Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali nevjerovatno je znaci , momak je kazu mediji prihvatio ponudu od Citya koja je jebenih 4 miliona na godisnjem nivou , a i Roma bi ga , kako kazu mediji pustila za 25 miliona funti .. To je i smijesna plata , i smijesna cijena za ovakvu stopercinu , a mi cemo to propustiti , e pa Bože sacuvaj ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Del Boske je pozvao Deulofeua za prijateljsku utakmicu koju Španija igra večeras od 22h sa reprezentacijom Bolivije. Postoji mogućnost da Deulofeu ode i u Brazil na SP, ali samo u slučaju da se Navas ne stigne oporaviti.

      Del Boske

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ali nevjerovatno je znaci , momak je kazu mediji prihvatio ponudu od Citya koja je jebenih 4 miliona na godisnjem nivou , a i Roma bi ga , kako kazu mediji pustila za 25 miliona funti .. To je i smijesna plata , i smijesna cijena za ovakvu stopercinu , a mi cemo to propustiti , e pa Bože sacuvaj ..
        citao sam malopre city ponudio manje od 20m roma trazi 25 valjda a celsi ponudio 23,tako nesto,u svakom slucaju to su dzabe pare za ovakvog stopera,a vapimo za takvim!!!
        MESSI 10

        Comment


        • Da da , ja sam procitao sve isto , samo da Chelsea uz 22 miliona nudi i Lukakua , sto vec ima smisla .. Jer ovima treba napadac , bas im treba , a Lukaku moze da odgovori izazovu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Da da , ja sam procitao sve isto , samo da Chelsea uz 22 miliona nudi i Lukakua , sto vec ima smisla .. Jer ovima treba napadac , bas im treba , a Lukaku moze da odgovori izazovu
            e da,onda smo citali isti tekst..samo sad sam citao benatiev intervju,kaze da 99% ostaje u romi,e sad dal je to da se malo smire mediji ili je stvarno tako
            MESSI 10

            Comment


            • Evo i ovdje da sve pozdravim , novi sam na forumu. Uglavnom navijam za Barcu od generacije Reizigera , Kluiverta itd...

              VISCA BARCA!

              Comment


              • Fejmus, dobrodošao majstore.

                Comment


                • Hvala lijepo , nadam se da ćemo se lijepo družiti i osvojiti naredne godine sve trofeje

                  Comment


                  • Originally posted by Fejmus View Post
                    Hvala lijepo , nadam se da ćemo se lijepo družiti i osvojiti naredne godine sve trofeje
                    Skromno..

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Skromno..
                      Skromnost je vrlina.

                      Comment


                      • Jel moguce da smo se ovako lagano odrekli Cesca ?

                        Eno u EPL temi izgleda dogovoreno s Chelseajem , kakvi maloumnici ..

                        Svi su uzasno igrali ovu sezonu , ili skoro svi , a prica se kao da je Cesc bio raspad , a ostali briljirali . Ja prosto ne mogu da vjerujem , Thiago , pa Fabregas , svi odose samo Pedro ostaje .. Chelsea ce biti bas prejeben sad , evo doci ce im izgleda i Cesc , i Costa ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ako mene pitaš Dale, za sada na sve to gledam kao glasine. Nekako mi neozbiljno, sjeti se samo kako su rekli da je Barsa bila dogovorila Luiza, svi rekoše 100% ide u Barsu a ono malo se ućutiše i ne bi ništa od toga. Ne isključujem mogućnost da Sesk ode, i meni bi bilo žao, ali mi je sve ovo neuvjerljivo. Sesk je prije dva dana bio u Londonu i odmah se velika prašina digla a čovjek je u stvari imao neke obaveze prema sponzorima koliko sam upućen. Ako Sesk ode RAC1 kaže da će se po Kokea ići a to će biti nemoguće, ali dobro nije prvi put da se ide po nekoga koga je nemoguće dovesti pa poslije pričaju Zubizareta i njegovi saradnici kako oni rade neki ogroman posao.
                          Last edited by ognjen; 03-06-14, 22:10.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Jel moguce da smo se ovako lagano odrekli Cesca ?

                            Eno u EPL temi izgleda dogovoreno s Chelseajem , kakvi maloumnici ..

                            Svi su uzasno igrali ovu sezonu , ili skoro svi , a prica se kao da je Cesc bio raspad , a ostali briljirali . Ja prosto ne mogu da vjerujem , Thiago , pa Fabregas , svi odose samo Pedro ostaje .. Chelsea ce biti bas prejeben sad , evo doci ce im izgleda i Cesc , i Costa ..
                            Izvinjavam se Dale brate moj , ali ja trenutno umirem od smjeha.

                            Spoiler
                            Znam koliko volis Pedra.

                            Comment


                            • @Conviction : Nadam se da ti imas pravo , da ce se ispostaviti da su samo glasine i da ce ostati . Ali fakat ako je istina ono da ga prodaju za 40 miliona , onda nemam rijeci . Toliko smo se trudili da ga vratimo , nagovarali ga saigraci iz reprezentacije , morao napustiti klub koji voli i covjeka kojeg smatra za drugog oca , to je i sam rekao mali milion puta i sta onda radimo ? Covjek je tu 3 sezone i nikako da mu daju pravu , ali pravu sansu , na pravoj poziciji , na poziciji na kojoj je dominirao od 18te godine u dresu Arsenala , mozda i prije 18. rodjendana , nevazno to sad .. Dajte covjeku sansu , dajte mu jednu sezonu da pokaze sve sto zna , ako ni tada ne bude onaj iz Arsenala , onda mozemo pricati o nekom rastanku , ali do tada nemojte molim vas . Thiago Alcantara nas je napustio , nestvaran talent i covjek koji ce u narednim godinama dominirati svjetskim fudbalom , ako ga povrede ne sprijece u tome . Izgubili smo njega , moramo li izgubiti i Fabregasa ? Kad bi Xavi i Iniesta mogli igrati do 50. godine onda ne bi bilo zime , ali moramo shvatiti da i oni stare i da nece moci vjecno igrati . Vidjet cemo sta ce biti , ali nadajmo se da ce majstor ostati kod nas ..

                              @ Rosso : Da taj jad ode , slavio bih ko da nam Benatia dolazi , ali necu ja to docekati jos jedno 5-6 sezona , nazalost
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • I ja ne mogu da verujem da ce tako olako pustiti Seska, jos ako se uzme u obzir da je za tri sezone u Barsi postigao 42 gola i imao 45 asistencija... a pritom ga kritikuju da je lose igrao.

                                Comment

                                Working...
                                X