Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Lepo sam te upozorio da prekines sa provokacijama i svadjama po forumu. Prvi si poceo, trebao sam da ti zalepim ban jos kad si napisao komentar za prst. Ali dobro evo nedelju dana hladjenja. Takodje proci cu ti ceo ban history i onda ces dobiti i procenu za sledeci ban ako nastavis.

    Za sada 7 dana hladjenja
    Mislim da si prilično jednostran u kvalifikovanju šta je provokacija a šta ne .Citiranje Ninkovića iz 09/10 i "očekujete Klipu" valjda je ok[emoji34] .Potpis tvog posta je ok a rasprave sa tobom nije. Ako ga nisi odmah banovao , ovo naknadno ti je bez osnova.
    Malo o tvom postu .

    Kako to da dovođenje DR , potpisivanje domaćih igrača na višegodišnje ugovore , stranaca, po prvi put na duže od sezone nije plan , sistem...zovi kako hoćeš?

    Igrači ispod radara , koji su igranjem u kkcz obezbedili ozbiljne ugovore.
    To su mnogo kvalifikovaniji ocenjivali kao izuzetan uspeh

    Uostalom , rezultati najbolje govore o tome.

    Novi ciklus , nije ispao uspešan i pitanje je kakve će posledice imati po klub.

    Da li ostaje ova uprava sa Čovićem ? Kakve su posledice eventualnog , neki bi rekli poželjnog razlaza?

    Porediti kkcz i Žalgiris u ovom trenutku , nije baš uputno

    Potpuno mi je svejedno šta ćeš da uradiš ionako sam planirao "samoban" od foruma.

    Previše je "sjajnih" upisa kako treba voditi jedan KK...hala , finansiranje , skauti , marketing...bar za mene

    Ja ću , kao i do sada....sezonska pa odlazak na utakmice , makar tamo bili samo ov ljudi koji dolaze nai kls.Bar većinu poznajem.

    Izvini ako te ovo nervira , nije namerno

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Kakav Jovovic manite se ljudi
      Koga ti pnr vidis na nasoj klupi za sledecu sezonu? Ja bas mislim da je Jovovic idealno resenje za nas

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ako moze do poendeljka..propustio covek sve finalne serije
        Još jedan post iz serije " ne provociram" .Jel taku Manny?

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Mislim da si prilično jednostran u kvalifikovanju šta je provokacija a šta ne .Citiranje Ninkovića iz 09/10 i "očekujete Klipu" valjda je ok[emoji34] .Potpis tvog posta je ok a rasprave sa tobom nije. Ako ga nisi odmah banovao , ovo naknadno ti je bez osnova.
          Malo o tvom postu .

          Kako to da dovođenje DR , potpisivanje domaćih igrača na višegodišnje ugovore , stranaca, po prvi put na duže od sezone nije plan , sistem...zovi kako hoćeš?

          Igrači ispod radara , koji su igranjem u kkcz obezbedili ozbiljne ugovore.
          To su mnogo kvalifikovaniji ocenjivali kao izuzetan uspeh

          Uostalom , rezultati najbolje govore o tome.

          Novi ciklus , nije ispao uspešan i pitanje je kakve će posledice imati po klub.

          Da li ostaje ova uprava sa Čovićem ? Kakve su posledice eventualnog , neki bi rekli poželjnog razlaza?

          Porediti kkcz i Žalgiris u ovom trenutku , nije baš uputno

          Potpuno mi je svejedno šta ćeš da uradiš ionako sam planirao "samoban" od foruma.

          Previše je "sjajnih" upisa kako treba voditi jedan KK...hala , finansiranje , skauti , marketing...bar za mene

          Ja ću , kao i do sada....sezonska pa odlazak na utakmice , makar tamo bili samo ov ljudi koji dolaze nai kls.Bar većinu poznajem.

          Izvini ako te ovo nervira , nije namerno

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Nazvao je drugog forumasa nepismenim, i trebao je i veci bab da fasuje. Zamolis ga lepo da stane, a on pocne da podjebava istog clana sa citiranjem pravilnika. Imas topic za zalbe, izvoli reci im sve sto mislis. Za to i sluzi.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Nije podjebavao, sta vise u pravu je, nisu pozeljne poruke od po jedne reci, lepo pise u pravilniku. Ti bi bar trebao da znas.

            Comment


            • Sto se tice ostatka tvog posta. Imas pravo na svoje misljenje.

              Za mene nikada nece biti nesto sistem kada:

              - tri puta menjas ambicije kluba u sezoni.
              - potpisujes igrace iz jedne menadzerske agencije stalno.
              - isti ne primaju redovno plate
              - redovno vrsis rasprodaju za sitne pare, bez obzira na dugorocni interes kluba.
              - navijace i vlasnike sezonskih karata kao tebe tretiras kao stoku, sa raznim mobilizacijama i besplatnim ulazima.
              - Igraci ti spavaju po aerdromima i lete komercijalom i presedaju.
              - ljude koji su ti doneli uspehe nazivas nezahvalnicima i oteras iz kluba jer su se usudili da kazu da nije sve kako treba i da preko nekih stvari ne moze da se prelazi tek tako.
              - U sezoni kad ulazis u novi ciklus (koji btw je nastao iz vedra neba, jer o njemu nije bilo reci tokom prethodne sezone) ti kormilo das treneru koji nema nikakvog iskustva i stanes iza njega dok ti upropastava sezonu.

              Opet, ti si uvek slobodan da mislis potpuno drugacije. Nekom bolje lezi ta Coviceva logika, meni nikad nije. Nisam lik koji na kritiku gleda da odgovori, a kako je bilo pre i da trazi alibije. To ili imas u sebi ili ne.

              Sto se tice ovog pokusaja na kraju sa Pionirom, samo napred. Treba ce im podrska. Ko ce drugi ako ne ti.

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Tajson View Post
                Nije podjebavao, sta vise u pravu je, nisu pozeljne poruke od po jedne reci, lepo pise u pravilniku. Ti bi bar trebao da znas. [emoji3]
                A redovne su. Potpisuju stalno ljudi necije postove iz puno razloga. Nikom do sada nije citirao pravilnik osim njemu. A pazi pre toga post ga nazvao nepismenim. Pun ovaj forum takvih nekih slucajnosti.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Još jedan post iz serije " ne provociram" .Jel taku Manny?

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Jel imao ban i za vreme serije sa KK Buducnost? Sta je tu provokacija? Sto neko ne moze da sklopi mesec da ne fasuje ban?

                  Ujedno mogao bi da prestanes da off-topicujes. Imas report opciju za sve postove koje smatras problematicnim. Modovi ce ih videti i preduzeti sta treba.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Sto se tice ostatka tvog posta. Imas pravo na svoje misljenje.

                    Za mene nikada nece biti nesto sistem kada:

                    - tri puta menjas ambicije kluba u sezoni.
                    - potpisujes igrace iz jedne menadzerske agencije stalno.
                    - isti ne primaju redovno plate
                    - redovno vrsis rasprodaju za sitne pare, bez obzira na dugorocni interes kluba.
                    - navijace i vlasnike sezonskih karata kao tebe tretiras kao stoku, sa raznim mobilizacijama i besplatnim ulazima.
                    - Igraci ti spavaju po aerdromima i lete komercijalom i presedaju.
                    - ljude koji su ti doneli uspehe nazivas nezahvalnicima i oteras iz kluba jer su se usudili da kazu da nije sve kako treba i da preko nekih stvari ne moze da se prelazi tek tako.
                    - U sezoni kad ulazis u novi ciklus (koji btw je nastao iz vedra neba, jer o njemu nije bilo reci tokom prethodne sezone) ti kormilo das treneru koji nema nikakvog iskustva i stanes iza njega dok ti upropastava sezonu.

                    Opet, ti si uvek slobodan da mislis potpuno drugacije. Nekom bolje lezi ta Coviceva logika, meni nikad nije. Nisam lik koji na kritiku gleda da odgovori, a kako je bilo pre i da trazi alibije. To ili imas u sebi ili ne.

                    Sto se tice ovog pokusaja na kraju sa Pionirom, samo napred. Treba ce im podrska. Ko ce drugi ako ne ti.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Hvala na potpuno nepotrebnoj lekciji , glede mog karaktera...ali tako je valjda kad se ljudi zaigraju u sopstvenoj veličini.

                    Nije sve bilo baš tako u prethodnom periodu , kako ga ti opisa ali to je valjda do nas "slabog karaktera" pa pamtimo i ponešto dobro.

                    Sa godinama , čovek nauči da razlikuje idealno od realnog.Nema to mnogo veze sa tvojom bespotrebnom lekcijiom.

                    Pametniji od mene , jedan od retkih koga sam baš poštovao , jednom je prilikom rekao ... "voleo bi i ja da je Srbija kao Švajcarska ali nije"

                    I da , zabrinut sam za budućnost kkcz sa Čovićem ili bez njega.




                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Last edited by Samo Zvezda; 24-05-18, 16:16.

                    Comment


                    • Da li bi ste mogli da se vratite na temu? Hvala.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • @samo zvezda

                        Meni se rad NC ne svidja nesto posebno.To govorim za vreme pre EL a mislim da i sad posle EL....Za vreme EL se setimo Igokea i Cibona..nije tu bilo previse pameti ali kkp je ispario najvise zaslugom AV rata sa DV...i imao je zivcer da vlada xxx godina igras sam EL...nema nikog drugog, PO, nema vise F4 da se desi neki Cibona ili NS...i ti to sve useres...

                        Bio je onda hajp, odradjene neke stvari ali sledeca godina ce biti dokaz da li je to slucajnost ili ozbiljan rad...

                        Videcemo budzet igrace i trenere koje ce moci da pokupi..prosla ova sezona je bila uzasna..Bukvalno ce sad dokazati sta zna i koliko je sposoban...

                        Takodje cemo videti sta moze Buducnost sto se tice dominacije u ABA ligi ali i EL kako ce reagovati i odraditi to..Pa eto, oni su siromasniji od nas..pa cmeo dobiti neke odgovore...

                        u Evropi ima toliko dobrih igraca, pa da vidimo sta zna NC kad nije u dominantom polazaju...

                        Zivo me zanima kako ce odraditi ''sledecu sezonu''
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Hvala na potpuno nepotrebnoj lekciji , glede mog karaktera...ali tako je valjda kad se ljudi zaigraju u sopstvenoj veličini.

                          Nije sve bilo baš tako u prethodnom periodu , kako ga ti opisa ali to je valjda do nas "slabog karaktera" pa pamtimo i ponešto dobro.

                          Sa godinama , čovek nauči da razlikuje idealno od realnog.Nema to mnogo veze sa tvojom bespotrebnom lekcijiom.

                          Pametniji od mene , jedan od retkih koga sam baš poštovao , jednom je prilikom rekao ... "voleo bi i ja da je Srbija kao Švajcarska ali nije"

                          I da , zabrinut sam za budućnost kkcz sa Čovićem ili bez njega.




                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Primio poruku. Hvala.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            A redovne su. Potpisuju stalno ljudi necije postove iz puno razloga. Nikom do sada nije citirao pravilnik osim njemu. A pazi pre toga post ga nazvao nepismenim. Pun ovaj forum takvih nekih slucajnosti.

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Ma Dekard je teski trol. Bukvalno, al bukvalno svaki njegov post je podjebavanje drugih, omalovazavanje, trolovanje.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ma Dekard je teski trol. Bukvalno, al bukvalno svaki njegov post je podjebavanje drugih, omalovazavanje, trolovanje.
                              Batali off-topic. Situacija je resena. Idemo dalje...

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Primio poruku. Hvala.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Po ovom gifu , pre bih rekao da si bezobrazan , ali potpuno nebitno

                                @Losmi

                                Skoro da se slažemo ... "naredna sezona " će pokazati puno toga

                                Comment

                                Working...
                                X