Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Procitah svasta,vidim da i dalje traje rasprava koja je liga kvalitetnija,al to je ko da uporedjujemo standard drzave, Srbije i Slovenije recimo

    Sto ne znaci da liga nije zanimljiva za gledanje PL > Spanske,al to ne znaci da je bolja,cak je klasa ispod,sto se kvaliteta tice,vidim pominje se tempo,super je i to,gledam Wotford-Palas juce ,tacno sve puca od tempa,trce ko muve bez glave i sve prsti,al od gresaka sa obe strane,do jaja je to ko da gledas tucu 2 boksera bez ikakve taktike koji se samo samaraju,al dobro to je zanimljivo,prodaje se al jbn je ispod kvaliteta(Sevilja -Viljareal je recimo zavrseno 0-0 i nisu jurcali ko magarci bzvz,al mec mnogo kvaliteniji).Pogledas evo samo ovo kolo, a vecina je takva 70 % golova u PL palo iz gresaka odbrane,amaterizam

    Al neverovatno mi je jedno da svi zagovornici da je PL najbolja,najkvalitenija,jbn ni ne prate i ne gledaju druge sem eto mozda nekad u evropi ako Englezi nalete na njih,pa kako pricas o necemu sto nisi ni pogledao ,pa jbt.to je u rangu onih Engleza koji kad im dovedes ,recimo Zorzinja u PL ,prvi put cuju za njega i pocnu da se raspituju kakav je i da gledaju klipove,ma dal je bre moguce.

    Adame ,ne ljuti se al savrsen si primer Salah,Alison ,a ko su oni?

    Kjevo je jedna od najgorih ekipa u Italiji ,teska borba za opstanak,al bi recimo lagano pocistila jedan Kardif,HTFC,itd
    Znaci, po tebi je i Italijanska liga kvalitetnija od PL?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Uroš i piše pola napamet. Ne mogu ispratiti sve lige, nego ovako na prvu. Kjevo se jeste raspao i oni su banalan primer, ioanko će ispasti iz lige. Pričao sam njihova utakmica protiv Juventusa, to je ono što sam gledao.

      Ali neka bude, najjača je Premijer Liga. To što bi Viljareal tukao Evertona žmureći, nećemo nikome reći.

      Po imenima jeste jača, (kvantitativno, kvalitativno ne, ali realno više dobrih igrača, ali fale oni vrhunski, tu ste u minusu jako sem Azara) ali nekako kada se sastanu sa drugima, raspadaju se, sa Špancima pre svega.

      Neko kaže fizički zahtevnija liga. Umore se više. Koga boli kurac. Niko ne nameće ni u jednoj ligi stil igre. I tamo je taktički zahtevnija i tehnički liga.

      LŠ i LE su pravi prikaz stvari. Hajde jedne sezone bude i iznenađenja ali premijerligaši su konstatno loši.
      Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 12:34.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Ja moram da pomislim da Uros napamet pise. I bas nema srece, muceni Kijevo juce bas takticki dobro odigrao, prosto da se zapita covek kako bi se Gvardiola snasao nedeljom u 15h u Veroni.
        To je problem mnogih ovde... ne samo Urosa.
        Mnogo pametuju o necemu sto ne prate dovoljno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • A ko to od vas prati LaLiga celo kolo, Seria A celo kolo, niko. Ja znam da Fiksni najviše prati, i znam da je on u pravu. Iskreno. Prati još ljudi ali ti ljudi koji prate isto ovo kažu.

          Comment


          • Sta kazu? Da je Serija A bolja od PL?

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Znaci, po tebi je i Italijanska liga kvalitetnija od PL?
              Napisao sam vec,ranije,pre 2-3 dana,nije sveukpno tu su negde,Juventus vec jeste,i lagano bi se tukao za titulu u PL ,i cistio sve ove "male" ko sto ih ciste LFC i MCFC,fali Italiji jos jedan Juve,al su recimo Napoli ,Inter,Roma,Milan u najamnju ruku u egalu sa Spursi,CFC,MU,Arsenalom

              Ovi na sredini takodje Atalanta ,Lacio,Firenca takodje nisam siguran da bi recim Everton ili Barnli,Palas tek tako lako sa njima,kao i dno tabele,stizu Italijani lagano ove godine nijansa za PL al vec sledece ako se nastave ulaganja u Milanske klubove ,Napoli,Roma radi na neke duze staze,vrlo lako ce ih prestignuti,moze isto da se prica i o trenerima i igracima,sta su Alegri i Anceloti,slabiji nesto u odnosu na imena iz PL

              Igraci isto dodje Zorzinjo,i zakomanduje sredinom CFC,o Salahu i Alisonu da ne pricam,mnogo,ali mnogo ste svi obozavaci PL zaslepljeni marketingom i glamurom(slicnu situaciju napravili oko Pogbe i Pepa hajp i marketing u nebesa jebes fudbal) koji prave,od fantazija do punih tribina,sto je normalno jer to im jedini sport koji imaju (u tome i jesu najbolji i najbogatiji) i ja volim da ih pratim i gledam ,al nisam omadjijan toliko,da ne razlikujem kvaliet, ko da je to NBA pa da se posmatra na taj nacin u odnosu na ostale,lige i klubove
              A recimo da stavis trenutno 2 najjaca tima iz PL LFC i Siti u La Ligu, jedan bi izvisio za top 4,lagano,mozda i oba
              Last edited by 61563; 27-08-18, 12:52.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                A ko to od vas prati LaLiga celo kolo, Seria A celo kolo, niko. Ja znam da Fiksni najviše prati, i znam da je on u pravu. Iskreno. Prati još ljudi ali ti ljudi koji prate isto ovo kažu.
                Mali broj ljudi odavde, ako iko, prati dovoljno sve lige da bi mogli nekakvu adekvatnu komparaciju da naprave. Sve se svodi na subjektivan osecaj i na ono sto pojedinac preferira.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne mogu Fiks da odgovaram na ove hipoteticke tvrdnje tipa Juve bi uzeo titulu, Siti i Liveprool ne bi bili u top 4. Glupo je. Pa taj Juve nije bio bolji tim u dvomecu sa Pevcima. Italijani (osim Juvea) ko zna otkada nisu faktor u Evropi bilo kakav, a nije ni Juve s obzirom da nije uzeo Ligu Sampiona predugo. Engleska liga sigurno nije najkvalitetnija ali je kvalitetnija od Italijana. Uostalom, sve je do ukusa, tebi je zanimljivo da gledas Sevilja - Valencia sinoc 0:0, meni nije, nisam toliki strucnjak izgleda.
                  Last edited by mark !t zer0; 27-08-18, 12:59.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Fiksni ja nisam pratio nesto posebno La Ligu, ali pogledaj onaj link sto sam okacio gore, highlights Leganes - Sociedad. Ja stvarno onakav nivo odbrane nikad nisam video u PL.

                    Slazem se, ima u PL dosta individualnih i timskih gresaka, ali bas onako da fulaju...
                    Gleado sam ja tu utakmicu u petak,desava se,al eto to jedna(i to je mec tima koji ce biti dole i jedan za sredinu tabele),a u PL 2/3 je takvo pogledaj na sta je licio Soton-Lester,pa i LFC je dao gol Brajtonu tako sto onaj Bisuma valjda dodao u noge Milneru,ono je strasno

                    Al stvarno neko ko ne prati sve ,ne mora sve al bar po 4 tekme po kolu ,a da nisu RM i Barsa ili Juve,nego i druge timove ko sto se prate Englezi,videla bi se razlika,ko sto je Italija bila klasa 90-tih i pocetak 2000,posle je PL bila stvarno TOP i najjaca od neke2005- 2009 i od tada La liga dominira.
                    Ja samo pricam objektivno,ko neko prati pa najmanje 20 godina sve ove TOP 4 lige svako kolo minumum kako sam naveo 4 tekme izuzimajuci top klubove(Francuze ne gledam ne mogu ne prijaju mi nikako(odgledam nekad ove jace i to je to),al ne kazem da nisu kvalitet,al mi bas ne leze,zanimljiviji su mi Danci i Svedjani iako su losiji 5 puta) ,ili recimo Brazilci koji i nisu bas losi,samo sto se rasproda svake godine sve sto valja
                    Last edited by 61563; 27-08-18, 13:14.

                    Comment


                    • Znate šta je zanimljivo u ovoj raspravi. Što niko nikoga neće ubediti da promeni mišljenje i sve će se svesti na ovo..."Ja kažem ovo i ovo", "Ti kažeš ovo i ovo", "On kaže ovo i ovo"...i to je to.

                      Inače, baš je opširna tema, a vi pokušavate u 5 rečenica da je uprostite. 1000 različitih faktora se svede na subjektivan osećaj.

                      Ali samo vi nastavite, bar je tema živa.


                      Ovog lika pratim na tviteru, mnogo je dobar. Baš lepo objašnjava taktike raznih timova i taktiku ovako generalno. Skoro se i aktivirao na jujtubu, pa koga ne mrzi, nek ga pogleda.



                      Evo nešto za Sandua.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment





                      • Za Sandua

                        Comment


                        • Za Urosa

                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Auu sta je ovo

                            Dje je Montela?

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Maldi golman Sitija, Arijanet Muric izabrao da brani za reprezentaciju Kosova.

                              Comment


                              • Nista cudno, s obzirom da su mu roditelji Albanci ako se ne varam.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X