Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj mali francuz da su pametni i da plate koliko treba...gledao sam ga danas prvi put u seniorima..gledao sam ga u 20...strasan igrac, igra sa lakocom..ima odlican sut i osecaj..solidan pas i odbrana korektna..Moze biti top igrac..ali koga briga za to...Ostace FC i sledece godine jbs mi sve..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Koliko vidim taj francuz ce biti izabran na draftu, a ako je stvarno dobar koliko pricas(znam o kome je rec, ali ga nisam gledao), mi tu nemamo sanse, pa cak i EL da igramo.

      Comment


      • Kakav Jovovic manite se ljudi

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Kakav Jovovic manite se ljudi
          Pa ono... CG, pomocnik neprezaljenog trenera... Ista skola... Molimo se Bogu da se ponovi DR... I tako u krug. Pa onda, nema se para... cvrsta ruka... iskustvo, a mladost... autoritet...
          A u stvari, niti znamo ko ce da osane od igraca, ni kakav ce budzet da bude. Jedino sto je skoro pa verovatno je da nas ceka EC.

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Pa ono... CG, pomocnik neprezaljenog trenera... Ista skola... Molimo se Bogu da se ponovi DR... I tako u krug. Pa onda, nema se para... cvrsta ruka... iskustvo, a mladost... autoritet...
            A u stvari, niti znamo ko ce da osane od igraca, ni kakav ce budzet da bude. Jedino sto je skoro pa verovatno je da nas ceka EC.
            Ec je garantovan,zna se ko ostaje sigurno ,a trener nam treba iskusniji od Jovovića,ako ćemo da vijamo Abu i El !

            Comment


            • Kako rade ozbiljni klubovi...

              Zalgiris svega par dana nakon F4 je vec resio dovodjenje Grigonisa iz Albe i Walkupa iz Ludwigsburga.

              Znaju ljudi sta hoce za sistem i sta im treba. Saras ih pikirao, i vec imaju spremne ugovore.

              Mi jos ne znamo dal igramo nesto sledece godine [emoji3]

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Zalgiris igra El,treci je u Evropi i ima para

                Comment


                • Žalgiris ima desetogodišnji ugovor, oni mogu sada da planiraju i 2023/24 sezonu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mi ćemo imati velike muke da dovedemo kvalitetnog igrača! Para nema,Ec nije El a nismo na dobrom glasu što se tiče isplacivanja zarada. . .bice nam jako tesko da budemo i prvaci Aba i Kls čak

                    Comment


                    • Mi znamo da će Roč i Feldin otici,ja sam ubedjen i Omic mada je odigrao dobro,da će doći Ojo i mozda Nenadic i Simanic iz Fmp ,eventualno Jaramaz

                      Comment


                      • Treba da vas bude obojicu sramota sta pisete. To su igraci cija cena je ispod onoga sto mi placamo strancima zadnjih par sezona. Da je neko pomenuo ovu dvojicu kao potencijalna pojacanja pre 6 meseci, ovde bi bilo ismevanja, prica o Evrokupu i sl. Sad su to licence, treci u Evropi.

                        Nema to veze ni sa A licencom ni sa nasim parama. Neko tamo radi scouting, ima sportskog direktora koji radi svoj posao. Zalgiris takodje ne zna sta ce biti sa Sarasom, ali klub uvek ide dalje.



                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Mi znamo da će Roč i Feldin otici,ja sam ubedjen i Omic mada je odigrao dobro,da će doći Ojo i mozda Nenadic i Simanic iz Fmp ,eventualno Jaramaz
                          Nema potrebe da pogadjamo [emoji16]

                          Ovde je sve Beobasket i MR. Sta bude bilo tu na listi u Avgustu, odatle ce pojacanja [emoji41][emoji41][emoji41]



                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Šta bre ti pričaš? Kad postoji izvesnost igranja jednog takmičenja onda se klub organizuje na jedan način, a kada ne na potpuno drugi.
                            Stalno provlačiš između redova da jedni te isti igrači mogu da igraju i EC i EL. NE MOGU!
                            Kad dobijemo definitivnu potvrdu gde se takmičimo krećemo u sastavljanje rostera, jer će od toga zavisiti, između ostalog, ostajanje pojedinih igrača u klubu.
                            Last edited by dekkard; 24-05-18, 10:17.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Šta bre ti pričaš? Kad postoji izvesnost igranja jednog takmičenja onda se klub organizuje na jedan način, a kada ne na potpuno drugi.
                              Stalno provlačiš između redova da jedni te isti igrači mogu da igraju i EC i EL. NE MOGU!
                              Kad dobijemo definitivnu potvrdu gde se takmičimo krećemo u sastavljanje rostera, jer će od toga zavisiti, između ostalog, ostajanje pojedinih igrača u klubu.
                              Hhahahhaha. Presmesno. Ajde pogledaj roster Zalgirisa i igrace koji su doveli zadnje 2 sezone, i gde su igrali:

                              - Pangos - Gran Canaria - Eurocup
                              - Aaron White - Zenit - Eurocup
                              - Brandon Davis - Monaco - FIBA Liga Sampiona
                              - Axel Toupane - G-League USA
                              - Brock Motum - Adelaide 36ers
                              - Leo Westermann - Limoges - Eurocup
                              - Augusto Lima - Loan iz Reala
                              - Vasa Micic - Tofas - nije igrao Evropu.

                              Dakle to su potezi uprave i sportskog direktora u zadnje 2 godine. Tako to izgleda kad neko zna sta hoce.

                              Drugo sramota je pricati o tome gde se takmicimo. Minimum Eurocup, to se znalo i pre pocetka ove sezone. Ako ti nisi radio nista cele sezone i cekas da vidis sta ce biti, prelazak na bocanje je neminovan. To sto ti mislis da mi mozemo i dalje da igramo Evroligu je bolest nazalost. Sta je sledece, ici ces da miniras radove na Moraci???

                              Comment


                              • Potpuno se slazem sa Manny. Mi igramo EC i to je Djordi vise puta naglasio, jedino da je istetovirao preko celih ledja Zvezda igra EC..Ne moze covek da kaze bukvalno zato sto je na Buducnosti da sazida 1k stepenica i da postavi jos 5-6 direktora, ako neko misli da je to problem za Buducnost taj apsolutno je ziveo na Marsu zadnjih 20 -30 godina..

                                Grigonis i Valkup imaju strasne sezone iz sebe, cak sam Valkupa hteo da napisem ovde, a nesto kontao belac iz nemacke lige, ne bi ga nasi uzeli ni za EC...To je tako jednostavno..kako je Manny napisao..ceka se Misko i da kaze sta ima na lageru i to dovoljno gori kako se radi kod nas...

                                Dva strasna igraca su to, imali su odlicne sezone u dva odlicna sistema iz nemacke lige, samo mi malo cudno da su ih resili a oni igraju jos 1/2 nemacke lige, posebno Alba,sa solidnim sansama i da uzmu nemacku ligu, pa da igraju EL...sanse im nisu male uopste u finalu...

                                Ima u Ludwisburgu jos dobrih igraca i u Albi da ne pricam Siva i Baterfild, pa i Sikma u Ludwiju Evans i Kuk pored Valkupa...

                                Meni jos neverovatno da se neko nada EL..tipa PAO nece IGRATI EL...Buducnost nece sagraditi 1k stepnica...ili jos najjace Dacka nece igrati zato sto je Dogus sponzor oba tima u EL...ne mogu da nakrpe bez Dogusa 4-5m zvezdinog budzeta

                                Ova dva igraca su bukvalno savrsena za sistem Zalgirisa...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X