Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogba gospodin

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Tifoseria del Football Club Internazionale Milano

      Veliki je Žoze.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • A i Murinjo bez razloga provocira

        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

        Comment


        • S obzirom sto su mu pjevali u prvoj utakmici, neka je izdusio sad. Gazi Mou!

          Comment


          • Koliko me nervira ovaj United sa ovim golovima na kraju.

            Sta sad kazemo, koja liga je bolja, za ove sto vole da mere kvalitet liga? Sesta ekipa u PL pobedila ubedljivo prve u Seriji A.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Retko ko ima komplekse kao Jose Mourinho. Ovo sto je uradio na kraju mogu samo mali ljudi. Nula od coveka.

              Ipak drago mi je sto je Junajted pobedio. Volim da se sto vise kuva.

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Fantastičan je
                Jos samo da popravi igru bez lopte i to je to
                Sreća sto ga nismo prodali


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Danas je imao i najbolji igru bez lopte, preuzeo je inicijativu i vracao se nazad da pomogne da se otpocne napad, posto su Herrera i Matic bili prerigidni.
                Čovek je by miles najbolji igrač ovog tima, u ovom momentu u svakom smislu, pa čak i sa stajanjem na terenu.

                Comment


                • Nek se spreme komše.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Murinjo is back?

                    Kako mi je milo sto je Ronaldo pokazao navijacima Junajteda koji svrsavaju na njega kakav je ustvari, lik je generalno ispao zesce govno prema klubu, a onda ti isti likovi pljuju Runija koji je krv pisao za Junajted godinama. Lobotomija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eee dve veceri za redom u LS radovanje
                      Pa retko ko ima takvu privilegiju
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Koliko me nervira ovaj United sa ovim golovima na kraju.

                        Sta sad kazemo, koja liga je bolja, za ove sto vole da mere kvalitet liga? Sesta ekipa u PL pobedila ubedljivo prve u Seriji A.
                        Sedma.
                        I to na gostujucem terenu.

                        Mozemo polako privodimo kraju ovu raspravu.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Lagano odradjivanje posla u Torinu u 1 pol. Sad idemo po 3 boda

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Teach me, master! [emoji3]

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post

                            Kako mi je milo sto je Ronaldo pokazao navijacima Junajteda koji svrsavaju na njega kakav je ustvari, lik je generalno ispao zesce govno prema klubu, a onda ti isti likovi pljuju Runija koji je krv pisao za Junajted godinama. Lobotomija.
                            Napokon da se i mi slažemo u nečemu
                            I dalje će on imati obraza izjavljivati da voli united i te glupe fore...


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Scesni je komedija golman. Da li je moguce da posle jednog Bufona brani ova legenda. Oba gola njegova,iako ne zelim da umanjim Matinu genijalnost.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Meni je hajlajt večeri Aca koji se skontava u ona četri miliona šta su hiljade, šta stotine i šta desetice dok Marsijal pravi bravure po levoj strani i skoro od auta prilazi na 5 metara od gola a Aca u tom trenutku skontava šta je hiljadarka u cifri i nekako uspeva da izusti koliko je ustvari Juve zaradio od vecerasnjeg meča.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X