Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko bi rekao posle onakvog mrtvila i igre bez šanse da ćemo videti tekmu u 3+.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Pravda.

      Comment


      • Sad ce iz slobodnjaka, sretni su mnogo

        Comment


        • Ne znam zaista zasto se Benitez odlucio za ovakvu taktiku. Kada se vidi da ovaj Celsi mora da se pritisne i da su skloni greskama pozadi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Pravda.
            Za Zirua.

            Comment


            • Kaze Aspi come on, what is this, what is this?

              F od faula nije bio

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Koliko je ova kupovina Kepe bila panična. Jbte, šta im Kurtoa uradi...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Treba christensen igrati umjesto Luiza

                  Comment


                  • Originally posted by Whiskey View Post
                    Treba christensen igrati umjesto Luiza
                    Tacno, Rudiger je najkvalitetniji pozadi iako i on ume nekad da kiksa, ali je dobar

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Počinje Fulam da fercera kod Jokana.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Koliko je ova kupovina Kepe bila panična. Jbte, šta im Kurtoa uradi...
                        Bice on dobar ali ce trebati vremena, De Heu zesce trpio stari, nije bio ni prvi golman pored Lindegarda jedno vrijeme, brdo kikseva imao. Tako da treba mu dati vremena, ima on jos mnogo da se brusi
                        sigpic

                        Comment


                        • Alonso centralni igrač Čelsija na početku sezone. Nad Špancem u 3 kola napravljena dva kaznena, imao još po gol i asistenciju.
                          Malo li je za početak...

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Bice on dobar ali ce trebati vremena, De Heu zesce trpio stari, nije bio ni prvi golman pored Lindegarda jedno vrijeme, brdo kikseva imao. Tako da treba mu dati vremena, ima on jos mnogo da se brusi
                            I ja mislim da hoće, ali 71 milion funti. Nisam siguran da vredi i polovinu toga. A ne smem ni da pomislim koji je bio izbor Čelziju, možda treći ili četvrti?

                            Bukvalno daj da kupimo nekoga, takva kupovina.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Čestitke Jokanu za prvenac u PL.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                                Originally posted by bici View Post
                                Izvini, mislio sam da pricamo o kvalitetu fudbala kao sporta u ligama, a ne o kvalitetu biznisa u ligama. Mada u sustini ti nista i ne pricas da poreknes da su spanski timovi u ovom momentu kvalitetniji od engleskih.

                                Ta prica o tempu i ritmu lige ti i dalje ne pije vodu. Pricas o tim igracima iz primere kao o nekoj deci, kao kad bih ja pricao da ovi u engleskoj ne mogu loptu da prime. Ne treba preterivati. Videli smo kako je Siti ruzno izdominirao ligom, Siti koji je tehnicki i takticki najjaca ekipa u ligi. Ne sumnjam da bi se slicne ekipe sa slabijim kvalitetom dobro snasle. Siti nije neka ekipa koja je ludacki dobro iznad svih pripremljena, oni samo deluju tako na terenu, a poenta je u pametnom kretanju i postavljanju, i u tome sto Gvardiola prostudira svakog protivnika kao da igra finale lige sampiona. Najvaznije od svega, sto bi Ferdinand rekao, ako pametno trcis, ne moras mnogo da trcis.

                                Mislim da su igraci poput Aspija, Silve, Erere, dovoljan dokaz da se moze lako u epl-u, ako znas. I kakva ti je to glupost za stopere? Daj saberi se. Pa svi top klubovi u EPL-u bi dupe pojeli da imaju Langlea i Himeneza u timu, a to u Spaniji nije ni najvisa klasa stopera. Kakva je zverina Aspi kad ovoliko dominira? Ta hipoteticka situacija o Leganjesu ti je tek pobeda, to da ne komentarisem, samo da ostavim da postoji na internetu, netaknuto.

                                Opet kazem, nemoj da pises kao da u Spaniji igraju neuhranjena deca, delujes prilicno neuko. Razlika postoji u tom segmentu, ali nije uopste drasticna kakvom je predstavljas, vec naprotiv, dovoljno je mala da se ne uzima kao neka prelomna tacka.
                                Preteruje se i za PL kada se kaze da igraju brzi konji i izdrzljivi magarci. Samo sam pravio paralelu.

                                Ako neko iz PL ponudi Himenezu vecu platu od trenutne, zbog cega ne bi otisao?

                                Ako ne primecujes razliku u tempu fudbala izmedju dve lige, sta da kazem, obrati vise paznju. To je nesto sto mozes ukapirati za 2.5 minuta gledanja.

                                Siti ima ogromnu klupu tehnicki jakih igraca, ne trebaju im magarci koji ce da iznesu 15 utakmica zaredom.

                                80% tvog posta je "daj saberi se", "to ti je pobeda" "nemas pojma, delujes neuko" i slicno. [emoji23] A jako malo si odogovrio na moj post.

                                Dokaz da se moze daleko u epl, ako znas, su Aspi, Silva, Erera? Wtf je ovo.

                                Odgovorio si cisto da bi odgovorio.
                                Nit si ispratio sta sam napisao, nit tvoj post ima veze s mojim. Probaj opet.
                                Last edited by limun; 26-08-18, 17:58.

                                Comment

                                Working...
                                X