Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    prevelika očekivanja od seniora koji ima tanji ugovor od Boriše.

    edit: kako nema

    Pa onaj bandza siima hajlajce jbt...Boga molim da ce biti poslat u fmp, on nema sta da trazi kod nas...ne mozes druze na 30min u proseku da imas onako jadne brojke...

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Iskreno mene je sramota sta ovde ljudi pisu i kako razmisljaju generalno. MOzda zivim u nekom virtuelnom svom svetu ali ovo je kriminal..Ovo sto mozes cuti u Srbiji za igrace i razne price..to nema nigde..

      Pise covek bez blama da nemaju pojma ko je kakav dok ne dodje a daju 100-200-300k za igraca..trener pusta fajt...mozda se povrede, mozda ne..ko ga jebe..

      Krenule price sa RSB, ti tj Vi ne mozete da prdnete bez Covicevog odobrenja..znam da necete priznati ali manje vise je jasno ko je ovde ko..i nemam nameru da se nastavljam posto su neki vise nego ostrasceni...

      KKCZ je preuzeo sistem sns u neku ruku i dzaba sve..ne mozes na random forumu da napises svoje misljenje da te ne prozovu da si grobar, lud, zivis u svom nekom svetu itd...

      Samo bezati odavde i ovoga, iskreno..posle kao Markovic da se vrati u kkcz haha..hav jes nou...

      Ne znam sta te cudi, nije prvi, a ni poslednji put. Cim se igrac ispostavi kao promasaj, ili iskaze neki vid nezadovoljstva, ili ne daj Boze trazi pare koje mu se duguju, krece orkestrirana kampanja protiv tog igraca. Cak se desavalo da razne pikanterije saznajemo preko zvanicnog sajta, mada je cesca ova varijanta sa alternativnim kanalima, poput RSB-a, ili pouzdanih insajdera bliskih klubu... Najgore od svega je sto se vecina svaki put primi na to, pa krece "putuj igumane i ne misli na manastir", "jos ima obraza da trazi pare, a nista odigrao nije", pa malo uvrede po drustvenim mrezama, zasto da ne i pretnje. A sta drugo ocekivati u zemlji u kojoj milioni glasaju za SNS, u kojoj je najgledaniji kanal Pink, a najcitaniji dnevni list Informer... Voli narod tabloidne traceve i prljavstine, to mu daje materijala da pljuje, vredja i leci svoje frustracije. I naravno da je tajming svega toga vrlo interesantan i naravno da nista od toga nije slucajno, vec se ciljano plasira da bi se skrenula paznja sa sustine. A sustina je da kljucni problem nije bio ni u Radicevicu, ni u Enisu, ni u Bjelici, ni u Feldinu, ni u Lesoru, ni u Jankovicu, ni u Jovanovicu, te da njihovi odlasci koji se svaki put tako zeljno iscekuju, nece zapravo promeniti nista. A nece promeniti zato sto mi u 2018. godini citamo da niko nije mogao pretpostaviti kako ce igraci izgledati na terenu i van njega, zato sto imamo problem da ubodemo i na kojoj poziciji igra odredjeni igrac i zato sto se igraci generalno tretiraju kao stoka i potrosna roba. Al' pusti sada to, daj malo da vidimo sa kim se to Jankovic druzi, gde izlazi, kakvu muziku slusa, da li kupuje dzipove i glisere i kome ih daje da ih voze...

      Comment


      • Originally posted by Nas View Post
        Cekaj, jel' se salis? Pa da su ozbiljno skautirali igrace pre nego sto su ih potpisali, naravno da bi znali kako ce izgledati eto makar na terenu... Nisu dosli iz Papua Nove Gvineje, nego iz G-League... Uzmes i pogledas neke utakmice, vidis Jovanovica koga izblokiraju na svakom cetvrtom ziceru, Jankovica koji pravi 4.0 faula za 20 minuta i dobija iskljucujucu jer je dva puta vukao obruc prilikom zakucavanja... Malo proanaliziras i govor tela, da li obracaju paznju na trenera kada prica na time out-u, kako se odnose prema saigracima, sudijama...

        Al' opet, pricamo o klubu koji potpise Radicevica na 3 godine, pa ga otpusti posle par meseci... Sta ako je trener psihopata bio problem, sta ako je decko bio u losoj formi, sta ako bi proigrao u drugom delu sezone, ili ne daj Boze tek u drugoj godini ugovora? A onda se kao zamena na mestu pleja, opet na visegodisnji ugovor, dovede igrac koji zapravo i nije plej, pa se onda opet negativno iznenadimo tom cinjenicom, a on igrao u Megi, istu ligu koju igramo i mi... Onda oteramo i njega posle par meseci i dovedemo Filipa, jbg za njega smo sigurni da je plej, zna valjda otac sta mu sin igra.

        I zanimljivo je kako uvek ispliva neki problem sa igracem, ovaj se tukao, ovaj nije hteo da pravi faul, ovaj (mozda) prodao Crnogorcima, ovoga izvizdali objektivni navijaci... Uvek se nadje dezurni krivac, jos se raja primi na sve to i odbrojava dane do odlaska stetocine, pa se onda slavi i otvaraju sampanjci kada taj ode, jer eto bas ce tada da nam svane... A niko da se zapita ko je odgovoran za dovodjenje svih tih promasaja i na osnovu cega se gaji optimizam da umesto stare ture stetocina nece doci nova tura istih takvih, a mozda i gorih?
        Odlican post...tako je to kadaa se Co zaigra a usput mi je u glavi uvek ona slika Coa i Zalizanog i njihovog sirokog osmeha.
        Previse verovanja jednom menadzeru...

        Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kao sto pisah Tiodor je opcija evo danas prenose I mediji.
          Elem koliko sam cuo Tiodor nas je odbio pre mesec dana ocekujuci ponudu EL tima koje za sada nema. U Armaniju je visak.
          Opet pokusavamo da se dogovorimo.

          Comment


          • Comment


            • Bese kec vodi kolo?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Nikols će po svoj prilici u Avelino ... a nama bio skup
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Pisao sam vec da ne verujete u neke price. Ja se slatko nasmejem na dosta toga..ono bas neke price i cene veze sa mozogom nemaju. Sustina jeste ostao ili neostao..Jankovic situaciju ne moze da ispegla...Ima dosta prica i od tih dosta prica sve je sa jedne strane. Da je sve glatko i da ce da bude glatko..pa nece, da je islo glatko ne bi se masinerija pokrenula..a decko otisao za Kanadu itd...

                  Sve u svemu bice hot leto

                  Edit: Inace srecan rodjendan Stefane Jankovicu..dobio si pravu rodjendansku tortu :P
                  Last edited by LosmiSK; 04-08-18, 09:53.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Opaa samo stancujemo pojacanja.

                    Dobrodoslica ovom mladicu od 33 ljeta
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ko veruje ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Jel severaska bia proverila da li mu je otac boravio u nekim nepopularnim vojskama? Nemo' posle da bude....

                        Comment


                        • Ja eto verujem da Jankela nije bas sasvim cist, a price uvek uzimam sa rezervom kao moguce tacnim a i moguce netacnim. Takva prica ne bi mogla da se pojavi za Mitra ili Lazu... zasto? Zato sto svi znamo da su momci zreli.

                          Comment


                          • Ako se kojim slucajem desi da izboxujemo Teodora, onda je dolazak Fayea logican potez Bilo kako bilo mocan je to igrac, dobro rjesenje u paru sa nasa tri teska centra. Meni se svidja ekipica ali je dosta novih igraca pa ce period uigravanja biti nesto duzi ali na klupi je Gavrilovic + Tomic ako nista bar ce biti jasnih uloga i profesionalnosti. Srecno nam

                            Comment


                            • Tiodor je cirkuzant koji u sebi sjedinjuje otprilike sve ono što nama ne treba.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Daj nam Bože Tiodora doktora igre ove, daj nam Bože da gledamo malo lepotu košarke.

                                Comment

                                Working...
                                X