Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to ni bitno ali su plate tu negde...jako blizu..i sustina je jasna..Da su te price pustene iz kluba da se operu za proslu sezonu..Te kriv Enis, te Feldin, te Lesor itd....jasno je svima sta pisem. Imas dva krivca, jedan je u NS-u i pljuje po klubu kad god stigne, a drugi je trenutno na odmoru....i tu se sva prica zavrsava, ima drugih ali udeo je znatno manji...

    Videces kad dodje Sarac i kaze, on ''zna tacno''!
    Last edited by LosmiSK; 31-07-18, 09:55.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Može stvar da se pogleda i ovako. Koliko bi od nas ovde volelo da je Odžo naprimer otišao u Partizan? Ili u Budućnost? Koliko bi od nas volelo da je Ristić umesto u Zvezdu otišao u neki španski klub? Da li bi Čović bio "kriv", s obzirom da Zvezda ima "pravo" na njega? Koliko od nas bi volelo da je Jankela, s obzirom da je "dileja" volelo da je otišao kod komšija da bude prva opcija, a mi da smo doveli neku četvorku što jede malu decu? To je pitanje vezano za centre.
      Krila - Pitanje u vezi Davidovca - koliko bi ovde od nas želelo da se ratosiljamo Davidovca (i Dobriće, da dodam) jer nisu kalibri Gudurića i nemaju taj plafon (mada ne znamo, pošteno govoreći koji će njihovo plafon biti)? Koliko od nas je za to, da s obzirom da je učinak Radanova više nego upitan ove sezone, da se on ni ne dovodi u prvi tim već da ostane u FMP (ili ako to ne želi da ga se rešimo)? Ili, koliko od nas je za to, s obzirom da je nekakav prospekt, da mu se da prostor da pa vidimo od čega je? Slično je pitanje i za Simanića.
      Trener - Pitanje u vezi Tomića - da li bismo trebali da navijamo za to da Čović prelomi i da dovede "Pulena" i koga već "mamo.epca" ili da pustimo trenera da selektira tim i dovodi "bezveznjake" kao što je Beron ili kao što je neki "Grin"?
      Sve opcije su relevantne u komentarisanju. Mislim da odgovorima na ova pitanja zatvaramo mnoge od nepotrebnih rasprava koje nam, u suštini, ometaju komunikaciju.

      Comment


      • Moze vam i covek iz kluba da kaze ko je od trenera od bio blizu mesto Tomica i sam je to davno napisao..Tomic nije bio prva opcija koliko ja znam..ali je trazio ''previse'' za ceo strucni stab...

        Ocu reci, da je FMP skroz bespotreban po meni, posebno kada igra ABA ligu sa apetitima koje ima. Tu mislim pre svega za nase mlade igrace. Kontra produktivan je. Klince bi ja bacao po KLS-u, kad tamo pocnu dominirati, eventualno FMP ili odmah u prvi tim. Sustina jeste da igramo EC i da je FMP(pozajmica) sve veci teret i da plate nekih igraca ne oraju dolaziti iz CZ, bar ne sve...Mogao si Oja,Boldena slati na pozajmice itd..a Guduric i Dobric su svakako dosli iz KLS-a i to uz ABA2 bile bi bolje pocetne pozicije da napreduju...Ti si stavio ovog Paunovica sad, proci ce mnogo vode Dunavom da on ima neku ulogu u FMP npr, sto je lose...mozda gresim ali cini mi se da je tako...Kazem Barsa ima B tim i sasvim dobro igraci tu napreduju, neki drugi, stariji, idu po pozajmicama u ACB ligi npr, tako i Real...to je mnogo bolji plan nego ovo sto mi imamo...Bolje je samo za strance koji dodju,za domace po meni nije nikako..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ojo i Ristic kao i Zirbes su odlicni potpisi i to je fakat!
          Problem je pozicija 1!

          Comment


          • Plašim se da je plan da se dovede samo jedan plejmejker. Ne znam koliko je to pametno, koliko igrači koji su sad u klubu mogu biti ozbiljan bekap.

            Comment


            • Originally posted by quentin View Post
              Plašim se da je plan da se dovede samo jedan plejmejker. Ne znam koliko je to pametno, koliko igrači koji su sad u klubu mogu biti ozbiljan bekap.
              To nije pametno! Startni plej iskusan i drugi plej mladji prospekt jeftiniji i na tri god

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Ojo i Ristic kao i Zirbes su odlicni potpisi i to je fakat!
                Problem je pozicija 1!
                Cirbi i Odzo ce biti dobri (ne slazem se sa tim odlicni) potpisi, ako potpisemo pleja sa asistencijama u rukama. Ako ne, jedina nada je Ristic koji ima i sut sa distance, pa i trojku + moze i da zida...

                Comment


                • Originally posted by quentin View Post
                  Plašim se da je plan da se dovede samo jedan plejmejker. Ne znam koliko je to pametno, koliko igrači koji su sad u klubu mogu biti ozbiljan bekap.
                  Ja kapiram da nije pametno, mada Davidovac moze to malo da krpi, a verovatno i Baron p&r. Ja sam veoma blizu misljenja koje je Ganac izneo - dva G league pleja (razlicitih karakteristika i klauzulama u ugovorimo o nogobulju), ili NCAA, po ceni jednog iskusnog pleja sa EU iskustvom. S' obzirom na iskustvo sa 'iskusnim' EU igracima, nisam siguran da bi moglo previse da se pogresi.
                  Posto vecina ovde misli da je struka OK, valjda je doslo vreme da skauting odradi nesto i da se dovede dobar 'materijal' na duze staze (uz klauzule; cisto da ponovim)
                  Last edited by Grof; 31-07-18, 14:03.

                  Comment


                  • Kako se situacija odvija, i sudeci po svemu ce se ici na sinergiju domacih igraca....formule koju je imala Buducnost prosle sezone, i svi nasi klubovi do pre 4,5 godina. Za tako nesto potrebno je da trener zna znanje i da napravi takvu hemiju i energiju u timu da bi izvukao maksimum od svih njih, pa i preko toga. Potreban je naravno i kontinuitet takvog rada a to je ono sto u ovom trenutku nemamo.
                    Cedevita dovodi strance, dobre igrace....i koliko to moze biti dobro, moze biti i lose. Ove sezone ce verovatno biti balkanski Makabi.

                    Comment


                    • Trebaju nam tri dobra pojacanja. Nije neozbiljno reci da ce ABA liga biti vrlo,vrlo dobra. Cedevita, Mornar, Buducnost, Partizan ce imati zaista dobre timove.
                      Pored pleja I cetvorke misljenja sam da nam treba jos jedan igrac spolja koji zna sa loptom u rukama.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Trebaju nam tri dobra pojacanja. Nije neozbiljno reci da ce ABA liga biti vrlo,vrlo dobra. Cedevita, Mornar, Buducnost, Partizan ce imati zaista dobre timove.
                        Pored pleja I cetvorke misljenja sam da nam treba jos jedan igrac spolja koji zna sa loptom u rukama.
                        Na koju poziciju mislis kada kazes spolja?
                        Ako Danga ostaje, klasicna cetvorka sa sutem bi bila pravi fit (moje misljenje). Ja sam ipak za dva pleja...

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Na koju poziciju mislis kada kazes spolja?
                          Ako Danga ostaje, klasicna cetvorka sa sutem bi bila pravi fit (moje misljenje). Ja sam ipak za dva pleja...
                          Pozicija niskog krila.
                          Ostanak Dangubica bila bi odlicna.

                          Comment


                          • Mislim da bi povratak Deon Thompson-a bio idealna varijanta u komplementu sa Jankovicem na 4. U nekim small ball varijantama moze i na 5. Mislim da nije iskoriscen na pravi nacin u prvom mandatu. Nije dogovorio produzetak saradnje sa Burgosom i menjace ga Bjelica izgleda

                            Comment


                            • Originally posted by Gudura View Post
                              Mislim da bi povratak Deon Thompson-a bio idealna varijanta u komplementu sa Jankovicem na 4. U nekim small ball varijantama moze i na 5. Mislim da nije iskoriscen na pravi nacin u prvom mandatu. Nije dogovorio produzetak saradnje sa Burgosom i menjace ga Bjelica izgleda
                              Jedan od meni omiljenih ali sad nije za nas, bar ne kad u postavi imas tri igraca koja su dusu dala za low post. Sad nam treba neko sa sutem za 3p i da moze brzo da rotira i brani obruc (kao sto je bio Miller). Al da su npr Cirbes i Ristic samo, e on bi bio pun pogodak.

                              Comment


                              • Nama treba cetvorka koja napada licem kos, siri odbranu. Izvlaci cuvara I ostavlja prostor nasim centrima.

                                Comment

                                Working...
                                X