Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stigle ga godine. Dobar je inace Sareni, ali se slazem da je veceras lose vodio. To je tako kad se prave velike pauze pa covek ispadne iz forme.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Stigle ga godine. Dobar je inace Sareni, ali se slazem da je veceras lose vodio. To je tako kad se prave velike pauze pa covek ispadne iz forme.
      Pa šta bi reprezentativni navijaču, izgubio ti avatar od trećerazredne reprezentacije Nemačke?[emoji23][emoji23][emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Pa šta bi reprezentativni navijaču, izgubio ti avatar od trećerazredne reprezentacije Nemačke?[emoji23][emoji23][emoji23]
        Pravilnije je reci D reprezentacija vicesampiona sveta,evrope i olimpijskih igara izgubila od B reprezentacije Nemacke u gostima. Nije valjda da mislis da je to parametar za bilo sto?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Pravilnije je reci D reprezentacija vicesampiona sveta,evrope i olimpijskih igara izgubila od B reprezentacije Nemacke u gostima. Nije valjda da mislis da je to parametar za bilo sto?
          Auuuu, pa je l' igro onaj što postigao četresdevet pojena? Ako je on igro nije smelo da se izgubi [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Auuuu, pa je l' igro onaj što postigao četresdevet pojena? Ako je on igro nije smelo da se izgubi [emoji23]
            Igr`o je, al se izgleda ispucao u pogresnoj tekmi. Svaka cast sto je ipak igr`o kako god da je odigr`o.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Igr`o je, al se izgleda ispucao u pogresnoj tekmi. Svaka cast sto je ipak igr`o kako god da je odigr`o.
              Mora da se slavio prvi trofej u trenerskoj karijeri malo burnije pa se zapostavila reprezentativna priprema. Ako nema veze, ne osvaja se tako bitan trofej svaki dan.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Mora da se slavio prvi trofej u trenerskoj karijeri malo burnije pa se zapostavila reprezentativna priprema
                Kako znas kako je pripremljena utakmica kad je nisi ni gledao?
                Sad kad se sve sabere izgleda da u svojim postovima i zakljuccima ne nastupas metodicki/analiticki, vec koristis odredjene rezultate da opravdas predrasude koje vec gajis. Nemo`se ljutis, al ispada tako

                Comment


                • Čim je izgubljena od trećepozivaca iz Nemačke jasno je da nije dobro pripremljena, ali kažem imam razumevanja, slavilo se.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Čim je izgubljena od trećepozivaca iz Nemačke jasno je da nije dobro pripremljena, ali kažem imam razumevanja, slavilo se.
                    A ovi nasi nisu cetvoropozivci? I znaci kad trener dobro pripremi utakmicu, nemoguce je izgubiti?
                    Interesantno glediste.

                    Mora da se slavio prvi trofej u trenerskoj karijeri
                    Dopuni samo ovu tvoju izjavu, ovako srocena je netacna....fali joj neka rec da bi bila tacna.
                    Last edited by mmajstor; 24-02-18, 01:19.

                    Comment


                    • Zaista neki su promašili poziv, Gagić bi bolje igrao hrkljuš kakav, Peno može da se bavi maekentvom jer ima malo egzotike u toj boji...Užasno smo izgledali, toliko užasno da mi je jedan Birčević bio dobar.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Pa šta bi reprezentativni navijaču, izgubio ti avatar od trećerazredne reprezentacije Nemačke?[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Izvini sto pitam za koju reprezentaciju ti navijas, da nisi od onih sto navijaju za jedan od srpskih/beogradskih/ klubova ali istovremeno imaju neku drugu reprezentaciju za kojom im srce kuca.

                        Comment


                        • Originally posted by ikaluka View Post
                          Izvini sto pitam za koju reprezentaciju ti navijas, da nisi od onih sto navijaju za jedan od srpskih/beogradskih/ klubova ali istovremeno imaju neku drugu reprezentaciju za kojom im srce kuca.
                          Ne, navijam za srpsku, ali mi se mnoge stvari ne sviđaju koje se dešavaju oko reprezentacije. A prvenstveno navijam za Zvezdu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by ikaluka View Post
                            Izvini sto pitam za koju reprezentaciju ti navijas, da nisi od onih sto navijaju za jedan od srpskih/beogradskih/ klubova ali istovremeno imaju neku drugu reprezentaciju za kojom im srce kuca.
                            Ne navija za nasu reprezentaciju posto je Djordjevic (Partizanovac) selektor... klasika. Nece to priznati naravno, ali ja mu dusu poznajem a i lako se provali iz postova

                            Comment


                            • Nema to eze sa Đorđevićem, ovo sinoć ima veze sa tim da su u timu bili oni koji nisu ni za "mediteransku".
                              O jadu se zabavih gledajući braure Gagića i ostalih vedeta.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Sta da radimo kad nam prve dve sire postave igraju u NBA + Evroligi + 3 nosioca iz Bajerna povredjeni. Peno je bas totalno razocarenje, a paznju je skrenuo Dejan Todorovic. Takodje za prvu postavu se trazi taj treci plejmejker, posto mislim da je Vaso tu najslabija karika... Peno je definitivno out, i tu jedino vidim Jaramaza kao moguceg naslednika, ali je on odigrao prilicno lose... mada i razumljivo s obzirom na pauzu. Zanimljiv je bio i debi Jelovca, vidi se da je imao zelju i da smo igrali cesto na njega. Takodje Raduljica ako ovako nastavi moze da se uclani u Noletov klub ljubitelja teske ishrane.... ako ako, dosta se brze krece.

                                Comment

                                Working...
                                X