Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jedini moguc scenario je onaj sa FMP i ugovorom 1+1. Pri tome da zaboravi na ideju o 90k, da zaboravi sranja koja je pravio i da se posveti kosarci. Znaci, ugovor sa Zvezdom a pozajmica u FMP pa da se kroz pola godine vidi i zdravstveno kako stoji a i na terenu. Ako se sve kockice sloze i dokaze da moze da igra (cisto sumnjam ali slicno je i bilo prvi put) onda da mi to u januaru prebacimo u prvi tim.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Chase Budinger, legit NBA 6th man, opasna pracka, pametan igrac, sta je s njim? Nije me nesto impresionirao u Baskoniji, mislim da moze mnogo vise.
      Mislim da sam pročitao da je batalio kosarku. Presao na beach volley.

      Comment


      • Originally posted by Vuk1408 View Post
        Mislim da sam pročitao da je batalio kosarku. Presao na beach volley.
        Toliko o mom da moze vise, super.

        Comment


        • Originally posted by Vuk1408 View Post
          Mislim da sam pročitao da je batalio kosarku. Presao na beach volley.
          Da, hoće na OI ...
          http://mondo.rs/a1118546/Sport/Ostal...-na-pesku.html
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            jedini moguc scenario je onaj sa FMP i ugovorom 1+1. Pri tome da zaboravi na ideju o 90k, da zaboravi sranja koja je pravio i da se posveti kosarci. Znaci, ugovor sa Zvezdom a pozajmica u FMP pa da se kroz pola godine vidi i zdravstveno kako stoji a i na terenu. Ako se sve kockice sloze i dokaze da moze da igra (cisto sumnjam ali slicno je i bilo prvi put) onda da mi to u januaru prebacimo u prvi tim.
            Ako, i to je veliko AKO, se vraca, on se sigurno nece vratiti da zaigra u FMP-u. Ako to "back" zaista znaci sto mi mislimo, onda je povratak u Zvezdu i nigde drugo. Sa ostalim sto si napisao se slazem.

            Comment


            • Previse se mistifikuje Quincy. Prosle sezone su neki bas balavili za njim, a njega je otpustio Bamberg. Posle svega vise nikako nije za 1.cetvorku.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Meni je i takav miller boji od svih nasih cetvorki ove i prosle godine zajedno, bolji i od svih ovih sto se razmatraju dok se ne dokaze suprotno ili ne dovede christian wood

                Comment


                • Millera pratim dugo, svaki dan skoro objavljuje rad u teretani i sali. Na tim njegovim potezima se vidi da izgleda dobro fizicki ali ta utreniranost nekako odaje taj manjak takmicarskih utakmica. Tijelo je stegnuto, nema te opustenosti i automatizma kao kad igras. Kod profi kosarkasa, ljetna pauza ostavi traga, potrebno je makar 10ak utakmica da tijelo udje u radni ritam da se stekne ona rutina kod nabacaja na tablu uz kontakt, skok sut iz otvaranja, pass o pod i sl sitne stvari. On ne igra dvije godine, to ostavi traga na igracu, pri tome on vise nikad kod zaletanja na igraca nece moci da se fokusira na kos vec na izbjegavanje povrede a to vec nije isti covjek.
                  Sad, kad bi zivot bio bajka, pa da se on vrati jaci nego ikad i popuni to mjesto strech cetvorke koje nam fali ali bas, to bi bilo divno, ali u realnosti ne znam da se to desavalo. Ako je cak i istina da bi mogao doci, mi bi trebali prvo da provjerimo u kakvom je stanju i da se osiguramo u slucaju lose procjene.

                  Comment


                  • On ako je fizički dobro pripremljen, nikakav problem da se ponovo vrati. Nije ta pauza toliko problematična, talentovan je momak i zna košarku ...
                    još uvek mlad igrač, potrebno je samo malo strpljenja i vremena.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Sa eventualnin dolaskom Kvinsija dobićemo novog Kešelja ili Antića! To treba izbeći!

                      Comment


                      • Poenta je da li je momak potpuno fizički zdrav i spreman ili ne. Ako jeste, sasvim sigurno nije zaboravio da igra košarku, a ono što bi se čekalo je forma. To već nije problem.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ljudi manite se price oko Milera.
                          Covek je sada toliki raspad da ni u Crnokosi ne bi bio pojacanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Millera pratim dugo, svaki dan skoro objavljuje rad u teretani i sali. Na tim njegovim potezima se vidi da izgleda dobro fizicki ali ta utreniranost nekako odaje taj manjak takmicarskih utakmica. Tijelo je stegnuto, nema te opustenosti i automatizma kao kad igras. Kod profi kosarkasa, ljetna pauza ostavi traga, potrebno je makar 10ak utakmica da tijelo udje u radni ritam da se stekne ona rutina kod nabacaja na tablu uz kontakt, skok sut iz otvaranja, pass o pod i sl sitne stvari. On ne igra dvije godine, to ostavi traga na igracu, pri tome on vise nikad kod zaletanja na igraca nece moci da se fokusira na kos vec na izbjegavanje povrede a to vec nije isti covjek.
                            Sad, kad bi zivot bio bajka, pa da se on vrati jaci nego ikad i popuni to mjesto strech cetvorke koje nam fali ali bas, to bi bilo divno, ali u realnosti ne znam da se to desavalo. Ako je cak i istina da bi mogao doci, mi bi trebali prvo da provjerimo u kakvom je stanju i da se osiguramo u slucaju lose procjene.
                            Ako je ovo tacno oko fizicke spreme to su odlicne vesti. Iskreno ga nisam pratio od odlaska iz KKCZ ali ako se ne varam i kod nas je prvi put dosao posle teske povrede kolena(drugacije tesko da bi doveli igraca kalibra Milera)
                            Doduse ne znam koliko je teska ova druga povreda i koliko bi uticala na njegove igre ali i poluzdrav Miler bi bio od velike koristi. Ako ce se skinuti u dres(u sezoni) vise puta od Dangubica dizem obe ruke za njega.
                            Uzivanje je bilo gledati takvog kosarkaskog znalca i prvi put. Sad u ovom nasem timu lisenom bilo kakve kreacije jedan takav igrac, cak i sa hronicnom povredom, bi bio kec na deset.
                            Sa druge strane i ovako povredjen i bez kosarke 2 godine, ne znam koliko je realan sto se tice novcane strane. Verujem da nece igrati za mali novac.

                            Comment


                            • Ne znam sta da ti kazem, iskreno. Djeluje spreman al to niko od nas ne moze pouzdano da tvrdi dok se ne obave testiranja i ljekarski pregledi. Ako je spreman da izdrzi sezonu fizicki, onda sam siguran da ce mu za povratak forme trebati makar 2-3 mjeseca takmicarske kosarke.
                              On se nudi, nama bas takav profil treba... Al ima i do onoga zbog cega je kaznjen, pa BAT, pa njegova cijena... Tomic zna sta radi, vidjecemo na kraju avgusta sta smo uradili.

                              Comment


                              • On se nudi jer ga apsolutno niko ne zeli. O njemu se ne razmislja.

                                Comment

                                Working...
                                X