Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo šest napadača je dalo gol, a ja upravo na njih najviše budžeta potrošio.

    Originally posted by 61563 View Post
    Nista meni taj WC ne znaci...evo 64 sa bonusima ok kolo,zavisi koliki je prosek nedeljeni,nadam se da nije ko Reiseov
    Ma oko 60 je prosjek, ko će sve imati Neveša, Van-Bisaku i ostale anonimuse.
    Last edited by Reise; 12-08-18, 20:09.
    sigpic

    Comment


    • To je negde prosek, koliko sam video...

      Comment


      • Ako je 60 prosek, onda je kolo bilo veoma dobro. Ne dešava se često da je ovoliki prosek.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Malo daju poena, napadaču za gol... a skupi su.

          Ispada da treba da da 2, da bi bio kao neki ofanzivni veznjak tipa Gros iz prošle sezone.

          Comment


          • Average je 53 za sad, ali trebaju ove zamjene da uđu, može do 60 da izvuče ja mislim.
            sigpic

            Comment


            • Pa za neku svetsku titulu,trebalo bi prosecno ici oko 70-72 cini mi se,ne secam koliko je imao proslogodisnji sampion,al mislim da je nekih 2700 poena dovoljno

              Al ubice Pep najvise sa rotacijom,sem bekova,golmana i KDB,ko zna kako ce da mu dune,a moras nekog imati iz ofanzive is Sitija ,Poketino rotira bekove pa ajde to se nekako naviknes
              Last edited by 61563; 12-08-18, 20:35.

              Comment


              • Ja zadovoljan, 58poena. S obzirom da mi kapiten nije igrao celu utakmicu i da sam tim sastavljao pre 20dana. nisam ni imao vrwmena da vidim ko ce igrati a ko ne.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nisam zadovoljan, 49 poena samo, krajnje razocaravajuce u odnosu na moje sampionske ambicije. Morace da radi wildcard

                  Comment


                  • 60 bodova iako nisam prekontrolisao tim prije pocetka kola.

                    Comment


                    • Kako bese, wild cards mozemo iskoristiti jedanput u sezoni ili po jednom u obe polusezone?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Kako bese, wild cards mozemo iskoristiti jedanput u sezoni ili po jednom u obe polusezone?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Po jednom u obe.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Kako bese, wild cards mozemo iskoristiti jedanput u sezoni ili po jednom u obe polusezone?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Po jednom u polusezoni

                          A Free Hint ,Tripl i Boost samo jednom u sezoni
                          Last edited by 61563; 12-08-18, 20:54.

                          Comment


                          • Hvala


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Vala kakav sam tim sastavio sa ovim wc, i Fiksni ima da mi zavidi

                              Comment


                              • 61 poen, kakve sam izmene napravio pred početak takmičenja, dobro sam i prošao. Izbacim Aspilikuetu i Rišarlisona, a dovedem Dejvisa i Majera. [emoji3]

                                Comment

                                Working...
                                X