Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Kakvo vece, kakav uzitak.
    Veliki je Maks, ali jos veci je Colo Simeone zvani mudohvatac od srca.
    ako je ono bilo od srca, ovo je već od ku*ca
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by topspinforehand View Post
      Jedna od stavki u CR-ovoj igri koju ljudi haman da i ne znaju je centarsut. Covjek ima bolestan centarsut, znaci onaj klasicni bekovsi centarsut gdje se ide uz liniju, a ne prema golu kroz sredinu.
      On je započeo kao krilo pa ne čude ti centaršutevi.

      Ronaldo je igrač koji je najviše sebe izgradio, a i najveći je pobednik. Tu mu niko nije ni blizu. Kada ti nakon minusa od dva gola izađeš na teren sa takvom motivacijom i samouverenošću niko ti ništa ne može. I zato i treba da se pamti kao najveći, zbog te gladi. Poštujem ja jako Mesija, draži mi je od Ronalda, ali će ostati iza samo zato što nema to u sebi. Iako je prirodno talentovaniji jebe ga što je mentalno dosta slabiji.
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post

        Nikada problem ni sa jednim trenerom, ispoštovao i SAF, i Murinja i Karla i Zidana. Teško da će neko imati nešto ružno da kaže za njega.


        Za Mihajla. Najbolji fudbaler svih vremena. Ševio je bolje od Mesija 7x. Jbš golove i konstantnost vidi ševu
        Rafa Benitez
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Bernardeski jeste igrac utakmice nema tu sta.
          Ali 3 Ronaldova Portugalca izbacuju u prvi plan. Nije bas toliko jednostavno u nokaut fazi LS zabiti 3 komada i to Atletiku.
          Ooet najvise me je radovalo kada sam video da ubacuje Dibalicu a ostavlja i Mandzukaru i Bernardeskija. Taj Maksov potez nisam ocekivao i pravo da ti kazem prijatno me iznenadio.
          Ovo je i mene najvise iznenadilo... Ovo je bio i nacin za Simeonea da Atletiko pocne da igra i da ce imat prostora da stvori neku akciju, al nista od toga.



          Napisa Uros roman od posta, i nisam ni citao, samo sam skrolnuo dolje da vidim je li pomenuo neku komparaciju sa Mesijem... i jeste.

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Kristijano Ronaldo je najveci fudbaler svih vremena, iako nije najbolji rigidno gledajuci tipicne fudbalske skill-ove i kvalitet. Koliko god da to cudno zvucalo.

            Apsolutno je neverovatno da alav i sebican napadac, koji nije najbolji po skillu, bude najveci svih vremena. Jos neverovatnije je da je najbolji saigrac na Svetu.
            Covek je jednostavno pobednik i ima auru pobednika.

            Njegov najveci kvalitet nije sposobnost davanj golova. Njegov najveci kvalitet je nacin na koji zarazi ceo tim tom opsednutoscu pobedom. Neverovatno je koliko zarazi saigrace tim ludackim fokusom i koncentracijom. Svaki njegov saigrac puca od momentuma, koncentarcije, fokusa, gladi...
            Covek je sebican i alav, egoistican a najbolji je saigrac i najbolji lider. Just wow...
            Toliko je mocan taj njegov determination i toliko time zarazi ostatak tima.
            Zato je po meni Maradona BOG fudbala.
            On je Mesi, ali sa ovim karakteristikama koje si nabrojao. Sve igrace oko sebe cinio barem duplo boljima nego sto zaista jesu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • auu, sta sam sve prociao..vi kako pisete ispade da je Mesi neki plasljivko koji u velikim mecevima ode i sakrije se iza korner zastavice, a CR kao oluja koja zbrise sve pred sobom..dajte malo realnosti..jesu najveci u istoriji i potpuno je subjektivno ko je kome bolji ali praviti toliku razliku u karakteru je besmisleno..kao da Messi nije sam odveo Argentinu do finala WC, pa ih doveo sam do SP u Rusiji, potpuno sam, resio jos na desetine vaznih meceva sam..ako je CR toliko jaci psihicki zasto to nije pokazivao u direktnim duelima kad je bilo bitno? finale ls 2009. pa polufinale ls 2011?? jedina razlika zasto CR postize vise golova u zavrsnici ls je ta sto je on u poslednjih 5,6 godina igru sveo na cekanje centarsuteva i odbitaka i davao golove, kao sinoc..dok Mesija zatvori 3 igraca zato sto on kreira igru i kad njega zatvore nema ni Barse ni golova..ne znam gde ste sinoc videli spektakularnu igru Ronalda pa pisete gluposti i odah neka poredjenja sa Mesijem? dao je tri komada, svaka cast, verovao je u sebe pre svega i to ga krasi kroz celu karijeru, ali napraviti od njega Boga fudbala a sa druge strane nipodastavati Mesija je nonsens, to samo slepi CR fan ne razume
              MESSI 10

              Comment


              • I meni je Mesi lično najbolji. Čini druge boljim u argentinskom dresu. I u LŠ. Najveći nikada ne može biti, najbolji može i možda i jeste. Ali po veličini nije prvi. Em nije imao izazov u karijeri em nije osvojio SP sa Argentinom kroz koju je prodefilovalo klasa i klasa.

                A i one LŠ su uzete sa Ćavijem, Iniestom i Busketsom, inače ti ljudi su se pokazali i na reprezentativnom planu.

                Tako da, meni je stric pričao o Maradoni, igraju Maradona i 10 igrača. Nije Mesi bolji od Maradone sigurno. Ronaldo je druga sorta.

                To je kao Saske i Naruto. Saske prirodan talenat kidalica, Naruto radnik krvavi. Ronaldo je najbolja verzija sebe, Maradona je igrao ono sa sve koksem u nosu, a Mesi nije izašao iz komfor zone.

                Uzme LŠ sa Juventusom i zabetonira se medju top 3 najveća fudbalera svih vremena uz Maradonu i još koga po volji.

                Sad da li je Mesi tehnički madjioničarski veći, verovatno da jeste, čemu doprinosi i gradja, malo je teže zamisliti da čovek Ronaldove visine bude takav kao Mesi, Salah, Roben, sa težištem.

                Poredi se neuporedivo.

                Mene Mesi razočarao letos kada je poizbacivao saigrače iz repke. Neko kaže nije se on pitao. Da li ima neko normalan da misli da je Mesi rekao "mora da igra Ikardi" da ne bi igrao? Nemojte se zezamo.

                Što Mesi nije otišao iz Barselone po izazov? A da on voli Barsu. Pa voli je sine, ali osvoji još negde nešto pa se vrati.

                Portugal ima kurac od repke pa Ronaldo ima izgubljeno finale i titulu.
                Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 09:55.

                Comment




                • Čudovišta veća od Mbappea

                  Comment


                  • to za izbor igraca u repki se slazem, selektor je tu da radi svoj posao, nema tu sta igrac da se petlja..ne kazem ja da je Mesi savrsen, to mu je recimo greska, i ja to ne volim..ali isto tako po nacinu igre i svemu ostalom mi je bolji od Ronalda, meni licno, ostalima mozda nije i to je ok..ali je glupo od jednog praviti Boga a od drugog prosjaka..po meni dva najveca u istoriji, ako ni zbog cega drugog onda zbog konstantnosti..i to je to..

                    edit..to za uzimanje WC se ne slazem..mnogo njih je uzelo Boginju i sta, svi oni su bolji od Mesija i CR? ja ne gledam na to ko je najveci samo po trofejima, jesu bitni naravno, ali ima i drugih stvari..opet kazem to je moje misljenje..
                    Last edited by miha92; 13-03-19, 10:06.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Ma odlični su samo stvar ukusa. Ja uvek više volim tipove koji su posvećeni maksimalno uz talenat nego onako baš natprirodne talente. Što ne znači da Mesi ne trenira krvavo. Trenira kao pas naravno.

                      Samo da je otišao da ga vidim u nekom drugom dresu/ligi da radi ovo ja bih prvi rekao da su obojica odlični ali da je Mesi bolji.

                      Comment


                      • to verovatno nikad necemo da saznamo..mozda bi mesi u nekom drugom sistemu bio duplo bolji od Ronalda a mozda i duplo gori..sbbkbb
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post


                          Čudovišta veća od Mbappea
                          Sa ovim se potpuno slazem.

                          Volim procitati tvoje metarske komentare, sa pola toga se slazem, ali mi reci u kom trenutku sam propustio da ti nije AtlM vise nije favorit broj 1? U avgustu je bilo totalno drugacije.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ma odlični su samo stvar ukusa. Ja uvek više volim tipove koji su posvećeni maksimalno uz talenat nego onako baš natprirodne talente. Što ne znači da Mesi ne trenira krvavo. Trenira kao pas naravno.

                            Samo da je otišao da ga vidim u nekom drugom dresu/ligi da radi ovo ja bih prvi rekao da su obojica odlični ali da je Mesi bolji.
                            Iskreno, mislis da ne bi kidao i u PL i Bundesu i Seriji A? Nece ova tvrdnja verovatno nikada biti proverena ali mislim da bi bio vrhunski bilo gde.
                            Kao i Ronaldo sto je.
                            Mozda ne sa tako ubitacnom statistikom jer je Spanija ipak raj za napadace, ali svakako vrhunski i nista losiji nego u Barsi.
                            Last edited by Sandugp; 13-03-19, 10:11.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma Messi bi kidao gde god da ode.

                              Razlika između njega i ostalih igrača je ta što kad neki igrač dođe u drugi tim, on mora da se adaptira, da shvati taktiku i slično. A kad dovedeš Messija, ti krojiš tim i taktiku prema njemu.

                              Messi sad da pređe u tipa Siti ili Bajern, igrao bi istu rolu i igrači oko njega bi isto radili kao kad je bio u Barsi. Kad imaš takvog igrača, prilagođavaš sve njemu.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta je bilo drugačije ATM i Juventus favoriti mi bili, naginjao sam više ka ATM ali i Juventus sam stavljao. To kao kontratežu PSGSitijevcima. I stvarno mislim da su to dve najjače takmičarske ekipe, ovo je bilo finale pre finala.

                                Pa neka predje da se uverimo mi nevernici. Ispostavilo se mnogo teže u Italiji bušiti, neka predje pa neka pleše da vidimo mi svi.
                                Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 10:15.

                                Comment

                                Working...
                                X