Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi vec doveli beka sutera od 185cm, a sada se prizeljkuje plej od 179 cm. Da nas nema, trebalo bi nas izmisliti... Pritom, taj plej od 179 cm nije snazan i eksplozivan kao McCalebb u prajmu, nego je jos i lagan, u odbrani ga obilaze i unose u kos kao da ne postoji, a uz sve to je los suter (27% za tri prosle sezone). Da je neki genije za plejmejking pa bi i imalo neke logike (lazem, ne bi ni tada imalo logike), al' on je u tom segmentu tek pristojan, nista specijalno. Nema sta, prava bomba od pojacanja i vrhunsko resenje za nas roster, koje ce nas bas uciniti ozbiljnom ekipom. Haters gonna hate...

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Neki od Menijevih predloga s one strane bare kao prvi, a Admiral kao sekundarni plej.
      Ako je receno vise puta da se plej ne trazi s one strane bare znaci vecina ih otpada.
      Kad kazes admiral na koga tacno mislis?
      Last edited by NateHuffman; 04-08-18, 12:27.

      Comment


      • Jedan je admiral nelson

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Za predsednika bih voleo čoveka koji će se baviti svojim poslom a neće biti attention whore. Prvi i osnovni zadatak; namicanje para za funkcionisanje kluba.

          Sportski direktor - čovek sa poznanstvima i vezama u svetu košarke, ali NE SAMO MEĐU MENADŽERIMA.

          Skauting služba - tim koji će se profesionalno baviti skautiranjem mogućih pojačanja, pre svega u manje poznatim ligama i takmičenjima, kao s one strane okeana.

          Stručni štab - ovom (za sada) nemam šta da zamerim.

          Tim - sastavljen sa težištem da može da funkcioniše kao snažna odbrambena celina. Selekcija se vrši prvenstveno po tome šta je igrač u mogćnosti da iznese u odbrani, kakav je karakterno, je li sposoban da se prilagodi timskoj igri i žrtvuje statistiku na osnovu iste, pa tek onda prema toma šta može u napadu.

          Na to se dodaje jedani ili dva igrača ekstra klase - plej i centar ili plej i 4/5 igrač, s tim što plej prvenstveno ima ulogu razigravanja tima pa tek onda poentiranja. Prototip Jović. Forsira se prvenstveno pik igra od koje sve počinje.

          To je to u najkraćim crtama, nemam vremena za duže pisanije.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Samo je jedan Admiral -Nelson.(okasnih vec je czbg9 napisao).
            Originally posted by NateHuffman View Post
            Ako je receno vise puta da se plej ne trazi s one strane bare znaci vecina ih otpada.
            Kad kazes admiral na koga tacno mislis?
            Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
            Last edited by nebitan; 04-08-18, 12:31.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • ma znam ja ko je admiral, samo sam se nadao da laki nije mislio na njega. kakav crni nelson. vise plejmejkinga ima u bili beronu nego u nelsonu

              Comment


              • Decak ima 186 u tikama i nosio bi tegove kada duva kosava...neka hvala.
                Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Gresis.
                Ja sam ga pratio u Banvitu I covek je biobrutalan. U Armaniju je skroz ,,pao,, ali ko nije.
                To sto je Tiodor kako je izjavio najbolji plej u Evropi drugi je par opanaka[emoji3]
                Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Decak ima 186 u tikama i nosio bi tegove kada duva kosava...neka hvala.

                  Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
                  Zvanicno je izmeren na 179 cm bez patika. Posto patike u proseku dodaju 3 cm, sa njima ima tu negde oko 182 cm.

                  Comment


                  • Znaci Tiodore dolazi, dobro je to Covke skrpio nekako za cenim 2miliona

                    Eno Nikols potpisao za Avelino..neka ogromna cifra je u pitanju nismo mogli da pariramo..kad vec biramo izmedju Nikols ili Faye+Stratos, racunica je jasna..kako je neko pisao blizak klubu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kolko onda Covic ima kome pise 180cm? ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Nas View Post
                        Zvanicno je izmeren na 179 cm bez patika. Posto patike u proseku dodaju 3 cm, sa njima ima tu negde oko 182 cm.
                        Ma dobro ja ga malo nadogradio 'platformama' ...Ne shvatam kako neko zeli niskog igraca a u upravo zavrsenoj nam je plej u odbrani non stop 'skolovan'...

                        Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          A proserava sdm lik nemoj ga ni komentarisati. . .nema svrhe
                          Obrati paznju kako se obracas drugim forumasima!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Zvanicno je izmeren na 179 cm bez patika. Posto patike u proseku dodaju 3 cm, sa njima ima tu negde oko 182 cm.
                            Upravo tako, 6ft = 182cm

                            edit:
                            Taylor Rochestie close to Tianjin Gold Lions
                            The guard headed to China?
                            Last edited by kankkunen; 04-08-18, 13:03.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Naši komentari ovde su - ili je igrač mator ili je patuljak ili je drvo. Nema sredine niti druge osobine. Barem ne takve da "zatamni" ove nedostatke. Ali dobro. Što bi se reklo, ko će svetu ugoditi.

                              Comment


                              • Kakav crni Tiodor, mi kao hoćemo da forsiramo dobru odbranu, a hoćemo igrača od 180,ne ide to tako... Nama treba plej čiji će primarni zadatak biti odbrana i asistencije koji može da čini igrače boljim, pa sad nek ima i 20% za 3...

                                Comment

                                Working...
                                X