Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne znaju vise sta pricaju, izjeda ih klubastvo.

    @mmajstor

    Pa kako ja mrzim coveka za kojeg i sad kazem da je najbolji plej svih vremena u Evropi,bolji i od Parkera, Marculjonisa itd...kako mislis da ja njega mrzim? Samo kritikujemneke njegove odluke, ti si tu da ispravljas krive drine.

    Opusti se covece,leto je..2019 godina,imas toliko nacina da uzivas u zivotu. Mani se svadje i provociranja niskih udaraca. Nije moj nivo da ti odgovaram na taj nacin.
    odakle ti da ne uzivam... do sada bio na plazi, a sad idem na bajs. Znas ti vrlo dobro o cemu govorim, nemoj da se pravis Tosa (kritikujem neke njegove odluke

    Ono sto vidim jeste da ne kontas na kojim principima funkcionise nasa reprezentacija.

    Comment


    • Cekaj Losmi,ajde reci mi ako nije u pitanju klubastvo zasto kritikujes njegove odluke kad znas da nikada nije pogresio od kada je selektor pri izboru igraca,doneo nam tri srebra po jedno EP,SP i OI,znaci jos nisi ni video kako ce da funkcionise ono sto je zamislio sa igracima koje je pozvao a vec si krenuo da kritikujes.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ne znaju vise sta pricaju, izjeda ih klubastvo.

        @mmajstor

        Pa kako ja mrzim coveka za kojeg i sad kazem da je najbolji plej svih vremena u Evropi,bolji i od Parkera, Marculjonisa itd...kako mislis da ja njega mrzim? Samo kritikujemneke njegove odluke, ti si tu da ispravljas krive drine.

        Opusti se covece,leto je..2019 godina,imas toliko nacina da uzivas u zivotu. Mani se svadje i provociranja niskih udaraca. Nije moj nivo da ti odgovaram na taj nacin.
        Jbg, nisi zaljubljen u njega kao on, zato ne možeš da razumeš tu emociju koja je iznad razumnog i logičnog. Evo sad je Raduljica potencijalni NBA igrač, verovatno će on da bira klub i poziciju na kojoj će da igra. Lepo ja kažem da je to bahatost bez premca.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Cekaj Losmi,ajde reci mi ako nije u pitanju klubastvo zasto kritikujes njegove odluke kad znas da nikada nije pogresio od kada je selektor pri izboru igraca,doneo nam tri srebra po jedno EP,SP i OI,znaci jos nisi ni video kako ce da funkcionise ono sto je zamislio sa igracima koje je pozvao a vec si krenuo da kritikujes.
          klubastvo bi bilo da kayem ne treba voditi Milosavljevica i |Bogdana nemaju pojma ...a kad kayem Kalinic je morao da ide a polu invalid Macvan nije trebao da bude ni poyvan kao ni maloumni Bircevic to nije klubastvo to je bre realnost!

          Comment


          • Nisam je gledao ali sam milion puta video statistiku Raduljice tamo,znam da se igra bez odbrana kao i regularni deo sezone u NBA ligi,i tamo je cirkus bitniji od rezultata.

            Comment


            • Napravio je duplu gresku, rekao bih na licnom nivou. To se ne radi. Jbga kritikovao ga je i Misko, pa ne vidim da su losi sada nesto. Kakokoji igrac mora da potpise ugovor,nema ga..zasto za to nema kazni? Menadzeri su rak rana, samo svima odgovaraju, zato sto svima i stavljaju pare u dzep, tj deo kolaca. Kao potpisuje novi ugovor pa ne sme da igra za repku..nista gluplje nisam cuo u zivotu. Kao da se ne povredi,najbolje daga stave u sobu i zatvore dok se ugovor neki ne potpise.

              Ja kritikujem sa argumentima,nikad bez njih,i nikad ne ubacujem klubastvo.Ne znam sto vama to smeta. Niko nije rekao da nije napravio uspeh..dobija i pohvale, ali sad su trenutno na redu kritike..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Nisam je gledao ali sam milion puta video statistiku Raduljice tamo,znam da se igra bez odbrana kao i regularni deo sezone u NBA ligi,i tamo je cirkus bitniji od rezultata.
                raduljica ne moze da igra ni EL a ne NBA ...da moze da igra EL ostao bi u Evropi...

                Comment


                • Pa eto vidis njemu je bitniji poluinvalid Macvan od Kalinica ove godine za ono kako hoce da reprezentacija igra i funkcionise,a tek ako se to pokaze na prvenstvu da je lose resenje e onda imas pravo da kritikujes Djordjevica koji ponavljam do sada nikada nije pogresio u izboru igraca i ja verujem da nije sad,mislim da je ucinio uslugu Kalinicu,da ga spustio malo na zemlju i da ce ovaj kad promeni ponasanje biti u timu za OI. Toliko o Kalinicu,o njemu sam vec sve rekao,nije vise na spisku i treba da se podrze ovi momci koji ce da igraju za Srbiju.

                  Comment


                  • Raduljica nece da igra ozbiljniju kosarku a nije da ne moze,on je covek koji ce 10-15 dana da razbije u reprezentaciji sve centre protiv kojih igra a onda to unovci bilo gde,evroliga,Kina,NBA,Japan,Liban i u tim klubovima da drvi kurcu,opusteno se zajebava,nece odbranu da igra.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Raduljica nece da igra ozbiljniju kosarku a nije da ne moze,on je covek koji ce 10-15 dana da razbije u reprezentaciji sve centre protiv kojih igra a onda to unovci bilo gde,evroliga,Kina,NBA,Japan,Liban i u tim klubovima da drvi kurcu,opusteno se zajebava,nece odbranu da igra.
                      Stavi neki avatar,sliku,bilo sta...ako nije problem

                      On je u Kinu otisao zbog para, te pare nigde ne bi dobio...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Znaci ucinio uslugu Kalinicu,a i Simanicu,Nedovicu,Dangubicu, sve losi momci i pri tom matori pa ne moze da racuna na njih u perspektivi kao na Raduljicu i Macvana i ostale vrapce.
                        I pomalo da im ozivi karijere da bi mogli da igraju po japanima,kinama iranima i sl.
                        Last edited by L a z a r; 01-08-19, 17:04.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Znaci ucinio uslugu Kalinicu,a i Simanicu,Nedovicu,Dangubicu, sve losi momci i pri tom matori pa ne moze da racuna na njih u perspektivi kao na Raduljicu i Macvana i ostale vrapce.
                          I pomalo da im ozivi karijere da bi mogli da igraju po japanima,kinama iranima i sl.
                          Micovu isto on mu je zahvalan isto ...

                          Comment


                          • Ovaj reprezentativni nivo košarke je blizak tom kineskom kvalitetu™ košarke, nije toliko onda ni bitno ko će da ide, drugi se kriterijumi tu uključuju ko je koliko dobar sa nekim, ili politička podobnost.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Da moze verovatno bi vodio 25 igraca,ali je ogranicen na 12 i vodi ono sto on misli da je najbolje za ono kako hoce da reprezentacija igra. Nije bitno da li se nama spisak svidja,on je selektor,pravi vrhunske rezultate i ne vidim razlog da mu se ne veruje,nije on Krstajic u fudbalu,da ne zna gde bije,da mu centar igra beka a bek centra,e njih,taj FSS treba kritikovati,motkama ih razjuriti a ne Djordjevica koji se naosvajao medalja sa reprezentacijom i kao igrac i kao selektor.

                              Comment


                              • Sta je Danilovicu, sto je ovako natecen?



                                Originally posted by mmajstor View Post
                                Kineska liga se odavno zavrsila a ako se ne varam pocinje u februaru. Ako si gledala emisiju sa Sarenim njemu je plan da se vrati u NBA.
                                Nisam gledala, onda vrv ne bih ni pitala
                                Da kod njih sezone traju s kroz drugacije u svim sportovima.


                                Losmi, skrati jezik i ne zovi me aman Mioljica
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X