Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se razmisljam da li Gunda da ubacim. S tim sto bi to znacilo da se Kenedi seli na klupu, a igra protiv Kardifa.
    sigpic

    Comment


    • Ja mozda stavim kenedya umjesto zahe ovo kolo, i igram 3 5 2. Ipak palace igra protiv liverpula

      Comment


      • Sto je najgore iskoristio sam jedan transfer,iznervirao sam se,stavio glupog Kinga za kapitena proslo kolo na osnovu pripremne utakmice gde je pokidao Marsej a igrao je prvo kolo s Kardifom i nista nije uradio,izbacio sam ga odmah posle utakmice,pa bar da sam nekog normalnog ubacio nego Vuda iz Barnlija,mozda on da gol protiv Votforda,trebalo je pametnije da iskoristim taj transfer,nemam zivaca za te balvane poput Kinga.Stvarno je odigrao protiv Marseja kao da je Adebajor iz najboljih dana i onda protiv Kardifa drnda loptu,neverovatno sebican,nece mi vise uci u tim pa makar dao het trik.

        Comment


        • Ja imam Bentekea i necu ga izbaciti, mislim da ce ga primiti Liverpul. Mada imam i VVD-a u odbrani, pa imam sa cim da kontriram ako ga ne da Palas.
          sigpic

          Comment


          • Samo se nemoj nervirat
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ovo je baš ozbiljan pristup.

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Ja se razmisljam da li Gunda da ubacim. S tim sto bi to znacilo da se Kenedi seli na klupu, a igra protiv Kardifa.
                Zabija Gundogan 100%, javlja mi se.

                Comment


                • Sta bi vi mjenjali, odnosno da li da ubacim Azara i Kejna, ma da ne bi Kejna do septembra ubacivo, i sta bi jos predlozili.

                  Moro bi Bernarda za Gundogana i Salaha za Azara i onda bi mogo mozda i Kejna ugurat ujesto Tosuna

                  Screenshot_20180816-231553.jpg

                  Comment


                  • Mrkela, to su sve dobre opcije, tesko je izabrati. Ja bih ti jedino rekao da ubacis Vilsona umjesto Nevesa, Bornmut je razbijao u prijateljskim i poigrao se s Kardifom u prvo kolo. Ja imam Frejzera iz Bornmuta i ocekujem da ce jos nesto napraviti protiv Vest Hema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gundo daje, naleće sam na šut protiv ovih iz Hudd-a. Videćete.

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Gundo daje, naleće sam na šut protiv ovih iz Hudd-a. Videćete.
                        To i ja mislim, nece se vaditi sa njihove polovine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Deluje mi aktivnija fantazi tema ove sezone nego prosle

                          Bez KDBa pomislis da ces lakse predvideti tim i onda skontas da nista ne znas Jos da Dilva bude spreman i da sve padne u vodu. Bilva deluje siguran, Gundo ne toliko. Marez Sane Sterling Zezus i Aguero, dvojica ce na klupu, tesko da ce opet Sane. Vreme je za Zezusa u startnoj. Moguce da ce Marez. Mnogo dilema a sta bi tek bilo da je KDB tu.

                          Azara cekam, taman posle Arsenala, moraju i oni tvrdje u odbrani pa cu da zazmurim na njega i njegove poene. Nece ga imati puno menadzera ovo kolo, ne mogu da ga dovedem jednim transferom pa da sledece lagano smislim. Isto i za Kejna, malo avgust malo Fulam stegne odbranu malo MU sledece kolo malo sto ga jos nema puno menadzera.

                          Salaha dovedes i resis poziciju kapitena za pocetak. Ima ga 50% ljudi, skoro 40% kao kapitena, i dalje je opasan, mogao je dati bar jos jedan gol. Vise se gubi izmisljanjem novih kapitena a duga je sezona za pravljenje razlike. Mane moze u oba smera, i dva gola kao najbolji igrac ali i zuti karton i izmena u 67. min jer je malo nervozan.

                          Vreme je za Arnauta, zato ga i drzim. Sam je sebi stvorio sansu u Liverpulu, kuci je duplo opasniji. A Bormut je trebao da primi gol od Kardifa, bar sam takav utisak stekao gledajuci pregled. WH daje 1-2 gola Bormutu, mora nesto i Arnaut uraditi
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Menjao bi Azpilicuetu ili Trippiera za nekog def. Citya ali koga koji ce igrati sigurno i da li ce Sane igrati ili ga menjati za koga.

                            Comment


                            • Igrace Walker, Mendy, Stones od Sitijevih.

                              Walker ako ga povrede zaobidju ce igrati bas mnogo meceva
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ne znam zašto neko i dalje nema Liverpulove igrače u timu? Na stranu Salah, ako vam je on preskup, tu su Mane i Firmino, pa i Keita. Mislio sam da sam ja lud što nisam imao prošle(a ni ove) sezone Salaha, ali sam bar imao uvek dva igrača Liverpula Coutinho-Firmino, Mane-Firmino u timu. Za Pepa i razumem, rotacije ubijaju, ali ovde se bar zna da će trojka u napadu + Keita igrati stalno.

                                Azar je definitivno pod moranje od sledećeg kola. Taman ću da ga ubacim umesto Sančeza, ista cena.

                                Ubaci se Kejnara i Azar + duo iz Liverpula i eto poena u sredini i napadu. 2 iz Liverpula, 2 iz Spursa i 2 iz Čelzija. To je po meni dobra kombinacija za bodove. To da bude kičma tima, i oko toga da se nadograđuje. Što se tiče Arsenala, to ne dirati dok se ne vidi šta Emeri planira.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X