Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Samo da dobije dovoljno prostora Gerard..

    Comment


    • Fabregas u Čelsiju, 33m+bonusi. Tako javlja RAC1 a ja koliko znam oni nikada nisu pogriješili kada su ovakve vijesti u pitanju.

      Eto Zubizareta nastavlja da dominira.

      Comment


      • E bravo idioti nenormalni
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          E bravo idioti nenormalni
          Ista prica i kod nas u vezi ovog transfera. Obrukao se Wenger najstrasnije...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Sad nek vam neko i Kokea ukrade magarci , jer navodno zbog njega prodasmo Cesca , pa da se oslanjamo na Sergija Roberta.

            Izgubis Thiaga , i odmah sljedece godine Fabregasa , rijetko ko ima sposobnost za to , fuj
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • O boze. Pique je izjavio da Fabregas napusta klub za 33m eurq, odnosno 26.5m funti. Nije rekao koji je klub u pitanju. Nasa klauzula je taj iznos. Mou nije entuzijastican oko tog transfera kao uprava kluba, on bi Pogbu radije.

              Ako Wenger ne reaguje i Cesc obuce plavi dres ja sam zavrsio sa fudbalom. Nema vise u meni volje za tim sportom, jednostavno fuj kakve gluposti sam trpio, a ovo ce biti posljednja kap.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Na Kokea možete slobodno zaboraviti. To je samo Zubizareti moglo pasti na pamet, sumanuta ideja osuđena na propast. Čovjek neće da ide iz Atletika i tačka.

                Od Markinjosa takođe nema ništa, eno Alex odlazi u Milan tako da im Brazilac sada ostaje kao 3. štoper. Opet Zubizareta čeka i čeka i čeka i čeka da neko drugi riješi sudbinu igrača koji se prati da bi rekao kasnije kako je on činio sve što je bilo u njegovoj moći ali je bilo nemoguće.

                Comment


                • Sergi Roberto to the rescue .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ma najmanje je bitno to što je Pike rekao. U stvari nije on to izjavio već pred pres-konferenciju navodno rekao Del Boskeu da Fabregas ide za 33m evra, kao fazon nije znao da su uključeni mikrofoni. Meni je to skroz sumnjivo jer zbog čeka bi uopšte Pike pričao sa Del Boskeom o Fabregasu i njegovom transferu i to baš dok sjede čekajući da počne konferencija.

                    Ovo što je RAC1 naveo je za mene jedino bitno i najvjerovatnije tačno. Kakav Pike i njegova priča. A zašto baš 33m evra pa zato ako bi transfer išao preko 36m onda bi 50% od toga išlo Arsenalu.

                    Comment


                    • Mah ja koliko znam, mora da se posalje ponuda Barci i onda oni ako zele da prihvate moraju Arsenal obavjestiti i pitati ih da li zele iskoristiti svoju klauzulu, ako ne zele onda mogu prihvatiti ponudu Chelsea.

                      Ja se nesto bojim da se ovdje mute neke stvari, al eto to sam samo ja
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mah ja koliko znam, mora da se posalje ponuda Barci i onda oni ako zele da prihvate moraju Arsenal obavjestiti i pitati ih da li zele iskoristiti svoju klauzulu, ako ne zele onda mogu prihvatiti ponudu Chelsea.

                        Ja se nesto bojim da se ovdje mute neke stvari, al eto to sam samo ja
                        Pa kažeš i sam da je klauzula otprilike tih 33m evra. Zar je bitno Barseloni da li će, za taj isti novac, Sesk u Čelsi ili Arsenal!?

                        Ako ode u Čelsi shvati da je Venger odgovoran što se Fabregas nije vratio u Arsenal.
                        Last edited by ognjen; 04-06-14, 23:17.

                        Comment


                        • Ma znam da je Wenger odgovoran zato kazem da sam zavrsio ako se to desi. Opcenito ne postoji klub za koji bi ja mogao navijati a da nije Arsenal. Poslje ovog sranja necu moci vise fudbal opcenito gledati
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Guillem Balague ‏@GuillemBalague 8m
                            Cesc hasnt got a deal with Chelsea, it doesnt matter what Pique or others say. Not yet. Conversations taking place but NO DEAL YET. Not yet
                            Da se nadamo i jedni i drugi...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ma vala ja se nadam da ima neki verbalni dogovor sa Wengerom Cesc jedino to, sve ostaloo me ubija iznutra.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sesk jos nije gotov prvenstveno zbog toga sto Murinjo ima neke druge igrace u planu, ali fora je u tome da Roman zeli Seska u ekipi...

                                Mislim da je samo pitanje vremena.

                                Comment

                                Working...
                                X