A sve to je za još veći respekt kad znaš da je stvoreno iz ničega. Jeftini igrači spremni da slušaju trenera.
                E sad zamisli koliko je jos teze pozicioniranje kada radis neki napad, pa onda imas ispadanja zato sto igraci pokusavaju da stvore visak i da postignu gol. Zamisli koliko je tada tesko pozicionirati se dobro.
                A ovo kad igras s 11 igraca na malo prostora, i nije toliko tesko pozicionirati se, i postaviti jedinke koje znaju sta treba da rade u svom polju koje ne napustaju ni po koju cenu. To ti je kao da roboti igraju fudbal, i od njih uvek znas sta d ocekujes, nikada te ne mogu iznenaditi.
                Jedino za sta ga mogu ceniti je to sto uvek ima 11 ratnika na terenu, koji ispisaju krv na terenu. Ali to po meni nije dovoljno dobro, prosto to je Toni Pjulis fudbal koji se nikada ne menja i sve je isto i monotono i dosadno.
                Bolje gledaj sta radi Edie Howe, on zasluzuje mnogo vise paznje od ovih robotskih trenera.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  E sad zamisli koliko je jos teze pozicioniranje kada radis neki napad, pa onda imas ispadanja zato sto igraci pokusavaju da stvore visak i da postignu gol. Zamisli koliko je tada tesko pozicionirati se dobro.
                  A ovo kad igras s 11 igraca na malo prostora, i nije toliko tesko pozicionirati se, i postaviti jedinke koje znaju sta treba da rade u svom polju koje ne napustaju ni po koju cenu. To ti je kao da roboti igraju fudbal, i od njih uvek znas sta d ocekujes, nikada te ne mogu iznenaditi.
                  Jedino za sta ga mogu ceniti je to sto uvek ima 11 ratnika na terenu, koji ispisaju krv na terenu. Ali to po meni nije dovoljno dobro, prosto to je Toni Pjulis fudbal koji se nikada ne menja i sve je isto i monotono i dosadno.
                  Bolje gledaj sta radi Edie Howe, on zasluzuje mnogo vise paznje od ovih robotskih trenera.
                  Ne slažem se sa tobom da je lako kvalitetno se braniti. To je veoma teško, a još teže kad si limitiran sa kvalitetom igrača. I mislim da tu treba mnoooogo rada da bi delovalo dobro na terenu. Sad šta je teže od napada i odbrane je za diskusiju, ali ja nisam ni rekao da je lako napadati. Samo sam rekao da je za poštovanje ovo što Dajš radi. On sa svojim anonimusima igra kvalifikacije za LE. Ekipa koja se bori za opstanak. Tako da od mene samo respect!

                  Što se Edija tiče, isto od mene ima poštovanje za ovo što je uradio sa Trešnjicama. Vrlo perspektivan trener.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Dobro preterao sam malo, postujem ja i Seana i Tonija, ali ne mislim da je to neka filosofija koja je vredna ovolike paznje.
                    U sustini ne mogu da im sudim, zato sto su vodili limitirane ekipe, ali mogu da postujem vise Howea koji je sa limitiranom ekipom stvorio standardnog prvoligasa koji sme da se nadigrava sa bilo kojom ekipom.
                    Tesko je i braniti se i napadati, ali teze je braniti se kada tvoja ekipa ima svaki mec po 60/70% poseda.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Dobro preterao sam malo, postujem ja i Seana i Tonija, ali ne mislim da je to neka filosofija koja je vredna ovolike paznje.
                      U sustini ne mogu da im sudim, zato sto su vodili limitirane ekipe, ali mogu da postujem vise Howea koji je sa limitiranom ekipom stvorio standardnog prvoligasa koji sme da se nadigrava sa bilo kojom ekipom.
                      Tesko je i braniti se i napadati, ali teze je braniti se kada tvoja ekipa ima svaki mec po 60/70% poseda.
                      Hahaha, lol. Naravno da nije.

                      Comment


                      • Ovaj Poketino je isti Gerard Butler ...

                        Ajmo Djavoli, ajmo Žoze!

                        Comment


                        • Erera igra kao CB?

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Mane za ovo dobi crveni prošle sezone....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma jes, pa Edersonu celo lice bilo iseceno, morao covek da zavrsi mec, ovom nije nista.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ma jes, pa Edersonu celo lice bilo iseceno, morao covek da zavrsi mec, ovom nije nista.
                                Jeste gore prošao Ederson, ali suština starta je bila ista. Kramponi na glavi. Samo što je Smoling bolje odreagovao od Edersona.

                                p.s. Jel dobio žuti, ne videh?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X