Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A za kapitena,i ja se jos dvoumim ,dal Salaha ,posto ce vrv opet biti na prvo mestu po broju ,igraca koji cemu metnuti traku ili rizkovati saneki drugim koji bi mogao da isporuci gol i asistenciju ko recimo on ,plus da zgrne neki bonus

    Mada moguce da i Aguero bude most cap,ovo kolo koliko su ga nakupovali ljudi

    Cekam da vidim sta ce Zola da kaze,posto je u kontra ritmu pa da stavim ,suprotno

    Comment


    • Zoli je Azar 100%. Ako ga je ubacio, a mislim da jeste.

      Salah ako da dva gola i ako Liverpul uzme CS, Aguero će morati tri da bi izjednačio njegov učinak na fantaziju. Baš je zeznuto to. Mada Liverpul ima Manea u formi, pa je teško izabrati Salaha. Aguero je apsolutno glavni igrač Sitija, pa zbog toga njemu ide traka.

      Auba je zajeban, on bi mogao sa krila da počne, nije mi on za kapitena.
      sigpic

      Comment


      • Nije jos radio transfere,sad mu pogledah tim,i nece mu biti lako priznajem ,nema ni Salah a ni Kuna

        Ima logike da stavi Azara (ako ga kupi)i ja sam hteo al morao bih da izbacim ili Manea ili Salaha,i vrv hocu ali za sad ne

        Gledajuci mu tim mislim da ce on sve da iznenadi sa Firminom

        Ja sam uzeo Aubu,sto zbog rasporeda AFC,a i mislim da ce igrati svaku,a mora da pocne i da daje bar ovim manjim ekipama,al ne znam dal za kapitena njega ili Salaha,vrv cu rizkovati sa Aubom

        Comment


        • I Mendi je zanimljiv za kapitena. Stvarno nevjerovatan potencijal za ovaj fantazi. Ako uzme CS, uz neki doprinos u napadu, vrlo lako preko deset poena može da uzme.
          sigpic

          Comment


          • E vidis i to je isto dobra opcija,protiv Volvsa,koji igraju sa 3 pozadi i Wing bekovima,imace bas prostora za svoje prodore,i vrv ucestvovati kod gola,ako ih bude,a trebalo bi,samo je pitanje CS,dal ce biti ili ne

            Comment


            • Nisam još radio transfere, ali zna me Reise dobro.

              Moram da oslobodim pare za Kejna naredno kolo, tako da ću menjati shodno tome. Moraće da se nađe jedan veznjak za manje pare. Ima tu od 6 do 7 miliona sasvim solidan izbor dobrih igrača.

              Što se tiče kapitena, čim ubacim Kejna, on će biti kapiten svako kolo.

              Originally posted by 61563 View Post
              Cekam da vidim sta ce Zola da kaze,posto je u kontra ritmu pa da stavim ,suprotno
              Samo polako, neću ni ja večito biti očajan.
              Last edited by z0La; 24-08-18, 13:17.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ko god planira da ubaci Azara...

                Sarri reports that Eden Hazard is ready for 50 or 60 minutes on Sunday, although he does not know if he can manage 90 minutes. #NEWCHE
                Znači, ako Čelzi bude vodio 0-2 do 60og minuta, može se očekivati da bude izmenjen. Ako rezultat bude nepovoljan za Čelzi, igraće i 120 minuta ako treba.

                Verovatno bi valjalo sačekati još jedno kolo pa ga ubaciti, ali nije ni nemoguće da eksplodira, da jedan gol i šutne penal i uzme 3 bonusa. Klasična Eden dilema.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Samo da se ubode kapiten kao u prva dva kola, ovi ostali ne moraju ništa da rade.

                  Azar vazda uzima bonuse, prethodnih sezona je uzimao sva tri sa samo jednom asistencijom, to mu je stvarno veliki plus.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hmm mislio sam da ce biti siguran starter ali sad je pitanje. Ako nije spreman za cio mec onda je bolje za Celzi sa klupe da udje u zadnjih pola sata
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Mislim da Sari pretjeruje. Azar radi već mjesec dana sa Čelsijem. Ako to nije dovoljno da se spremi, onda će sa klupe počinjati svaki meč.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Azar vazda uzima bonuse, prethodnih sezona je uzimao sva tri sa samo jednom asistencijom, to mu je stvarno veliki plus.
                        Pa da, kad svaku tekmu dribla jedno 40 puta.

                        Jedino negativno je što ga često fauliraju i ono najdebilnije pravilo ikad...da igrač koga fauliraju dobija negativne poene kad se na kraju računa.

                        Najgore pravilo ikad!

                        Ma igraće Azar 100%. Samo će ga ranije izmeniti. Ja mislim da će Vilijan na klupu ovo kolo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja ću svakako Azara brzo da ubacim. Imam Moratu iz Čelsija, ali će on da leti kad Azar upadne u formu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Azar i Kejn su pod moranje. Azar pod Sarijem će da žari i pali ligom. On je prošle sezone pod defanzivnim Konteom igrao odlično, a zamisli tek sad kad se igra ofanzivan fudbal.

                            A Kejn će opet pokidati u ligi, samo što on uvek slabo počinje sezonu. I to sve dok ne dođe neki het-trik. Mada je Kun odlična i jeftinija zamena za Kejna.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Zoli je Azar 100%. Ako ga je ubacio, a mislim da jeste.

                              Salah ako da dva gola i ako Liverpul uzme CS, Aguero će morati tri da bi izjednačio njegov učinak na fantaziju. Baš je zeznuto to. Mada Liverpul ima Manea u formi, pa je teško izabrati Salaha. Aguero je apsolutno glavni igrač Sitija, pa zbog toga njemu ide traka.

                              Auba je zajeban, on bi mogao sa krila da počne, nije mi on za kapitena.
                              A sta mislis o Maneu kao kapetanu?

                              Comment


                              • Dobra opcija, ali ne bolja od Salaha. Mane konkretniji, ali ovaj ulazi u mnogo vise sansi. Svakako ne mozes pogrijesiti koga god stavljas iz Liverpula.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X