Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prelazni rok je pokazao da nijedan tim koji se bori za vrh neće imati nosioce u domaćim igračima što, po meni, ukazuje na evidentan pad kvaliteta u regiji po pitanju košarkaškog talenta. Iseljavanje iz regiona, posebno mladih ljudi, konačno je uzelo danka pa se i baza iz koje su se izvlačili talenti u prethodne dvije decenije ispraznila. Čak i mi, koji imamo mladi tim koji je u vrhu evropskog basketa, nećemo dati šansu onima koji se vode kao talenti i koji bi možda mogli da se pokažu u narednoj sezoni. Ako su ova dvojica, Perper i Faje potpisani, realno je da ćemo imati barem 6 stranaca u timu što je u prosjeku duplo više u odnosu na ono sa čim smo počinjali prethodne sezone. Meni liči da ćemo krenuti sa jednim plejom u sezonu, moliti Boga da ga posluži zdravlje do januara, a onda liferovati berem jednog od stranaca koji kiksa i tražiti mu zamjenu. Tim je takav da će nam upravo od tog pleja zavisiti sezona. Neko mora da poveže ovu untrašnju liniju, da ovim igračima zadatka da svrhu, inače se može desiti da se sa sjetom sjećamo prošle sezone. Mislim da su toga svjesni i u klubu i ostaje samo da im poželimo sreće u odabiru najbitnijeg igrača u narednim danima.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ajde prekini da siris laznu dogmu. Kome su se G league igraci i ncaa igraci pokazali kao losa investicija. Daj mi tim koji su upropastili?

      Ja mogu da ti navedem 10 puta vise primera sta su uradili iskusni Evropljani nekim ekipama.

      Perperoglou je role player ceo zivot i nikada nista nije nosio. Ako ce on nama sa bude nosioc, to ce biti prilican picvajz

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Ako u klubu očekuju da Perperoglu bude nosioc, ko što se očekivalo od bjelice ili antića da budu oni koji će da povuku, onda u klubu rade potpuni kreteni i diletanti. Potpuni sumrak mozga.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        neke Baskonije
        Najpametniji skauting u Evropi

        PS

        Uz Žalgiris.
        Last edited by Laki21; 03-08-18, 12:35.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Nama ce Tomic i Gavrilovic biti nosioci, zajedno sa ostatkom ljudi u strucnom stabu ce napraviti TIM. Mozes ti da biras igraca koliko hoces, dovoljna je jedna povreda, nesto njemu da klikne, da se ukanali ko Tompson, propadne ko Radicevic, nestane ko Djenka... Ali ako si napravio TIM, rezultat nece da trpi. Tako da svi ovi igraci koji se dovode, za ono novca sto imamo su najbolji odnos cijena - kvalitet koji sebi mozemo priustiti. Citav strucni stab ima znanje, ima roming, potrebno je samo vremena da to legne na svoje. Nema potrebe da se iko od nas zanosi da znamo bolje ili da smo bolje upuceni u cijene na trzistu od ljudi koji rade u klubu.
          Malo strpljenja, pozitivne energije, podrske pa nista nas ne kosta a mnogo znaci.
          Sve, sve, Viktore ali Đenku nisi morao da udeneš u tu priču jer on i kada ga nije služio šut on je peglao odbranu, nikada nije bio glavni potrošač lopte. Daj bože da svi igrači koji prođu kroz naš tim imaju radnu etiku i pristup igri kao on.
          Sa ostalim se slažem (ne mogu reći u potpunosti jer si me dirnuo u Đenku)
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Najpametniji skauting u Evropi

            PS

            Uz Žalgiris.
            Zato sam i rekao da profitiraju. Pazi nekoj Baskoniji nije rizik da uzne McRaea, ali nama jeste.

            Preuvelicane su sve price o navikavanju i ostalim sranjima. Treba scouting samo. Igrac ili zna ili ne zna. Ili ima potencijal ili nema. Jako prosto.

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Ja sam za rotaciju Ficko-Pot.
              Filipe urazumi se i uzni se nekog menadzerisanja u FMP-u, stigle te godine a i to je smekerski posao.....ne razumem ovo forsiranje, da li je moguce da on nije svestan da ce navuci gnev navijaca?

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Ako u klubu očekuju da Perperoglu bude nosioc, ko što se očekivalo od bjelice ili antića da budu oni koji će da povuku, onda u klubu rade potpuni kreteni i diletanti. Potpuni sumrak mozga.
                Ti meni pre neki dan priča o radnoj etici igrača koji je i stariji od Stratosa.

                http://www.sportklub.info/forum/show...41#post1863641

                Comment


                • Nikols nije penzioner.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Odgovara li Rajs na keca ?
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Ne odgovara.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Kartmen View Post
                        Prelazni rok je pokazao da nijedan tim koji se bori za vrh neće imati nosioce u domaćim igračima što, po meni, ukazuje na evidentan pad kvaliteta u regiji po pitanju košarkaškog talenta. Iseljavanje iz regiona, posebno mladih ljudi, konačno je uzelo danka pa se i baza iz koje su se izvlačili talenti u prethodne dvije decenije ispraznila. Čak i mi, koji imamo mladi tim koji je u vrhu evropskog basketa, nećemo dati šansu onima koji se vode kao talenti i koji bi možda mogli da se pokažu u narednoj sezoni. Ako su ova dvojica, Perper i Faje potpisani, realno je da ćemo imati barem 6 stranaca u timu što je u prosjeku duplo više u odnosu na ono sa čim smo počinjali prethodne sezone. Meni liči da ćemo krenuti sa jednim plejom u sezonu, moliti Boga da ga posluži zdravlje do januara, a onda liferovati berem jednog od stranaca koji kiksa i tražiti mu zamjenu. Tim je takav da će nam upravo od tog pleja zavisiti sezona. Neko mora da poveže ovu untrašnju liniju, da ovim igračima zadatka da svrhu, inače se može desiti da se sa sjetom sjećamo prošle sezone. Mislim da su toga svjesni i u klubu i ostaje samo da im poželimo sreće u odabiru najbitnijeg igrača u narednim danima.
                        Slažem se skroz.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Kartmen View Post
                          Prelazni rok je pokazao da nijedan tim koji se bori za vrh neće imati nosioce u domaćim igračima što, po meni, ukazuje na evidentan pad kvaliteta u regiji po pitanju košarkaškog talenta.
                          Donekle jesi u pravu, ali samo donekle. LM, kvalitetni 'domaci' igraci igraju za ozbiljne pare u bogatijim klubovima, ili NBA. Tako da mi nemamo para da platimo kvalitetne domace igrace, vec nam je sudbina (osim ako nas ne kupi neki milijarder jednog dana) da sto se tice domacih igraca imamo neke talente koji mogu, a i ne moraju da 'prorade'. Da li je manje talenata nego ranije? Mozda... ali je i to uslovljeno takmicarskim motivima i nedostatkom prostora za tolerisanje gresaka mladih (vidi pod DV).

                          Comment


                          • Originally posted by nine33 View Post
                            Odgovara li Rajs na keca ?
                            Sprdnja se nastavlja

                            Gde su i šta rade Kića i Moka?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Kamo nema para a prihodovali od Lesora 650.000?
                              Videcete kakve zverke dovodimo kada raskinemo ugovor sa Feldinom I prihodujemo preko milion[emoji3]

                              Comment


                              • Ma ko bre sirotinja? Daj 5 plejeva!!

                                Comment

                                Working...
                                X