Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih. Ako će pre njega igrati Simonović ili Milosavljević ja bih ga vodio.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ja sam siguran da Raduljica ide u Kinu,nije Djordjevic lud da igraca koji je svako prvenstvo bio uz Teodosica nas najbolji igrac ne vodi u Kinu i uz to odigrao je kvalifikacije,pre ce Bobi da otpadne.
      Bas ce Raduljica u Kinu da ide tj na svetsko...nerealno je to...Djordjevic bi mogao ludog Bircu da povede, to me vec ne bi cudilo xD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ja bih. Ako će pre njega igrati Simonović ili Milosavljević ja bih ga vodio.
        Vodi ga Urose na sladoled, ne moze jbte nije imao jedan seniorski mec, ti bi ga vodio...Nisam ga ni gledao, ali opet, to bi bilo bas neozbiljno
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zasto je nerealno da Raduljica igra SP,je li bio na svakom takmicenju jedan od nasih najboljih igraca,jeste i nikad ni tada nije ozbiljno igrao u klubu,konkurencija su mu Bobi i Milutinov,pretpostavljam da ce Milutinov zbog defanzive da ide a Raduljica je svakako talentovaniji igrac od Bobija napadacki.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Zasto je nerealno da Raduljica igra SP,je li bio na svakom takmicenju jedan od nasih najboljih igraca,jeste i nikad ni tada nije ozbiljno igrao u klubu,konkurencija su mu Bobi i Milutinov,pretpostavljam da ce Milutinov zbog defanzive da ide a Raduljica je svakako talentovaniji igrac od Bobija napadacki.
            Daj nemoj zajebavati. Raduljica je neozbiljan godinama unazad. Odbrane nema, ne kazem da ne bi mogao pooci ali ispred ova tri nema trika da ide xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Možemo sad da igru gradimo oko Jokića, eto Denveru vala ništa ne fali što tako igraju.
              Lako bi to bilo da mi imamo roster koji ima Denver. Atletski nadareni 2/3/4 koji cutuju i svi su dobri spot up shooteri. Mi imamo Bogdana, Bjelicu, Vasu, Nedovica itd. Sve igraci koji traze loptu da bi bili najefikasniji. I uz sve to trebalo im je par sezona da uigraju taj sistem u Denveru, a nas selektor kog ne krase X and O kvaliteti, ce to da uigra preko Jokica za mesec dana? Ajd da budemo realni. Igracemo kao sto smo igrali i do sada.
              Last edited by MannyCalavera; 24-05-19, 15:24.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Kanadjani su brutalni. Pitanje je samo da li ce svi da se odazovu. I dalje mislim da smo mi drugi favoriti. Sve i da Teo ne bude top tu su Vasa, Nedovic, Jovic, sa sve Jokicem koji sve vidi i recimo Gudurom koji sa 2 ili 3 kreira kao zmaj. Nismo mi vise toliko zavisni od Teove kreacije kao pre godinu-dve.
                Tacno je to. Ali ta kreacija je postojala i na proslom EP i kako smo igrali. Kao go kurac sa one-man offensom.

                Kazem nije da nemamo talenta za kreaciju ali mora potpuno drugaciji sistem koji nece biti toliko PnR heavy na PG/C kombinaciji. Pogotovu sto imas kreaciju iz visokog, niskog posta i sl. Treba mnoooogo raditi na tranziciji koju nemamo od pocetka te repke.

                Sve to moze, ali i treba vremena. Odaljivanje od Teodosica kao fokalnog igraca naseg napada je visegodisnji proces, koji nazalost nece biti spreman za ovo SP

                Comment


                • Treba videti i kako igrati u postavama. Ja bih ovako razmisljao, da imas 40 minuta u jakom tempu koji ce biti neophodan da bi se doslo do medalje.

                  Micic, Bogdanovic, Kalinic, Bjelica, Jokic
                  Teodosic, Nedovic, Guduric, Lucic, Milutinov/Bobi

                  Tako nekako...

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Treba videti i kako igrati u postavama. Ja bih ovako razmisljao, da imas 40 minuta u jakom tempu koji ce biti neophodan da bi se doslo do medalje.

                    Micic, Bogdanovic, Kalinic, Bjelica, Jokic
                    Teodosic, Nedovic, Guduric, Lucic, Milutinov/Bobi

                    Tako nekako...
                    I ja bih razdvojio Bogdana i Tea, al oni bas funkcionisu zajedno. Pa ako njih dva budu igrali skupa, onda ces vrtiti pik sa Vasom i Milutinovim.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      I ja bih razdvojio Bogdana i Tea, al oni bas funkcionisu zajedno. Pa ako njih dva budu igrali skupa, onda ces vrtiti pik sa Vasom i Milutinovim.
                      Ne mozes da igras sa Bjelicom, Teom, Jokicem i Bogdanom. Tu samo Bjelica donekle bez lopte pravi razliku i guse jedni druge

                      Comment


                      • A kod Bobija postoji neka odbrana,realno nijanse su u pitanju,obojica su odlicni u napadu,Bobi dominira visinom,Raduljica tehnikom,kako ledjnom,tako i licem ka kosu, u odbrani ne postoje,mada i tu ja visem verujem da Raduljica moze da se uozbilji dok je Bobi prespor da brani pik.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          A kod Bobija postoji neka odbrana,realno nijanse su u pitanju,obojica su odlicni u napadu,Bobi dominira visinom,Raduljica tehnikom,kako ledjnom,tako i licem ka kosu, u odbrani ne postoje,mada i tu ja visem verujem da Raduljica moze da se uozbilji dok je Bobi prespor da brani pik.
                          Raduljica pre 3 godine mozda. Od tada je rekreativac totalni, a bez obzira na minutazu Bobi je full time NBA igrac koji uvek daje nesto na parketu...

                          Comment


                          • Dilema ce biti Raduljica/Milutinov. I to bas velika dilema. Mislim ni da u strucnom stabu ne znaju koga bi izabrali. Mada ako se setimo 2014 isli smo sa 4 centara sto je suludo, ali opet uzeli srebro.

                            Comment


                            • Moje mišljenje je da je suludo uzetii Raduljicu pre Milutinova, osim ako JE najvazniji kriterijum Prethodni doprinos reprezentaciji. Inace, ja bih se pre odrekao Bobija nego Milutinova, pre svega zbog odbrane.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Cuj pitanje Raduljica ili Milutinov. Ako uzme Raduljicu i Bircu opet, poslati ga carterom za Bolonju da pripremi tim za PO sl godine..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X