Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tek ja kakvog debila imam u ekipi,Morisona,da nije golman odbranio uspeo bi i u minus da ode,gde dize ruke koji moj,jebao me cempionsip,dao je dosta golova tamo pa sam mislio da je opasan u skoku,na prekidima.

    Comment


    • E fino je pocelo,ebo me Kenedi da me ebo,od mogucih 11 a sigurnih 8,on je skupio 1 poen....

      Comment


      • Koliko je gol iz penala?

        Comment


        • Isto vredi gol 5 posto srednjak,da je spic 4

          Comment


          • Čini mi se da je ranije manje vredeo, mislim 3 ili 2 boda.

            Imao sam Laselsa i Kenedija, da je magarac pogodio penal uzeo bih najmanje 15 p. Izbacio sam ga odmah na poluvremenu i uzeo Kantea, bar će stalno igrati, po neki CS, bonus, a možda asist., u svakom slučaju bolji izbor od ovog šarlatana. Uzeo bih Nevesa, al on je 5.1

            Comment


            • Bolja je opcija i Zorzinjo(od Kendeija),ali i on je jebenih 5.1...svaki gol mid vredi 5 tako bar u pravila FPL pise (ja mislio da vredi 4 gol sa penala ko god ga sutira),al decko nema glavu,nije ni cudo sto nije prosao u CFC

              Jos ce sad da ga kazne jedno 2-3 meca zbog onog starta...
              Last edited by 61563; 18-08-18, 15:00.

              Comment


              • Ja sam izbacio Žoržinja... Azar će startovati.

                Inače Brazilac je to. Vuče njega lopta napred. Kad bi Azar otišao, Žoržinjo bi se naupisivao asistencija i golova.

                Comment


                • Zrtvovano drugo kolo zarad transfera, videcu da li se isplatilo na duze staze...
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Kako me ubio ovaj promaseni penal, tacno bi batalio da igram.
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni je prvo bila opcija Neves ili Žoržinjo, ali obojica otišla na 5.1 i onda uzmem ovog. Bar da sam odmah uzeo Kantea. Ne znam kako Kante nije poskupio, a Žoržinjo jeste.

                      A znači ovaj je bio u Čelziju, vidim ja poznata mi faca.
                      Last edited by goku; 18-08-18, 15:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Ankee View Post
                        Zrtvovano drugo kolo zarad transfera, videcu da li se isplatilo na duze staze...
                        A što nisi Wild Card koristila?

                        Comment


                        • Originally posted by Дејан View Post
                          A što nisi Wild Card koristila?
                          Neka, trebace...

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • bravo kenedi, 1 bod

                            koji debil

                            Comment


                            • Nemam ni srece ni znanja kapitena da izaberem,svi ce dati gol protiv ovog propalog Sautemptona sem Tosuna,gol igrac koji u sansu ne moze da udje za poluvreme,valjda ce da ga krene u drugom poluvremenu.

                              Comment


                              • Kejnara mi kapiten, još jedna katastrofa u najavi. [emoji4]

                                Ako ne da gol, napuštam igru, neću više napraviti ni jednu izmenu do kraja, neka ovih 11 izguraju sezonu do kraja.[emoji3]

                                Nisam ja za ova fantaziranja i zajebancije.

                                Comment

                                Working...
                                X