Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad da vidimo Tomica, doveo je svoje igrace manje vise..pa da vidimo..Dal je on rekao ispod cega ne ide itd....

    Nije da sam nesto impresioniran igracima da budem iskren ali nije ni malo lose..na papiru dobro, ali videcemo kako ce to delovati na terenu..

    Ako nista bar se ne prica o prosloj sezoni...

    Faye je dobar igrac ispod radara, nije on neki nivo,ali verujem da ce biti back up Jankovicu..tesko je bilo sta oceniti bez pleja...Posto se kuca pravi od krova
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Daj onda Marcusa, stesao se i ošišao, izgleda top spreman.
      Za pijance ameri kazu drinking buddies, ovde bi imali smoking budddies.

      Comment


      • Meni igraci manje vise OK.
        Sada je sve na Tomicu, Gavrilovicu I Lukmanu. Zestok rad, disciplina I atmosfera.
        Zavisice mnogo od pleja ali mozda se sa tim pojacanjem najduze bude cekalo.
        Meni samo smeta sto nismo malo ,,rizikovali,, sa nesto mladjim igracima od Stratusa I Fajea.

        Comment


        • Moze li tim frazier za pleja? I on ko taylor bez ugovora za sad s tom razikom sto je taylor imao dobru a frazier losu sezonu
          Last edited by NateHuffman; 03-08-18, 20:54.

          Comment


          • Tesko ce doci igrac iz NBA ili razvojne. Dosadasnja pojacanja jasno govore da ce se traziti pre svega igrac iz Evrope na pleju.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Meni igraci manje vise OK.
              Sada je sve na Tomicu, Gavrilovicu I Lukmanu. Zestok rad, disciplina I atmosfera.
              Zavisice mnogo od pleja ali mozda se sa tim pojacanjem najduze bude cekalo.
              Meni samo smeta sto nismo malo ,,rizikovali,, sa nesto mladjim igracima od Stratusa I Fajea.

              Ti mladji igraci na tim pozicijama smo imali prilike da vidimo prosle sezone kako smo prosli, a ti mladji igraci su vec u El klubovima. Mi igramo EC i toga moramo biti svesni, nismo bas izlog za igrace koje bi mi pozeleli.

              Sto se tice komentara da smo gerijatrija, samo pogledaje godine proizvodnje igraca zvanicnog prvaka EL , ako bi izbacili Luku iz tima prosek im je preko 32 godine.Sve vidim da su pocrkali kada je dosao kraj sezone pa uzese dve titule.

              Mi cemo imati samo dva igraca preko 30 godina a to su nasa poslednja dva pojacanja.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ti mladji igraci na tim pozicijama smo imali prilike da vidimo prosle sezone kako smo prosli, a ti mladji igraci su vec u El klubovima. Mi igramo EC i toga moramo biti svesni, nismo bas izlog za igrace koje bi mi pozeleli.

                Sto se tice komentara da smo gerijatrija, samo pogledaje godine proizvodnje igraca zvanicnog prvaka EL , ako bi izbacili Luku iz tima prosek im je preko 32 godine.Sve vidim da su pocrkali kada je dosao kraj sezone pa uzese dve titule.

                Mi cemo imati samo dva igraca preko 30 godina a to su nasa poslednja dva pojacanja.
                Znaci plej ispod 30god[emoji23][emoji23][emoji23]

                Comment


                • A možda plej okruglo 30?

                  Comment


                  • Koliko pojacanja se ocekuje, i ko ce biti back up PG? Ako mozes reci Sarac?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      A možda plej okruglo 30?
                      Ako smo Faye skinuli par godina sta je tesko i buducem play da skinemo koju godinu.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ti mladji igraci na tim pozicijama smo imali prilike da vidimo prosle sezone kako smo prosli, a ti mladji igraci su vec u El klubovima. Mi igramo EC i toga moramo biti svesni, nismo bas izlog za igrace koje bi mi pozeleli.

                        Sto se tice komentara da smo gerijatrija, samo pogledaje godine proizvodnje igraca zvanicnog prvaka EL , ako bi izbacili Luku iz tima prosek im je preko 32 godine.Sve vidim da su pocrkali kada je dosao kraj sezone pa uzese dve titule.

                        Mi cemo imati samo dva igraca preko 30 godina a to su nasa poslednja dva pojacanja.
                        Ima jedna velika razlika. Milkovih 33-4 je kao Reyesovih 50. Nasa igraci o telu i zdravlju ne vode racuna.

                        Grci su nesto bolji.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Zato sam i rekao da profitiraju. Pazi nekoj Baskoniji nije rizik da uzne McRaea, ali nama jeste.

                          Preuvelicane su sve price o navikavanju i ostalim sranjima. Treba scouting samo. Igrac ili zna ili ne zna. Ili ima potencijal ili nema. Jako prosto.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Baskonija daje 500-600k za igrace lagano. . Mi nemamo taj luksuz !

                          Comment


                          • Plej je na redu!

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Plej je na redu!
                              Potpisuj[emoji23][emoji23][emoji23]

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Koliko pojacanja se ocekuje, i ko ce biti back up PG? Ako mozes reci Sarac?
                                Ne mogu reci jer NE ZNAM. Ako mi ovde znamo sta nam treba na kecu pa verujes valjda da su i oni toga svesni. Po poslednjim informacijama a to je bilo pre par dana nema jos uvek igraca u ponudi ono sto Tomicu treba. I ti moras priznati da su poslednja dva igraca dovedena iskljucivo na zahtev Tomica, kao i Baron. Inace DR je bio u kontaktu sa mojim prijateljim pre par dana i DR je bas odusevljen kakav centarski trio imamo, ono sto bi se reklo po njegovom ukusu, teske petice, i sam znas kakvu igru na petice voli. Kaze pored toga, da nam je najvece pojacanje Gavrilovic kao i Lukman. Sto se tice Zirbesa, kaze da Zirbes nije zeleo vise da ostane u Bayernu zbog loseg odnosa Bayerna prema njemu jer ga nisu bas respektovali kao domaceg igraca u odnosu na ostale nemce u timu. Jbm li ga, sujeta mu nesto proradila, a kod nas je dosao na prvi poziv i minut je razmisljao. Sacekaju skupstinu saznaces i njegovu cifru.

                                Dolaskom Stratosa i Faye, mislim da se odustalo od cekanja tj ubedjivanja Dangubica da napravi novi ugovor jer on nema ugovor sa nama. Nikols ima i drugih ponuda koje su bolje i jace od nase te komentari bolje da smo uzeli njega umesto ove dvojice za iste pare , nema veze sa zivotom.

                                Play mora doci jer trenutno imamo samo jednog koji odgovara ali je on bez ugovora i ceka kao zapeta puska, vezba svaki dan u tatinoj sali.

                                Comment

                                Working...
                                X