Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam što su podeljene teme, a i što je zaključana tema za komentarisanje mečeva.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Novak je usao u mec uveren da ne moze izgubiti od Cekinata. Cak i kad je gubio sa 0:2 verovao je u pobedu. Zato je kod njega ovaj poraz izazvao onoliki sok i ljutnju posle meca na konferenciji za stampu. Nije mu bilo ni do cega.

      NI, nema sumnje da je Novak bio umoran. Svaki teniser je umoran posle skoro 3 sata igra ali nije poenta da li je on bio umorniji nego sto je trebao da bude nego da je Cekinato bio umorniji od Novaka i opet dobio TB na adrenalinu koji mu je omogucio bas Novak vrativsi ga u set koji je prakticno bio dobiven. Novak jednostavno nije mogao ili nije znao da prelomi mec kako bi to recimo Nadal uradio.
      Znači došlo je do disbalansa izmedju prevelikog samopouzdanja i uverenja u pobedu(čitaj želje) s jedne strane u odnosu na trenutne fizičke i tehničke mogućnosti, što je možda rezultiralo postavljanjem pogrešne taktike u nadi da će se Marko umoriti posle dva seta i sam sebe pobediti
      Last edited by Dekson; 06-06-18, 13:19.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Ne znam što su podeljene teme, a i što je zaključana tema za komentarisanje mečeva.
        Zaboravila sam da otkljucam live temu, sad mozes tamo da komentarises trenutne meceve
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Dekson View Post
          Znači došlo je do disbalansa izmedju prevelikog samopouzdanja i uverenja u pobedu(čitaj želje) s jedne strane u odnosu na trenutne fizičke i tehničke mogućnosti, što je možda rezultiralo postavljanjem pogrešne taktike u nadi da će se Marko umoriti posle dva seta i sam sebe pobediti
          Apsolutno. Novak nije ocekivao onakav nivo Cekinata, mozda da mu otkine set, ocekivao je pad kakav je recimo imao Verdasko ali se to nije desilo mada Novak za to snosi veliki deo jer ga je ispustio u 4. setu.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Slažem se da ovo nije zicer. Najvažnije kod ovog udarca i jesu noge, prilazi loptici izvlačeći se na forhend, u trenutku udarca mora da ima stabilnost i "podvlači" se ispod loptice, a spin mora da bude dovoljan da prebaci mrežu. Ako nešto od toga nije odrađeno kako treba završava u mreži ili izbacuje u aut.
            On je debelo kasnio na toj loptici. Zato je i pogodio okvirom.

            Comment


            • Q. In the last months, they have said Novak is not fighting. He has lost his spirit. I know today was a question of a few points, but you are there back. In your eyes you could see during the match...

              NOVAK DJOKOVIC: I am back in the locker room. That's where I'm back.

              Ma da li je stvarno ovo rekao? Mislim da je ovo prvi put da je uspeo da me nasmeje

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                A šta drugo očekivati od nekog ko je Novaku zapalio sveću, malo odasuo rakije iz čašice onako za dušu a ostatak svukao na eks.
                Ma to je on stavio avatar 24.03. ako me razumeš, nema veze sa Novakom.
                Elem,


                Originally posted by zdravkelja View Post
                Ma da li je stvarno ovo rekao? Mislim da je ovo prvi put da je uspeo da me nasmeje
                Ne da je rekao nego je doslovce to rekao...postavila sam malopre video u Novakovoj temi.
                Pres odrađen tek da se otalja, nije mu bilo ni do čega...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pa dobro, razumem ga, jeste bilo frustrirajuce, pogotovo posle gresaka u TB-u. Nego mi je zanimljivo jer mi njegovi pokusaji humora nikada nisu bili smesni, pa je odjednom neplanirano uspeo da me nasmeje

                  Comment


                  • Kad vidim ovu reklamu za Etoro i Monfisovu ratobornu facu pošteno se nasmijem

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma to je on stavio avatar 24.03. ako me razumeš, nema veze sa Novakom.
                      Elem,




                      Ne da je rekao nego je doslovce to rekao...postavila sam malopre video u Novakovoj temi.
                      Pres odrađen tek da se otalja, nije mu bilo ni do čega...
                      Ima još kako. Upravo sa pojavom avatara išao je post o paljenju sveće i rakijici za dušu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Pa dobro, razumem ga, jeste bilo frustrirajuce, pogotovo posle gresaka u TB-u. Nego mi je zanimljivo jer mi njegovi pokusaji humora nikada nisu bili smesni, pa je odjednom neplanirano uspeo da me nasmeje
                        Sad može da okači reket o klin.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          Pa dobro, razumem ga, jeste bilo frustrirajuce, pogotovo posle gresaka u TB-u. Nego mi je zanimljivo jer mi njegovi pokusaji humora nikada nisu bili smesni, pa je odjednom neplanirano uspeo da me nasmeje
                          Novak se jako često šali na svoj račun, doduše ne ovako sarkastično ali...

                          Originally posted by pecaros View Post
                          Ima još kako. Upravo sa pojavom avatara išao je post o paljenju sveće i rakijici za dušu.
                          Nisam to videla...a svašta sam viđala ovde...


                          Samo još jednom da "opljunem" organizatore najgoreg ili bolje reći najgore organizovanog GS u istoriji...nemaju krov, nemaju reflektore...a teniski teren kod mene u naselju sija kao Las vegas
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            Zašto su danas ona muška para igrala posle žena a juče nisu?
                            Zene vec sutra igraju polufinala. E sad zasto je juce bilo drugacije je pitanje za organizatore.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Halep i Muguruza su igrale danas, a sutra igraju prve, ne mogu ni da zamislim sta bi se pricalo o organizatorima da su neki drugi akteri u pitanju
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ma Francuzi... "Sledeće godine reflektori"...

                                Blam je da GS nema reflektore.

                                Comment

                                Working...
                                X