Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi je tu bitan faktor, vodja. Uopste me ne bi iznenadilo da im napad naredne sezone bude Mesi - Iguain - Agero. Samo ne znam sta ce biti sa Nejmarom...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Mesi je tu bitan faktor, vodja. Uopste me ne bi iznenadilo da im napad naredne sezone bude Mesi - Iguain - Agero. Samo ne znam sta ce biti sa Nejmarom...
      Pa jbg verovatno je najbolji igrac svoj generacije, jedino mu je Ronaldo rame uz rame. Previse im je on bitan i za sam marketing. Mada Iguauina i Aguera treba dovest bez obzira na Messia

      Comment


      • Ali donosi i Nejmar masu na marketinskom planu. Vjerujem da bi Mesi prije Agera, ali da bi njima bila cast da igraju sa njim sigurno bi, i to ogromna.
        sigpic

        Comment


        • Dobro Vlajko ne treba pretjerivati ipak, neće Aguero sigurno doći.

          Itekako bih volio Iguaina, uvijek sam ga smatrao kao jednog od najboljih napadača. Mislim da bi se odlično uklopio sa Mesijem a njih dvojica prilično dobro sarađuju u dresu Argentine tako da tu ne bi bilo problema. Ako treba neka iskeširaju 60m za njega Napoliju, vrijedi toliko dati.

          Akane, ne bih rekao za Gonzala da je legenda Reala. Jeste on dugo igrao tu ali nikako legenda.
          Last edited by ognjen; 16-06-14, 11:18.

          Comment


          • Al dzaba im Aguero i Iguain, kad je njima treba remont u odbrani. Ja bih i Piquea prodao ili mu jednostavno nasao nekog brzog CB-a, da bi mogao da pokriva kad igraju visoku odbranu. Od kada nema Puyola, Pique nije ni pola igraca kao sto je bio. Svojevrmeno je Mou odlicno eksploatisao njegovu nesposobnost tj njegovu brzinu. Cristiano Ronaldo mu je jedno vreme bio nocna mora.

            Plus treba ima zamena za Alvesa, ako im ovaj ode.

            Comment


            • Prototype, slažem se većim dijelom. Nema ništa od prodaje Pikea jer je produžio ugovor ali bez obira mora se prije svega riješiti ta defanzivna linija. To bi morao prioritet da bude.

              Comment


              • Higuain (Napoli): "Barça rumours? Every player likes to be linked with them. But I don't know anything, I'm focused on World Cup now."
                Higuain (Napoli): "Would I like to play with Messi? Yes, of course. I enjoy playing with him at the national team, so it'd be a great joy."

                Comment


                • To je to, svi bi oni zeljeli da igraju sa Mesijem.
                  sigpic

                  Comment




                  • Potpisao ..

                    I dalje zalim za Cescom , vjerovatno cu dugo zaliti , ali hajde Raketa odigraj dobro , pa da ga zamijenis , nek je sve najbolje
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Lako su pustili Fabregasa iz Barcelone , ali vjerujem da ce Raketa da ga odlicno zamjeni.

                      Prosla sezona je za zaborav i igraca i navijaca Barcelone , nema igraca koji moze da se izdvoji da se kaze za njega da je zadovoljio svojom igrom.

                      Ima da Raketa kida sljedece sezone u Barceloni.

                      Comment


                      • Teško je reći u ovom trenutku da li je ovo adekvatna zamjena za Fabregasa ali sam siguran da će Raketa dati sve od sebe da pruža najbolje partije. Ja sam zadovoljan ovim pojačanjem.

                        18m evra+3m bonusi i Denis Suarez 2 godine na pozajmici u Sevilji.

                        Comment


                        • Sve su veći izgledi da će i Xavi otići. On i Pujol su na jedan način simboli Barselone, velike legende kluba.


                          Petrescu (coach Al Arabi): "Xavi has signed a pre-contract with Al Arabi. I talked with him on the phone. He's a wonderful guy, very modest"

                          Comment


                          • Izgleda da vam dolazi Claudio Bravo golman Sociedada za 12 mil eura..


                            Comment


                            • Comment


                              • I Barsa se uključila u trku za Suareza, a štoperi ni na vidiku

                                Comment

                                Working...
                                X