Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt, Delofeu daje het trik u EPL, Fabio Kvaljarela daje dvades golova u Italiju, a Mesi treba da se dokaze. Izazov je preci u Juventus i umjesto sto osvajaju titulu u mart, oni ce zbog Ronalda osvojit u februar, svaka cast, veliki izazov.

    Razne legende se jos vise velicaju zbog one club men, a Mesiju je to minus.

    Meni je Van Dajk bolji, ipak se dokazao u Seltik, Sautempton i Liverpul, ipak je i ta Skotska liga konkurentnija nego Seria A.
    A taj Maldini... da je valja sto, otisao bi iz Milana da se dokaze nedje... lako mu je bilo u tu comfort zone hahahahahahaha



    Zasto sto god Ronaldo uradi, mora da se poredi sa Mesijem? Dovoljno receno.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Last edited by Baka; 13-03-19, 10:34.

    Comment


    • Manite se ljudi ćorava posla i uživajte, priivilegovani ste. Čuj Messi nekome nešto da dokazuje posle svega. Nema smisla.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Seria A igrački najteža ali ima najmanje zvezda. Sine(iako si vrv stariji od mene), do pre 10 godina se gledalo kada igraju Milan i Inter, Milan i Juve, Juve i Inter i u krug. Pa tek onda El klasiko.

        Premijer liga je tu najslabija očigledno jer i pored enormnih ulaganja ne može ništa da uradi. Italiji fali još par zvezda u 2-3 tima i peške najjača liga.

        Na kraju dana nije sve ni težina ni jačina. Bio sam pre sa jednom devojkom bila je vrh lepa ali mi je bila domaći teren. Bio sam kasnije i sa nekim ne tooliko wow devojkama ali su mi bile strano telo i nisam mogao baš da dominiram kao na domaćem terenu. Iako nisu bile "zvučno" ime kao ta npr.

        A Mesi ebe jednu devojku od 13te godine. On je odan u vezi. Ja sam samo za to da proba neku kombinaciju makar i jednogodišnju, možda mu se čak više dopadne.

        Comment


        • Upravo to...privilegija je ziveti u eri dva takva igraca...Ukusi su naravno razliciti i svako ce naci argument da stavi nekog od njih dvojice ispred na osnovu licnih preferencija...jedina istina je da ce proci jos mnogo, mnogo vremena da se pojavi nesto slicno...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Malo je neukusno pričati kako je PL najslabija u trenutku kad imaš 3 tima u 1/4 finala, i mogući četvrti, dok Italijani imaju jedan a Španci se bore za tog jednog. Hajde za Špance ne bi trebalo da ima dileme s obzirom na dominaciju ali nenoj Italijane molim te, ljudi ne postoje u Evropi evo vec deceniju i po.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • I dodje Salah iz Rome i bude najbolji igrač lige.

              Istina je na sredini. Fulam je više uložio novca od 60-70% timova Seria A. PL je platežno odskočila i nije za porediti u jednakim uslovima. Proporcionalno ulaganjima, morali su biti mnogo jači. Činjenica.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Na kraju dana nije sve ni težina ni jačina. Bio sam pre sa jednom devojkom bila je vrh lepa ali mi je bila domaći teren. Bio sam kasnije i sa nekim ne tooliko wow devojkama ali su mi bile strano telo i nisam mogao baš da dominiram kao na domaćem terenu. Iako nisu bile "zvučno" ime kao ta npr.
                Moram priznati da si mi ulepšao dan.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Seria A je imala svoj period dominacije...od Milana 90-tih i Juvea kasnije...Sad su realno druga liga u odnosu na Primeru i PL ali se mora priznati da se vracaju polako...i taj odnos vrlo lako moze da se promeni narednih godina...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    I dodje Salah iz Rome i bude najbolji igrač lige.

                    Istina je na sredini. Fulam je više uložio novca od 60-70% timova Seria A. PL je platežno odskočila i nije za porediti u jednakim uslovima. Proporcionalno ulaganjima, morali su biti mnogo jači. Činjenica.
                    Ako tako gledaš, prvo je Salah ispušio u PL pa otišao u Seriju A i izdominirao.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • I jedan i drugi su majstori ove igre. Obeležili su jedan period fudbala i ovakvo rivalstvo teško da će se u skorije vreme pojaviti. Kad bi Barselona i Juventus igrali finale LŠ to bi verovatno zbog Ronalda i Mesija bio jedan od najgledanijih sportskih događaja u istoriji.

                      Comment


                      • Po meni glavni problem Serije A je dominacija Juventusa. Dokle god oni mogu da dovedu najboljeg igraca iz najveceg konkurenta za titulu nema tu nekog napretka kao lige generalno. Slazem se da je Italija bila bas u kanalu i da se u poslednje vreme vracaju, ali kada Juve godinama osvaja titulu u martu a izostaje Liga Sampiona(ja za svog zivota nisam svedok iste) glupo je pricati o nekoj svemirskoj Seriji A.
                        Last edited by mark !t zer0; 13-03-19, 10:53.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Cuj Italijanska Liga jaca od Premier Lige, daj Urose malo se uozbilji. I ovo temeljis na hejta prema Gvardioli koji dominira, pa guras taj narativ da dominira u nikad slabijoj ligi.

                          Samo sto PL ima razliciti sampion svake druge godine, dok Serija A 10 godina ne mora ni da se igra, znas unapred ko ce biti sampion ubedljivo. Za uspehe u Evrope je smesno govoriti, ni tamo 10 godina niko ni do finala nije stigao osim Juventusa, kamo li da osvoji.

                          Comment


                          • Sve je relativno šta znači jača. Ja ti garantujem da bi svi top igrači bili bolji igrači u Španiji ili Italiji jer se ne igra divljački fudbal. Tamo zbog divljačke kulture fudbala koji je zavladao početkom decenije desi se da Lester uzme titulu. To se nije moglo desiti Englezima pre 10 i kusur godina.

                            Timovi su bili gradjeni planski, Arsenal, Junajted, Čelzi imena u Evropi. Liverpul i kad nije mogao PL da uzme šetao se po LŠ.

                            Mislim da imamo iskrivljeno shvatanje jačine lige. Kako je liga počela da raste finansijski nenormalno tako je počeo da opada kvalitet.

                            Za sve to je dokaz i Pep Gvardiola koji se tehnički i taktički španskom školom fudbala šeta na smenu sa italijanima kao što su Ranijeri i Konte.

                            Pa vi opovrgavajte koliko hoćete kultura fudbala i stil u Engleskoj kaska i za Italijom i za Španijom. Oni da pucaju toliko novca za igrače, imali bi po 7 mesta za Lš iz Engleske bi išao samo šampion.

                            Sa tog aspekta pričam.

                            Da ćeš videti pismenije utakmice donja tabela Italije i Španije nego sredina tabele Engleska. Ono mu dodje kao oni Holandjani što igraju 7+.

                            Popularno "z gola na gol".

                            Pogledajte Fulam i moje postove sa početka sezone i vidite koliko su potrošili. Njih bi Atalanta dobila 7-0.
                            Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 11:07.

                            Comment


                            • Taj Fulam nije gledao da nadje mlade talente ili da napravi neku kompaktnost - ne - to je spucano Boga oca u neke proseke.

                              Pa ti uporedi kako gradi tim Parma, kako Levante a kako neki Fulam. Ad hoc pucanje para, igra je postala biznis u onom najkapitalističkijem smislu, uopšte se nema dugoročan plan i smisao.

                              I to je Engleska jedini primer na svetu.

                              U USA imaš cap space i niko ne može da se bahati u ostalim sportovima. Španci imaju školu fudbala Italijani isto.

                              PSG ulaže sumanuto pa ništa. E PL je postala jedan veliki PSG. Mngoo priče ni oko čega.

                              Comment


                              • Pep i Klop su nenormalno digli kvalitet lige, sada da osvojis ligu treba ti nenormalan broj poena, sto je tesko dostici ako nisi brutalno jak. Klopp prosle sezone stigao do finala LSa, tamo ga zajebao golman. Siti rusi sve rekorde PLa.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X