Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Samo budali nije jasno da mu je ovu drugu aferu napakovao db posle pisanja o kosovu i tvitovanja protiv vucica.

    Previse mi ovo mirise na krstajica. Stvarni bezveze
    Je l misliš na sajber seks ?

    Comment


    • Previse kretenskih izjava za godinu dana od Kalinica tako da je ocekivano,nije ga Djordjevic mirisao ni na proslom takmicenju na kom je Kalinic igrao a posle onih izjava na rts-u kako se zali da nije imao odmora,da je povredjen u reprezentaciji Djordjevic ga eliminisao. Ja ocekujem Macvana na spisku,on je bitan igrac reprezentacije,ima vremena da udje u formu.

      Comment


      • Ako je odsustvo Kalinića uslovljeno njegovim političkim stavovima, onda je ovo sramota nemjerljivih proporcija.

        Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

        Comment


        • Ma kakvi politicki stavovi....to tek veze nema.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Dajte ljudi Birča više nema mesta na basketu kod Dulove škole, a kamoli u reprezentaciji, što se sprdamo !?

            Što se Kaline tiče, opravdano, ne može reprezentativac da onaniše ispred kamere pod 2, a pod 1 ti kad igraš za reprezentaciju igraš za svoj "zaostali" narod, a ne za turski.....mora da se zna neki red, kupio me Đorđević ovim potezom, svaka čast, nek budemo poslednji kao što nećemo, al ne može vašar.

            Nedović je bolji igrač od Milosavljevića meni, ali je selektoru očigledno treba igrač uloge u rosteru, a obzirom da imamo gejm čenjdžera u Bogdanu, jasno je da je Nedović višak.

            Možda je jedino dilema Nedović ili Gudurić !? Ali eto Guduriću ide u korist činjenica d aje odigrao celu sezonu i da napreduje iz sezone u sezonu drastično kao igrač, dok Nedović stagnira kao igrač evo 5 godina sve isto, plus ove godine je povređen bio 80% sezone. A na kraju neka Guduriće zbog sledećih ciklusa, u bliskoj nekoj budućnosti biće jedan od bitnijih igrača, a i najbolji igrač poslednje zlatne mlade selekcije, najbolji igrač turnira onog celog.
            Pa nije on isao javno da onanise pred kamerama. Narod u principu jeste zaostao, mislim ko je jos u drzavi posto glasamo za ''ubice'' sopstvenog naroda i to sa 75%

            Za Nedovica se slazem relativno, posto nije ni u 18, ne pricamo o 12, vec o 18...gde nisu nijedan. Tako da je izlizno pricati o povredama i igri, kad u 18 se nalazi igrac koji nije igrao cele sezone i lik koji igra u Kini reakrativno kosarku...da ne pricam o Bircevicu itd..

            Puna podrska za Kalinica!!! Teska nepravda, ali to je vec normalno za nase standarde..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Samo budali nije jasno da mu je ovu drugu aferu napakovao db posle pisanja o kosovu i tvitovanja protiv vucica.

              Previse mi ovo mirise na krstajica. Stvarni bezveze
              Kada Krstajic bude imao 3 medalje sa velikih takmicenja onda mozes da napises takvo nebulozno poredjenje.
              Sale kakav god da je, znamo da nikada ne bi trpeo nikakvo uslovljavanje. To je bila iskljucivo njegova odluka za koju je verovatno imao opravdan razlog.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa nije on isao javno da onanise pred kamerama. Narod u principu jeste zaostao, mislim ko je jos u drzavi posto glasamo za ''ubice'' sopstvenog naroda i to sa 75%

                Za Nedovica se slazem relativno, posto nije ni u 18, ne pricamo o 12, vec o 18...gde nisu nijedan. Tako da je izlizno pricati o povredama i igri, kad u 18 se nalazi igrac koji nije igrao cele sezone i lik koji igra u Kini reakrativno kosarku...da ne pricam o Bircevicu itd..

                Puna podrska za Kalinica!!! Teska nepravda, ali to je vec normalno za nase standarde..
                Kakav je takav je, ja bolje komšije, prijatelje, rođake, od ovih nemam i preči su mi sigurno nego tamo neki Turci. A što se politike tiče, ja na glasam, ne dajem glas nijednom lopovu jer su svi isti, ko veruje u suprotno ili je vođen ličnim interesom da se dokopa neke beneficije ili je glup.

                Što se onanisanja tiče, vrhunski sportista, šta mu ono treba, može da uhvati ako ne svaku svaku drugu, treću od Istanbula do Beograda i da to radi uživo što je daleko lepše od samozadovoljavanja pred kamericom. Jedino ako mu je ono neka vežba da mu očvrsne ruka zbog šuta.

                Comment


                • Nema sanse da je to politicka odluka jer Kalinic je o Kosovu iznosio stavove Vucica,nema ama bas nikakve razlike izmedju ta dva stava o Kosovu,jedino sto Vucic ne sme javno da kaze priznacu Kosovo.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Kakav je takav je, ja bolje komšije, prijatelje, rođake, od ovih nemam i preči su mi sigurno nego tamo neki Turci. A što se politike tiče, ja na glasam, ne dajem glas nijednom lopovu jer su svi isti, ko veruje u suprotno ili je vođen ličnim interesom da se dokopa neke beneficije ili je glup.

                    Što se onanisanja tiče, vrhunski sportista, šta mu ono treba, može da uhvati ako ne svaku svaku drugu, treću od Istanbula do Beograda i da to radi uživo što je daleko lepše od samozadovoljavanja pred kamericom. Jedino ako mu je ono neka vežba da mu očvrsne ruka zbog šuta.
                    Brajkula prijatelju, ne slazemo se ovde nikako. Napisao sam vec svoj stav tako da nema potrebe da se ponavljam.

                    Po meni je ovo politicka odluka, povezana sa samom vlascu. Koju treba promeniti i VIDI, niko nije isti kao sns,sps,srs splacine..prosto nema trika.

                    Umesala se politka u sport. Sto se tice naroda, to jesmo mi, ja se ne odvajam ni od onih 70% kad sam glupi kukavica da zapalim..onda sma glup kad ostajem i gledam ovo sto se desava ovoj napacenoj drzavi..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Nema sanse da je to politicka odluka jer Kalinic je o Kosovu iznosio stavove Vucica,nema ama bas nikakve razlike izmedju ta dva stava o Kosovu,jedino sto Vucic ne sme javno da kaze priznacu Kosovo.
                      Kalinic je protiv Vucica i to se zna....Nema to veze sa pricom oko Kosova..

                      Nije AV za davanje Kosova, on mora da ga sto je obecao, inace u glavi ne razmislja tako..
                      Last edited by LosmiSK; 01-07-19, 15:11.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ne verujem da Vucic moze Djordjevicu bilo sta da naredi,ovaj bi odmah dao otkaz kad bi mu politicari krojili tim.Definitivno mislim da je Kalinic sam sebe eliminisao u onoj emisiji Sarenca kada je javno pricao o povredi u reprezentaciji i zalio se kako godinama nema slobodno leto.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Brajkula prijatelju, ne slazemo se ovde nikako. Napisao sam vec svoj stav tako da nema potrebe da se ponavljam.

                          Po meni je ovo politicka odluka, povezana sa samom vlascu. Koju treba promeniti i VIDI, niko nije isti kao sns,sps,srs splacine..prosto nema trika.

                          Umesala se politka u sport. Sto se tice naroda, to jesmo mi, ja se ne odvajam ni od onih 70% kad sam glupi kukavica da zapalim..onda sma glup kad ostajem i gledam ovo sto se desava ovoj napacenoj drzavi..
                          Misliš da pričamo to je ko je manji, a ko veći lopov vezano za političke stranke ?

                          Ja ne bih zapalio nikada, učio sam školu, završio sad se ostvarujem u poslu koji volim, a pri tom me ne zanima da li je na vlasti Vučić ili Pera Petrović, treće nema veće vrednosti nego kada za vikend sednem u selu sa bakom, ocem, majkom, bratom i pojedem salatu iz bašte bake i jagnje iz obora oca.

                          A uveče sa drugarima odem na pivo.

                          U inostranstvu to izgleda otuđenije, gadi mi se takav život.

                          Jeste off ali je priča navela na to.

                          P.S. I da, ako je razlog nepozivanja Kaline to što favorizuje neku drugu opciju od vladajuće jeste bruka za društvo, no, s druge strane, kao što sam napisao ni ja ga ne bih zvao posle svega što ga prati kako u klubu tako i van kluba. Nek se jebe on, što kaže Uroš kako da navijam za tim za koji igra čovek koji me naziva zaostalim !?

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ne verujem da Vucic moze Djordjevicu bilo sta da naredi,ovaj bi odmah dao otkaz kad bi mu politicari krojili tim.Definitivno mislim da je Kalinic sam sebe eliminisao u onoj emisiji Sarenca kada je javno pricao o povredi u reprezentaciji i zalio se kako godinama nema slobodno leto.
                            A ovo je i logično neko objašnjenje.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kalinic je protiv Vucica i to se zna....Nema to veze sa pricom oko Kosova..
                              .
                              A svi ostali pozvani su za Vucica?

                              Comment


                              • Nisu, ali on je javno protiv njega. Prati ga na Twiteru pa ce ti biti sve jasno.

                                Sto se tice tebe Brajkula, opet ne mogu da se slozim. Zivim vise nego ok, ali ne trpim ovo sto se desava. Ne zavisimnista od ove drzave i nikad i nisam. Ipak je volim i ja, pa zato sam redovan na mitinzima i svega protiv ove robovlasnicke, zatucane i primitivne vlade. Znaci ko god ima neki svoj dinar, treba da ga boli uvo sta se desava u Srbiji?

                                Samo slusaj Urosa, on je govorio na globalnom nivou. Sto kazem da i jeste tacno, da ljudi koji glasaju za vlast ne idu previse u inostranstvo i ne znaju sta je zivot i gde biju...Kad kazem inostranstvo mislim na zivot i opustenost napolje, ne samo na zapad, vec na sve.

                                Dal se moze neko mesati Saletu, pa to ne znam. Samo ovo je Srbija, gde istina ubija i ne vidim da je Sale neki zagovornik bilo cega sem kosarke dakako. Ne znam bas njegove stavove van kosarke, a one u kosarci ne razumem..
                                Last edited by LosmiSK; 01-07-19, 15:25.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X