Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citam da je na pomolu trampa Markinjos iz PSZa za Alvesa... navodno su razgovori vec neko vreme u toku samo jos da se vidi dal ce trebati nesto i da se doplati.

    Comment


    • Jonathan Johnson ‏@Jon_LeGossip 3m
      According to @beinsports_FR PSG have accepted Barcelona's offer of €20m & Dani Alves for Marquinhos. Alves supposedly worth €15m. #PSG #FCB
      ....
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bože sacuvaj , to je sve sto imam reci .

        Za momka koji je odigrao jednu sezonu u karijeri pravu , dajemo nekad najboljeg desnog beka , a i dalje veoma korisnog i jos 20 miliona ..

        Montoya nije igrac za prvu postavu , tako da i tu ce biti potrebno odvojiti 20+ milki za nekog pravog ..

        Mada se nadam da oni ovo lupaju samo , ko sto konstatno i rade ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Valjda nismo toliko retardirani



          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

          Comment


          • Kojeg god štopera budemo htjeli moraće mnogo da se plati. Jednostavno, to je samo posljedica čekanja i čekanja i čekanja sa dovođenjem štopera prethodnih prelaznih rokova kao i promašajima tipa Alex Song, i sada dođeš u situaciju da ovaj sa kim pregovaraš diktira skoro sve uslove. PSG neće pustiti Marquinhosa ispod 35m evra. a Alves se trenutno cijeni na oko 15m i otprilike po ovoj trampi uz doplatu dolazimo do tih 35m. Ali opet sve sa rezervom uzeti treba jer su ovo za sada sve medijski navodi, pitanje hoće li do transfera uopšte i doći. Alves je u jednom intervjuu pred kraj sezone indirektno i rekao da odlazi a i čim do sada nije produžen ugovor epilog je jasan.
            Last edited by ognjen; 26-05-14, 21:56.

            Comment


            • Ma ok je to sto oni nece da ga puste ispod 35 , toliko su ga i platili , ali moramo li mi biti ti retardi koji ce ga uzeti ?

              Momak jeste sjajnu sezonu imao u Romi , ali opet nije igrao u prvoj u PSG-u , tako da bih ja tu isao po Benatiu prvo , onda Hummels ili neko treci nebitno ..

              Ako su vec zapikali mladog Brazilca , bolje da damo tih 35 u kesu , a ne Alvesa da dajemo .. Mada , sto kazes Alves ce otici 90 % kako god , pa mi prakticno svejedno dodje .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Nije problem desni bek, jer se uveliko prica da se cilja Cuadrado, iako ja ne bi voleo njega da gledam kao desnog beka.
                Benatia ispod 50m ne sme ici, ma kakvi i to je malo, kada vidim transfer Luiza. Sabatini ce odrati svakoga za njega.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Za Benatiju bi trebalo minimum jedno 40 miliona ali se ne bih uopšte čudio ako bi Roma za njega tražila 50+ miliona jer su u apsolutnoj pozijici da određuju cijenu.

                  Barseloni jeste trenutno prioritet štoper ali opet ne smije se tu više od pola budžeta za transfere spiskati. Prema mom viđenju u planu je da se dovede još jedan desni bek i klasični napadač.

                  Alves nije više ni blizu one forme u kojoj je nekada bio, dosta jeftinih golova je primljeno sa njegove strane premda je u napadu i dalje sasvim dobar. Ja ga isto gotivim kao igrača ali bitnije je ono što na terenu pruža.

                  Comment


                  • Bartomeu (president): "Alexis is not for sale. He's part of our plans for next season. Juventus haven't been in touch, should ask his agent"
                    Ne ide Alexis nigdje.

                    A PSG navodno hoće 30m+Alves za Markinjosa...

                    Comment


                    • Klaudio Bravo vrlo vjerovatno novi golman. A Mundo Deportivo kaže da je ponuda Barselone za Markinjosa 20m+Alves i sada se čeka odgovor PSG-a.

                      Comment


                      • A sta ce drugo reci za Alexisa nego da nigde ne ide, mercato jos nije ni poceo plus SP treba da pocne. Marota se ciganise sa 15M ili 18M, znam uglavnom da je ispod 20M bila ponuda. Sto je smesno. Barsa je trazila 25, mogli su se naci na 22-23M i sredit posao odmah. Ali Barsa moze da saceka i SP, ako odigra dobro a verujem da hoce, cena ce biti jos veca, ionako je dosta para ulozeno u njega.

                        Comment


                        • Pa Bartomeu je još ranije rekao kako će neki igrači otići iz kluba. E sada, da misli kako bi Alexis mogao možda otići ovo ljeto vjerovatno bi na jedan indirektan način sugerisao da za to postoji mogućnost i pri tom ne bi još naveo kako je u planovima za iduću sezonu. Ja sam još ranije rekao, Sancheza ne treba pustiti bez minimum 30m evra.

                          Comment


                          • Puyol i definitivno završava karijeru kao igrač. Ali ostaje u klubu, funkcija je asistent sportskog direktora.

                            Comment


                            • od benatie koliko vidim nista,uze ga city,ako budemo opet cekali nista od stopera ni ove godine
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Od Benatie svejedno nema ništa, nebitno od toga uzme li ga Siti ili neko drugi, jer duboko sumnjam da ćemo se toliko otvoriti za štopera a trebalo bi. Samo gledajte ako Benatia pređe u Siti za oko 45m evra, Barsa će ga iduće ljeto tražiti od Sitija za 55 miliona. Takav scenario se desio i sa Tiagom Silvom, prepušteno je da ga PSG kupi i onda su sa njima pokušavali ući u pregovore sledeće godine a to je odmah bilo osuđeno na neuspijeh i samo je izgubljeno vrijeme da se pokuša dovesti neki drugi štoper.

                                Ali evo sačekajmo da se završi ovaj turnir u Francuskoj za reprezentacije U21 na kojem učestvuje Marquinhos sa reprezentacijom Brazila pa da vidimo može li on barem doći.
                                Last edited by ognjen; 30-05-14, 16:34.

                                Comment

                                Working...
                                X