Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U kakvoj je situaciji klub najbolje se vidi iz cinjenice da su navijaci (simpatizeri) odusevljeni sto su Memphis i Eric Garcia tek sada registrovani za La Ligu. To je stvar o kojoj niko ne razmislja jer se uvijek podrazumijevalo da to ne moze biti problem a u Barci mjesec dana se vec prica hoce li ili nece moci da se registruju novi igraci.

    Comment


    • Ogi ne znam da li si video zbog čega se uspelo registrovati Aguero i Garsija..

      Pike je pristao na značajno smanjenje plate da bi se to izvelo, baš veliki gest, vidi se da voli klub.

      Comment


      • Znam, naravno. Fino od Piquea, koji je pristao na smanjenje plate i jos je pristao da mu se odlozeno ispati plata.

        Generalno, mislim da je Barca u jako teskoj situaciji. Ja uopste ne vidim neko realno rjesenje u skorije vrijeme sto se tice finansijske situacije. Ne samo Barca mislim da je i Real u problemima, mozda ne kao Barca ali sigurno imaju poteskoca.

        EPL klubovi se odvajaju od Barce i Reala sto se tice finansijske situacije. Ne vidim kako ih trenutno Barca i Real mogu pratiti u tom pogledu.

        Comment


        • Ako ima neko da objasni zbog cega je ponisten gol Arauja?

          Vjerujem da i igracima Bilbaoa nije jasno zbog cega je gol ponisten.

          Comment


          • Griezmann izgleda prelazi u Atl. Madrid.

            Barca je u pregovorima sa Sevillom u vezi transfera Luuk De Jonga.

            A prije nekoliko mjeseci se pricalo o dovodjenju Haalanda.

            Last edited by ognjen; 31-08-21, 20:43.

            Comment


            • Ansu Fati #10

              Comment


              • Pjanic prelazi u Besiktas na pozajmicu, jedna sezona. Tamo prelazni rok i dalje traje.

                Comment


                • Comment


                  • Cutinjo i Umtiti na izlazim vratima...

                    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

                    Comment

                    Working...
                    X