Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njega bukvalno znam od kad je dosao u Evropu. Cistokrvni privatnik i igrac koji voli brzu i otvorenu igru bez ikakve odbrane..Takav je bio u Antaliji i Mersinu..sjajne zajebancije tad bile..kad je vazilo jos pravilo sa tri stranaca na parketu a cetri ukupno mislim ako se secam..show je pravio i iskreno nikad mi nije bio igrac za velika dela..Posle sma ga pratio u Frankfurtu, isto Alfa muzijak..nesto manje u Banvitu ali kroz statistiku da trosi puno lopti kroz suteve,kroz asistenicje i izgubljene lopte...moze se reci da je top privatnik....

    Kad sam gledaoMilano uzivo apsolutno nema osobe u okruzenju koja je imala bilo sta pozitivno reci o njemu ....Svakako zna kosarke, ali manje vise to je cokoladni Rocesti koji nema stofa kao original..Milano se bas zajebao sa njim, mislim da nema value za te pare i da nije podanik timske kosarke...itd..kad bolje pogledas sastav, mi nemamo igraca koji ce ici na ulaz ili znati da resi jedan na jedan...

    Svakako skupa igracka kod Tomica, sa ovim igracima, sve ispod titule je ogroman neuspeh, da se ne lazemo ovde puno...
    Last edited by LosmiSK; 04-08-18, 13:23.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Mi pleja koji ima karakteristike koje nam trebaju možemo naći preko bare ili u nekom prosečnom italijanskom, nemačkom klubu, ali za to treba imati SKAUTING

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Za predsednika bih voleo čoveka koji će se baviti svojim poslom a neće biti attention whore. Prvi i osnovni zadatak; namicanje para za funkcionisanje kluba.

        Sportski direktor - čovek sa poznanstvima i vezama u svetu košarke, ali NE SAMO MEĐU MENADŽERIMA.

        Skauting služba - tim koji će se profesionalno baviti skautiranjem mogućih pojačanja, pre svega u manje poznatim ligama i takmičenjima, kao s one strane okeana.

        Stručni štab - ovom (za sada) nemam šta da zamerim.

        Tim - sastavljen sa težištem da može da funkcioniše kao snažna odbrambena celina. Selekcija se vrši prvenstveno po tome šta je igrač u mogćnosti da iznese u odbrani, kakav je karakterno, je li sposoban da se prilagodi timskoj igri i žrtvuje statistiku na osnovu iste, pa tek onda prema toma šta može u napadu.

        Na to se dodaje jedani ili dva igrača ekstra klase - plej i centar ili plej i 4/5 igrač, s tim što plej prvenstveno ima ulogu razigravanja tima pa tek onda poentiranja. Prototip Jović. Forsira se prvenstveno pik igra od koje sve počinje.

        To je to u najkraćim crtama, nemam vremena za duže pisanije.
        U kratkim crtama opštemestašiš i ni sam ne znaš šta hoćeš, ima srpski naziv za to u jednoj reči.
        Last edited by la haine; 04-08-18, 13:36.

        Comment


        • Daj losmi opet vrtis istu pricu. Koja bre skupa igrcka kakav crni skup tim. Od ovih pridoslica nijedan ne bi imao u timu pre dve godine. Isto vazi i za proslosezonsli tima.

          Comment


          • Mali edit imao bi faye umesto bjelice!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Njega bukvalno znam od kad je dosao u Evropu. Cistokrvni privatnik i igrac koji voli brzu i otvorenu igru bez ikakve odbrane..Takav je bio u Antaliji i Mersinu..sjajne zajebancije tad bile..kad je vazilo jos pravilo sa tri stranaca na parketu a cetri ukupno mislim ako se secam..show je pravio i iskreno nikad mi nije bio igrac za velika dela..Posle sma ga pratio u Frankfurtu, isto Alfa muzijak..nesto manje u Banvitu ali kroz statistiku da trosi puno lopti kroz suteve,kroz asistenicje i izgubljene lopte...moze se reci da je top privatnik....

              Kad sam gledaoMilano uzivo apsolutno nema osobe u okruzenju koja je imala bilo sta pozitivno reci o njemu ....Svakako zna kosarke, ali manje vise to je cokoladni Rocesti koji nema stofa kao original..Milano se bas zajebao sa njim, mislim da nema value za te pare i da nije podanik timske kosarke...itd..kad bolje pogledas sastav, mi nemamo igraca koji ce ici na ulaz ili znati da resi jedan na jedan...

              Svakako skupa igracka kod Tomica, sa ovim igracima, sve ispod titule je ogroman neuspeh, da se ne lazemo ovde puno...
              Da je skupa igraca skupa je,da je puki privatnik nije,da ne ume da igra takodje nije,sve zavisi od toga da li hoce ili ne,Banvit je sam nosio te sezone.U sustini pored ovoliko radnika i role igraca koje imamo nama i treba neko ko ce i da daje koseve jbg.Plus pitanje je da li ce se dovoditi jos neko na pleju ili ne,ako Tiodor dodje naravno

              Comment


              • Baron je vrstan scorer koji u ABA i KLA moze da daje 20 komada po tekmi. U EK nesto manje.

                Nama pre svega treba neko ko redovno pravi visak u picku i da razigra centre, Dobrica i drugare

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Daj losmi opet vrtis istu pricu. Koja bre skupa igrcka kakav crni skup tim. Od ovih pridoslica nijedan ne bi imao u timu pre dve godine. Isto vazi i za proslosezonsli tima.
                  Pa kod Deje ne bi ali kod drugih trenera bi...Stratos je igrao covece Efes, Barsa i smoa proslu sezonu u EC timu Hapoelu koji placa previse..sad je odjednom on kanta i jeftin a Nikols zver koji je igrao po 5minuta u CSKA i PAO i imao ''top'' sezonu u Cedeviti..

                  Drugo, zaboravljas i Zirbesa i ovog malog to su ti tri EL igraca tako reci...i to poprilicno iskusna..Ako ti mislis da ta tri igraca igraju u range 200-250k onda ja ne znam..na to dodamo Barona koji je imao top sezonu i koji kao igra za 220k evra..ako on igra za 220k...za koliko onda ove azdaje igraju...sa 3x vecom reputacijom...

                  Sad su svi placeni kao Laza, a jeftiniji od Dangube i Bjelice..mislim, stvarno sta pisete vi ovo nema nigde...u to ne verujem dok ne vidim papir
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Maverick88 View Post
                    Da je skupa igraca skupa je,da je puki privatnik nije,da ne ume da igra takodje nije,sve zavisi od toga da li hoce ili ne,Banvit je sam nosio te sezone.U sustini pored ovoliko radnika i role igraca koje imamo nama i treba neko ko ce i da daje koseve jbg.Plus pitanje je da li ce se dovoditi jos neko na pleju ili ne,ako Tiodor dodje naravno
                    Slazem se, ali nije da nije imao pomoc u Banvitu, samo kazem da su imali kratku rotaciju ali bio je tu Korkmaz, Vidmar,Kulig, Chapel, Orelik itd...nije bas da je igrao sam, vec je bio poprilican privatnik sto mu se dopustalo a igrao je 33minuta po mecu...imao 14 suteva iz igre..7asistencija i 3 izgubljene lopte..pa ti vidi koja je to potrosnja..

                    Baron nema trika da daje 20ppg, mislim da jenegde na oko 12-13poena max..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Slazem se, ali nije da nije imao pomoc u Banvitu, samo kazem da su imali kratku rotaciju ali bio je tu Korkmaz, Vidmar,Kulig, Chapel, Orelik itd...nije bas da je igrao sam, vec je bio poprilican privatnik sto mu se dopustalo a igrao je 33minuta po mecu...imao 14 suteva iz igre..7asistencija i 3 izgubljene lopte..pa ti vidi koja je to potrosnja..

                      Baron nema trika da daje 20ppg, mislim da jenegde na oko 12-13poena max..
                      Citaj lepo u ABA i KLS. EK manje sam rekao.

                      Covek je imao 16ppg u Turskoj ligi koja je ipak za ABA i KLS izmisljena a nije bio prva opcija tamo. U EK je imao 20ppg sa Spirou gde je bio prva opcija.

                      Ne kazem ja da hoce (jer bi to bilo lose za ekipu nasu) ali on ladno moze da trpa 20ak po tekmi u nasim ligama. Za mene ako on nabije 12-13ppg u EK i recimo 15-6 u ABA je super.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Citaj lepo u ABA i KLS. EK manje sam rekao.

                        Covek je imao 16ppg u Turskoj ligi koja je ipak za ABA i KLS izmisljena a nije bio prva opcija tamo. U EK je imao 20ppg sa Spirou gde je bio prva opcija.

                        Ne kazem ja da hoce (jer bi to bilo lose za ekipu nasu) ali on ladno moze da trpa 20ak po tekmi u nasim ligama. Za mene ako on nabije 12-13ppg u EK i recimo 15-6 u ABA je super.
                        Slazem se Mani, doduse on je igrao samo i tursku ligu sa dosta velikom minutazom..Slazem se manje vise sa poenima..samo nece biti forsiran toliko u ABA da bi dosao do tog proseka,a posebno ako dodje ovaj privatnik..

                        Malo sam bio gledao Sarloa, tu mu je i brat bio..splash brothers.. ) ali da moze, moze sigurno..rodjeni strelac..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nikako Theodore. Jedino ako bi doveli i Markovica uz njega, sto je SF. Ko ce da razigrava ekipu? Samo mi nemojte reci Radanov ili Davidovac.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Daj Tiodora da me želja mine, daj Čoki legendo Tiodora.

                            Zbog takvih košarkaša se i gleda košarka, sigurno ne zbog Pefija Markovića robota, uz dužno poštovanje mom bratu Pefiju

                            Comment


                            • Emiliano Carchia
                              ‏ @ECarchia

                              Jordan Theodore and Olimpia Milano have not reached an agreement yet on buyout, a source told @Sportando.
                              For the moment he remains under contract with Milano for next season and is expected to join the training camp scheduled for August 20
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Ventspils View Post
                                Nikako Theodore. Jedino ako bi doveli i Markovica uz njega, sto je SF. Ko ce da razigrava ekipu? Samo mi nemojte reci Radanov ili Davidovac.
                                Veliko je pitanje dal mi mozemo da priustimo igraca kao sto je Tiodor.
                                Ne znam koliko si ga gledao kada pitas ko ce razigravati ekipu ako dodje. Uz dobru minutazu bio bi najbolji asistent EC. Pa on je primera radi u mecu sa Unikahom znao da podeli 11as za kratko vreme.
                                Odlican je asistent.

                                Comment

                                Working...
                                X