Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    U kratkim crtama opštemestašiš i ni sam ne znaš šta hoćeš, ima srpski naziv za to u jednoj reči.
    Obećavam bojice idući puta.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Nego, gledajući naš tkz. skauting, Ćkofi included, deluje da što se plejeva tiče imamo bizarni fetiš na miđete
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Koliko je shane larkin visok sa ili bez patika?

        Morate shvatiti da 90% plejmejkera koji dolaze u evropu su undersized. Nekima je to najveca mana a neki boga mi imaju jos po koju

        Comment


        • BTW, Mohamed deluje kao pravi skočko.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Taj ako dođe tražiće ključeve tima, čovek je postavljao uslove Proliju da igra prvu petorku i određenu minutažu
            ovaj ga izbacio iz tima pred plej-of, koji je odgledao sa tribina ... čudan lik.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Pazi i lesor je bio skocko, ja ne volim niske igrace, nize od 190cm...ali tiodor je dobar...mada, ako u istoj petorci budu on i baron onda smo gotovi plus recimo laza na 3 koji je nizak za tu poziciju

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Morate shvatiti da 90% plejmejkera koji dolaze u evropu su undersized. Nekima je to najveca mana a neki boga mi imaju jos po koju
                Tacno, al' nije isto biti undersized sa 185 cm i sa 179 cm. Isto tako, nije svejedno da li je taj undersized igrac krhke gradje, ili je gradjen kao mini tenk. Kao sto nije svejedno da li je undersized igrac prosecan atleta, ili je atletski frik. Problem sa Tiodorom je sto je on 179 cm bez patika, lagan i nema top atleticizam.

                A ovo da neki pored toga imaju jos koju manu - pa ima ih i Tiodor. Prosle sezone je sutirao 27% za tri (da pricamo o Pefiju, rekli bi da je kamenjar) i generalno kroz karijeru nije neki suter. Defanzivno je izrazito problematican, protivnici ga lako probijaju, lako ga otresu na ulazu, lako sutiraju preko njega... Uz to, plejmejking mu je prosecan, nije da ne moze da razigra saigrace, al' generalno vise gleda kos, nije neko ko dobro kontrolise tempo i cesto donosi vrlo problematicne odluke.

                Da li on moze doci do dobre individualne statistike na ABA/EC nivou? Moze, ali ce privatizovati igru i negativno uticati na tim, tj. uciniti ga neozbiljnim i nekonkurentnim. Sampionska kosarka se ne igra sa takvim igracem, osim mozda kao back up opcijom za promenu ritma.

                Comment


                • Originally posted by Nas View Post
                  Tacno, al' nije isto biti undersized sa 185 cm i sa 179 cm. Isto tako, nije svejedno da li je taj undersized igrac krhke gradje, ili je gradjen kao mini tenk. Kao sto nije svejedno da li je undersized igrac prosecan atleta, ili je atletski frik. Problem sa Tiodorom je sto je on 179 cm bez patika, lagan i nema top atleticizam.

                  A ovo da neki pored toga imaju jos koju manu - pa ima ih i Tiodor. Prosle sezone je sutirao 27% za tri (da pricamo o Pefiju, rekli bi da je kamenjar) i generalno kroz karijeru nije neki suter. Defanzivno je izrazito problematican, protivnici ga lako probijaju, lako ga otresu na ulazu, lako sutiraju preko njega... Uz to, plejmejking mu je prosecan, nije da ne moze da razigra saigrace, al' generalno vise gleda kos, nije neko ko dobro kontrolise tempo i cesto donosi vrlo problematicne odluke.

                  Da li on moze doci do dobre individualne statistike na ABA/EC nivou? Moze, ali ce privatizovati igru i negativno uticati na tim, tj. uciniti ga neozbiljnim i nekonkurentnim. Sampionska kosarka se ne igra sa takvim igracem, osim mozda kao back up opcijom za promenu ritma.
                  Potpis od A do SH.

                  Visina nije nesto sto hendikepira igraca toliko da je neupotrebljiv ili da ne moze da bude vanserijski, ali trazi da neke druge stvari budu na visokom nivou.

                  Chris Paul je 180cm, pa je ubedljivo najbolji defanzivac na poziciji pleja u ligi. Covek je cak cuvao Duranta kada su igrali PO serije sa OKC a on bio u Clippersima.

                  Ako si kratak, ne smes da dozvolis i da budes slab, da nemas kontakt igru, da nemas prvi korak ili ball handling da stvoris visak.

                  Ako si nizak ali pored toga imas jos 5-6 mana u igri, onda se to skupi u celinu koja ne pije vodu. Gledati igrace kroz puku statistiku je pogresno.

                  Niko ne sumnja da Theodore kod nas mozed da ima 15ppg i 7as po tekmi, ali treba svi da se zapitaju koja je cena te statistike.

                  Kolko je primio, kolko je sjebo protok lopte, kolko je patila tranzicija, koliko je usporio tempo, koliko je poremecen balans visoko procentnih i nisko procentnih suteva, u koliko procenata poseda je odigrana optimalna akcija/varijanta. Sve to moras da sagledas, pa onda na sve to i karakter tog igraca.

                  Zato bih i ja da nas obidje.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Kod vas bi i Magzi Bogs otpao kao neperspektivan igrac.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Kod vas bi i Magzi Bogs otpao kao neperspektivan igrac.
                      Ej bolje bi bilo da se ti ne javljas [emoji23][emoji23][emoji23]

                      Vodja vase sekte Dulo je redovno fetishario na neke 220+ centre, terao Veselog na nisko krilo, Bogdana na pleja [emoji3][emoji3][emoji3]



                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ej bolje bi bilo da se ti ne javljas [emoji23][emoji23][emoji23]

                        Vodja vase sekte Dulo je redovno fetishario na neke 220+ centre, terao Veselog na nisko krilo, Bogdana na pleja [emoji3][emoji3][emoji3]



                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Sto im je bas unazadilo karijere, zar ne?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Sto im je bas unazadilo karijere, zar ne?
                          Pa ajde da vidimo.

                          Jedan je bio predvidjen za NBA zvezdu a bio bust i sad se pegla po Evropi.
                          Dzinovi na centru svi penzioneri pre tridesete
                          Bogi jos ima perspektivu neku ali videcemo.

                          I ne djubri topic naseg kluba. Uostalom nas napadas da necemo kepece a ovamo sektasa branis [emoji23][emoji23][emoji23]

                          Shizo much?

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Tacno, al' nije isto biti undersized sa 185 cm i sa 179 cm. Isto tako, nije svejedno da li je taj undersized igrac krhke gradje, ili je gradjen kao mini tenk. Kao sto nije svejedno da li je undersized igrac prosecan atleta, ili je atletski frik. Problem sa Tiodorom je sto je on 179 cm bez patika, lagan i nema top atleticizam.

                            A ovo da neki pored toga imaju jos koju manu - pa ima ih i Tiodor. Prosle sezone je sutirao 27% za tri (da pricamo o Pefiju, rekli bi da je kamenjar) i generalno kroz karijeru nije neki suter. Defanzivno je izrazito problematican, protivnici ga lako probijaju, lako ga otresu na ulazu, lako sutiraju preko njega... Uz to, plejmejking mu je prosecan, nije da ne moze da razigra saigrace, al' generalno vise gleda kos, nije neko ko dobro kontrolise tempo i cesto donosi vrlo problematicne odluke.

                            Da li on moze doci do dobre individualne statistike na ABA/EC nivou? Moze, ali ce privatizovati igru i negativno uticati na tim, tj. uciniti ga neozbiljnim i nekonkurentnim. Sampionska kosarka se ne igra sa takvim igracem, osim mozda kao back up opcijom za promenu ritma.
                            Ma sve to stoji. Ja ne mislim da je tiodor neki vrhunski igrac a ne mislim ni da je ovo sampionski tim. Opet je toliko gresaka u selekciji da nemam reci i nisam bas siguran da imamo neki veliki izbor. Plasim se da taj drugi koji bi dosao umesto tiodora ne bude jos gori

                            Comment


                            • Kako vreme pokaže greške... Roch pre NWG-a i sada trošimo kilometre papira pišući o tipu i identitetu pleja koji nam je potreban.

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Kako vreme pokaže greške... Roch pre NWG-a i sada trošimo kilometre papira pišući o tipu i identitetu pleja koji nam je potreban.
                                Pa Goss bi ionako otisao posle jedne sezone.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X