Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Newcastle 1 gol, Mitrovic 3, United 4. Doduse United ima poluvreme manje, treba napomenuti.
    Sutra vece igra Utd, opusti se

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Vlax, mozes ti i bolje od licnog prozivanja. Mada trenutno ne mozes, jer sve sto si rekao ide kontra. Mada evo prebacio si temu na Bielsu, iskusno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • To za Lids nisam imao pojma. Lids i Parma prve prave ljubavi, uz Andjelu iz moje ulice.

        Comment


        • Vrhunski dok bi ga slusali, ali bi se iznervirao, jebao im sve po spisku i onda bi ga izduvao. Ali kad je njega Lacio postavio, a on otisao posle dva dana, kakav je to otac
          sigpic

          Comment


          • Cudo kako Vlajko nonstop pominjes Tonija i Dychea, a Edie Howe radi duplo bolji posao od njih dvojice i to ovde niko ne pominje. Ali on je najbolji britanac bez konkurencije.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Vlax, mozes ti i bolje od licnog prozivanja. Mada trenutno ne mozes, jer sve sto si rekao ide kontra. Mada evo prebacio si temu na Bielsu, iskusno.
              Pa ne bas, Boro objasnjava da je ipak najjaci u Cempionsipu iako to nikako ne bi trebao da bude igracki, Toni dokazuje da je najbolji trener, Fulam dokazuje da ga ceka paklena sezona i izgledaju amaterski sto se odbrane tice, jedino sto sere Mitrovica, ali i to ce stati prije ili kasnije, a za prozivke sigurno da mogu bolje, ali fakti su uvijek fakti.

              Opet ti je krivo kad sam konstruktivan, mislio sam da si to prebolio.

              Vidis limar je mudoviste, rekao i nikad porekao, ti si sve suprotno od njega, a zbog takvih kao sto si ti na kraju on ne pise, to su strasne stvari. Da ne kazem stwari awwww
              sigpic

              Comment


              • Toliko si konstruktivan da si se setio mojih lažnih profila i vracanja i pljuvanja. Sure. Pa pazi, ako svake godine pricas da ce Boro uci u prvu ligu, jedne ces sigurno biti u pravu.

                Limar ne pise zbog ovakvih kao sto sam ja? Wtf? Ne znam ni kud se seti coveka, bukvalno nista lose nisam sa njim imao, pa mi nije bas jasno. Ali kapiram da si debelo u krivu. Opet.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kome se gledaju ekipe iz Cempionsipa koje ne igraju amaterski fudbal preporucujem Ludakov Lids i Gospodarev Boro, nema na cemu.
                  Imas u petak medjusoban duel pa uzivaj. Odlicno igra Lids ove sezone, smo sto to ne mora uvek da znaci i plasman u EPL, prevelika liga, cesto ritam utorak/subota. Lids ima i pritisak, poslednjih par sezona su bili medju favoritima a nisu uspeli ni u play off da udju.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Toliko si konstruktivan da si se setio mojih lažnih profila i vracanja i pljuvanja. Sure. Pa pazi, ako svake godine pricas da ce Boro uci u prvu ligu, jedne ces sigurno biti u pravu.

                    Limar ne pise zbog ovakvih kao sto sam ja? Wtf? Ne znam ni kud se seti coveka, bukvalno nista lose nisam sa njim imao, pa mi nije bas jasno, ali kapiram da si debelo u krivu. Opet.
                    I dalje je ista godina, mada pored tolikih laznih naloga i laznih prica tesko je definisati sta je stvarnost, a sta nije. Kapiram, mozda sam i ja malo prenaglio.

                    Naravno da jesi, kad se za nesto boris i vjerujes u to nesto onda vjerujes do kraja, on i jos neki su vjerovali u to sto pisu, ti naravno i tebi slicni niste i to je to.

                    Sve je ok, uzivaj u Mitrovicevim majstorijama, ne bih te vise zadrzavao. Nastavi kao neka razmazena tinejdzerkica da provociras u svom super girly ispod pojasa stilu, svakako to neces muski raditi pobogu, samo uziwaj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ista godina, druga sezona. Moj lapsus.

                      Za to sta je ko verovao i pisao i celu situaciju mi ocigledno dajes preveliku ulogu i znacaj, ali sve je okej, ne smeta mi.

                      Hvala, nema ljutnje. Nastavicu u svakom slučaju.
                      Last edited by mark !t zer0; 26-08-18, 17:27.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • WTF Rudiger?
                        sigpic

                        Comment


                        • Bombetina Ridigera.
                          Dubravka se bacio radi reda.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Dobro je momci, jel vidite sta se desava?

                            Zamalo Rudiger da zabije s 30 metara.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • @Vladan a i posto gotivis Middlesborough, pokusace do kraja meseca dovedu Rafa Silvu iz Benfike, moguce je da ce Ashley Fletcher preci u Sheff U.

                              Comment


                              • Sto je ne polomi jebem li joj nanu.
                                Kada vec nece unutra.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X