Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je bilo bolje da je Mesi dostojanstveno napustio Barsu odmah posle onog fijaska sa Romom U LŠ. Bilo je logike, Ćavi je već otišao, kao i Neimar, Inijesta je bio pred odlaskom, Pikea, Albu, Busketska i Suareza godine polako stežu... Ne znam šta su Mesi i Barsa mislili, da će Mesi sam izneti ceo teret u sledećim sezonama? A znamo kako su stvari dalje tekle, prvo blamaža od Liverpula, pa onda šlag na tortu sa Bajernom...Ne kažem da je Mesi kriv za to, on je i dalje imao dobru statistiku, ali bilo bi mu pametnije da je otišao posle Rome. Mislim i da njegov menadžer, osim što mu je tata, i nema neke stručne kvalifikacije... A rukovodstvo Barse, katastrofa...em su došli u ovu blamažu sa Mesievim odlaksom, em su usput uništili celu jednu generaciju propalih investicija... Ipak, barsa i dalje ima fond kvalitetnih igrača, a da li će Kuman uspeti da to posloži kako treba, videćemo. Barsu je ranijih godina krasila jako pozitivna atmosfera, pre svega među igračima, a po tom i u klubu. Možda će novaca i dalje biti, ali takvu atmosferu skoro neće imati...

    Comment


    • Originally posted by TopMix View Post
      Možda je bilo bolje da je Mesi dostojanstveno napustio Barsu odmah posle onog fijaska sa Romom U LŠ. Bilo je logike, Ćavi je već otišao, kao i Neimar, Inijesta je bio pred odlaskom, Pikea, Albu, Busketska i Suareza godine polako stežu... Ne znam šta su Mesi i Barsa mislili, da će Mesi sam izneti ceo teret u sledećim sezonama? A znamo kako su stvari dalje tekle, prvo blamaža od Liverpula, pa onda šlag na tortu sa Bajernom...Ne kažem da je Mesi kriv za to, on je i dalje imao dobru statistiku, ali bilo bi mu pametnije da je otišao posle Rome. Mislim i da njegov menadžer, osim što mu je tata, i nema neke stručne kvalifikacije... A rukovodstvo Barse, katastrofa...em su došli u ovu blamažu sa Mesievim odlaksom, em su usput uništili celu jednu generaciju propalih investicija... Ipak, barsa i dalje ima fond kvalitetnih igrača, a da li će Kuman uspeti da to posloži kako treba, videćemo. Barsu je ranijih godina krasila jako pozitivna atmosfera, pre svega među igračima, a po tom i u klubu. Možda će novaca i dalje biti, ali takvu atmosferu skoro neće imati...
      Mislim da ni novaca baš neće biti kao pre.
      Preloše se radilo, pravljeni štetni transferi koji su sada velika kočnica za normalno funkcionisanje kluba.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Pominje se da ce Vidal otici na slican nacin kao i Rakitic, znaci neki manji iznos transfera ali najbitnije je da se oslobodi platni spisak.

        Bas se previse lose radilo sa transferima. Transferi su bili potrebni to je jasno ali kada trener nema ideju koji mu igrac treba i nista se ne pita oko toga niti hoce da se pita onda dodjemo u ovakvu situaciju. Bar da su neki od igraca koji su u poslednje vrijeme dovedeni igrali na svojim pravim pozicijama, vecinom su Valverde i Setien stavljali De Jonga, Vidala, Griezmanna itd. na pozicije koje njima nisu primarne. To mi je bas nerazumljivo bilo.

        Comment


        • Originally posted by ognjen View Post
          Pominje se da ce Vidal otici na slican nacin kao i Rakitic, znaci neki manji iznos transfera ali najbitnije je da se oslobodi platni spisak.

          Bas se previse lose radilo sa transferima. Transferi su bili potrebni to je jasno ali kada trener nema ideju koji mu igrac treba i nista se ne pita oko toga niti hoce da se pita onda dodjemo u ovakvu situaciju. Bar da su neki od igraca koji su u poslednje vrijeme dovedeni igrali na svojim pravim pozicijama, vecinom su Valverde i Setien stavljali De Jonga, Vidala, Griezmanna itd. na pozicije koje njima nisu primarne. To mi je bas nerazumljivo bilo.
          Jel ovo Mesi ostaje ili su samo price?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Jorge Messi:

            "My son will not stay."

            Comment


            • Gordijev čvor oko Mesija i Barse. Ne vidim kako se dve strane mogu dogovoriti, naći kompromis. Argentinska zvezda je rekla svoje, mislim da odluku neće menjati ni za pedalj, prvi čovek kluba Bertomeu teško da će potpisati kapitulaciju i dozvoliti da u njegovom mandatu klub ostane bez ikone.
              Ovde ni najbolji proroci ne mogu znati kakav će epilog na kraju biti...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Jorge Messi:
                Jebe lud zbunjenog.

                Ja na netu citam da je Leov otac na pitanje da li ostaje u Barsi odgovorio sa DA
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Argentinski neki novinar kaže da će 90% Mesi ostati u Barsi te će na kraju sezone u velikom stilu napustiti kub.
                  Navodno ga sve bitnije glavešine prosto mole da preimenuje prvobitnu odluku.
                  Pre bih rekao kako je u mat poziciji i da je s timom advokata uvideo da nema previše mogućnosti napustiti Barselonu, sem da neko dovede kofer sa 700.000.000 kolika je klauzula.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Argentinski neki novinar kaže da će 90% Mesi ostati u Barsi te će na kraju sezone u velikom stilu napustiti kub.
                    Navodno ga sve bitnije glavešine prosto mole da preimenuje prvobitnu odluku.
                    Pre bih rekao kako je u mat poziciji i da je s timom advokata uvideo da nema previše mogućnosti napustiti Barselonu, sem da neko dovede kofer sa 700.000.000 kolika je klauzula.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                    Ovo je najverovatnija opcija. A kako će stvari funkcionisati na terenu, to ćemo tek da vidimo. Ako i ostane, pitanje je da li će Mesi imati motiva za vrhunsku igru posle svega što se izdešavalo, koji će još igrači doći u Barsu, da li će Kuman biti na nivou zadatka...? Pa još sve ovo sa koronom i bez gledalaca na tribinama... jbg...

                    Comment


                    • Ostaje Mesi

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Comment


                        • Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Koliko ga nisu ispoštovali ovo nije istina. Mislim da posle ovoga neće kročiti na Kamp Nou 5 godina i da će ovu sezonu otaljati maksimalno.

                            Comment


                            • Dobro i za vas i za sve Sitijeve rivale u PL

                              Comment


                              • Messi je izjavio da je vodstvo kluba katastrofalno i da pravi projekat ne postoji. Dobro je sto je to otvoreno rekao. Mogao je da ide sudskim putem ali kaze da se za to ipak nije odlucio. Hvala mu sto ostaje, bez obzira na sve bas bi mi bilo tesko da ga gledam u dresu nekog drugog kluba.

                                Kada je rekao porodici da se odlucio da napusti Barcu, kaze da je nastupila prava drama i nevjerica.

                                Sada je sve potpuno jasno odnosno Bartomeuovo ponasanje i neplansko vodjenje kluba. Messi je otvoreno rekao sta misli o svemu tome.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X