Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Sve stoji ...
    Da li imaš u glavi takvog igrača, ko bi to mogao da bude? ja nemam tu sliku.
    Pa ono mogao je da nam uleti recimo Michael Thompson ali je on potpisao za Le Mans. Defanzivno nema sta da pruzi ali bi zato iz kreacije i poena bio odlican. Boynton mi pao na pamet ali je on otpalio za Kinu. Hannah otpalio u Grand Canariju. Bas je jebena situacija.

    Ono sto mi je sad palo napamet je Quinton Hooker sa North Dakote. Mlad, ofanzivno genijalan, sut iz svih pozicija, ulaz, kreacija iz picka a ne trosi lopte. On bi recimo bio neka jeftina opcija, ima ovu zadnju sezonu u Poljskoj u Gliwice-ama gde je bio fenomenalan. Jeste malo dzepni ali ono je jako dobar. Upariti ga sa nekim plejom koji ima defanzivno i to moze da sljaka recimo.

    Last edited by MannyCalavera; 02-08-18, 23:30.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Aj i to da vidim ...
      Igrao je u Barsi na 4, sto ne znaci i da ce u Zvezdi.

      Originally posted by Antona View Post
      Manje vise roster je kompletiran.. Ostaje samo jos neki plej za 200 do 300k.

      Plej, Fica
      Laza, Dobric, Nenadic/Radanov
      Perperoglu, Davidovac
      Faje, Jankovic
      Ristic, Cirbes, Odzo


      Moze li da se postavi neka anketa da ocenimo prelazni rok?
      Gde ti je Baron?

      Originally posted by MannyCalavera View Post
      Univerzalac je. Moze da switchuje u odbrani veoma uspesno, nije neki Gist ili Singleton, ali moze da preuzme i krila i bekove iz pika. Tranziciju isto ima, jer je odlican atleta, meku ruku. E sada ne zida ali je dobar roler iz picka, dosta daje u skoku u napadu i poenima iz druge i sl.

      Faye je odlican dodatak ovoj ekipi, za razliku od Stratosa po meni. Mislim da ce on super da se uklopi i da bude odlican defanzivni korektor za sva sranja koje naprave Ristic i Zirbes. E sada to sve povlaci samo jednu stvar, ko ce biti plej ove ekipe. Osim Barona i Feldeina (koji je odlazeci) i donekle Jankovica mi nemamo nijednog igraca na rosteru koji moze da iskreira sebi sut ili poziciju da postigne poene. Svi su zavisni od setova, kreacije sa pozicije pleja i sl.

      Sve pada u vodu ako plej ne bude najbolji igrac ove ekipe i to za dva koplja ispred svih.
      A to ce biti - ko? Vidis i sam koliko smo prosle sezone bunarili, pa smo iskopali Rocha iz sesira (za 225k )

      Originally posted by mmajstor View Post
      To jest problem da u FMP mladi sede na klupi. Na tome bi trebalo da porade makar ispali iz ABA. Mada je samo Fica zauzimao mesto nekome, Simana je imao otvoreno mesto a verovatno nije toliko igrao jer ko sto si rekao - glava. Mislim da je sa njim napravljena najveca greska sto je u tim godinama dobio tolike pare.
      Slazem se, ljudi pricaju koliko nemamo para, a onda se pravi drugi seniorski tim. FMP treba da bude tim gde ce se znati koji prospekt ce sledece sezone u Zvezdu i da mu se da maksimalna sloboda. Ili to, ili pozajmica u neki ABA tim.

      Smesno je sto su oni uopste u poziciji da budu i dalje kao takvi relevantni u ABA, ali to je verovatno cena dila sa Covicem.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Ako se planira domaci neki plej za drugog pleja,moram priznati od onih imena koja su se pominjala tipa Djokovic,Rebic isl,moram da priznam da mi je zao sto nismo istrpeli Radicevica,koliko god on kod nas lose igra,realno ceo tim nam je bio prilicno los tako da ono ko zna sta tu nije stimalo

        Comment


        • Originally posted by Maverick88 View Post
          Ako se planira domaci neki plej za drugog pleja,moram priznati od onih imena koja su se pominjala tipa Djokovic,Rebic isl,moram da priznam da mi je zao sto nismo istrpeli Radicevica,koliko god on kod nas lose igra,realno ceo tim nam je bio prilicno los tako da ono ko zna sta tu nije stimalo
          Sada bi imao 200k, sledece 250k, ustedeli smo tu lepo jedno 500k minimum za 3 sezone.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ne valja nam mlad - neiskusan, ne valja nam kad je na vrhuncu - skup, ne valja nam posle tridesete - mator a bas k`o da mi imamo milione u steku pa mozemo da biramo kao na traci. Neki ce se kompromis morati naci a valjda Tomic i strucni stab zna najbolje ko im treba u skladu sa finansijskim mogucnostima.

            edit: sad treba Sedlaceka za rukav
            Last edited by Victor BG; 02-08-18, 23:41.

            Comment


            • Originally posted by Ventspils View Post
              Igrao je u Barsi na 4, sto ne znaci i da ce u Zvezdi.
              Šta su igrali Klaver, Doelman, Vezenkov ... igrao je povremeno i Simonović u Zvezdi, čak i Davidovac neke minute ...
              al nisu četvorke.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Ako dodju i Faye i Perperoglou (koliko sam shvatio, to je done deal?), imacemo nesto ovako:

                ?, ?
                Baron, Dobric, Nenadic
                Perperoglou, Lazic, Davidovac, Radanov
                Faye, Jankovic, Simanic
                Zirbes, Ristic, Ojo

                Pa ovo je vec 13 igraca + jos dvojica = 15. Cak i ako dodje samo 1 plej, sto je krpez zestok, previse je 8 igraca spolja, mislim da ce dvojica od trojice FMPovaca nazad u FMP.

                @kankkunen .. ma nisu, ali mogu da odigraju.

                Sta je sa Keseljem?
                Last edited by blond; 02-08-18, 23:46.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • E da pao mi je na pamet igrac. Isaiah Taylor je slobodan igrac. Blue chip igrac sa Texasa, igrao jednu godinu D League, potpisao ugovor sa Atlantom i igrao godinu dana, cak bio solidan ponekad. Fringe NBA igrac.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    E da pao mi je na pamet igrac. Isaiah Taylor je slobodan igrac. Blue chip igrac sa Texasa, igrao jednu godinu D League, potpisao ugovor sa Atlantom i igrao godinu dana, cak bio solidan ponekad. Fringe NBA igrac.
                    Njega sam gledao više puta u D-league, za mene kao amatera, vrh plej ... samo, mrka kapa kad je Zvezda u pitanju.
                    Pominjao sam ga prethodnih sezona, al baš
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      E da pao mi je na pamet igrac. Isaiah Taylor je slobodan igrac. Blue chip igrac sa Texasa, igrao jednu godinu D League, potpisao ugovor sa Atlantom i igrao godinu dana, cak bio solidan ponekad. Fringe NBA igrac.

                      Uh tacno, ne trazi dalje! Ovog sam gledao, u zivotu nisam vidio igraca da je tako prodoran ko silo, strasan prvi korak, odlicno nabija cuvara na blokove, dobar pregled. Overall igrac a bas je fit za nas roster.
                      Moze li ovo do 300k?
                      Last edited by Victor BG; 03-08-18, 00:10.

                      Comment


                      • Samo ako ima 32+ godine

                        Comment


                        • Nego, da li je dobijeno obestecenje za Lessorta? Onih 250k ili je raskinut ugovor, a mi cemo da racunamo plus jer ne moramo da ga placamo 2 godine kao da necemo dovoditi zamenu?

                          Silan posao uradise sa novim ciklusom, lika koji je predstavljen kao buduci izvor zarade pustaju za dzabe?

                          Prosla sezona i gde smo sad:

                          Plemejkeri: Istekao ugovor, oteran, (zamena oterana)
                          Bekovi: U procesu teranja, Dobric
                          Krila: Istekao ugovor, Lazic, Davidovac, Keselj
                          Kr.centri: oteran, Jankovic
                          Centri: Pusten za dzaba/oteran, istekao ugovor, penzija, u procesu teranja.

                          Trener: Oteran

                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            E da pao mi je na pamet igrac. Isaiah Taylor je slobodan igrac. Blue chip igrac sa Texasa, igrao jednu godinu D League, potpisao ugovor sa Atlantom i igrao godinu dana, cak bio solidan ponekad. Fringe NBA igrac.

                            Taylora pratim vec tri sezone. Prosto mi je neverovatno da ne ostane jos makar sezonu u nba. Ako bih mogo da ga potpisem ne bi cekao sekunde!

                            Comment


                            • Opet pokusavamo ici na sigurno. Nikakav jebeni skauting ne postoji.
                              Faje imao 12p u Grckoj ligi. Mos misliti. Igrac sa 33 godine.
                              Opet se ponavlja prosla sezona. Faje,Cirbes,Baron, Stratos, novi plej sve stariji igraci, ugivori na godinu. Nikakav kontinuitet.
                              Po meni morali smo malo vise rizikovati, dovesti nekog perspektivnijeg na vise godina, misliti na sutra.
                              To mi najvise smeta. Tesko je ocekivati da Faje, Stratos I ekipa grizu, bore se.
                              Al ajde da vidimo.
                              Jedna od opcija na pleju je I Tiodor.

                              Comment


                              • Faje je neko koga nisam pratio ali to je Tomic skautirao i verujem mu,mislim da smo odustali od Nicolsa ,a na pleju stvarno pojma nemam šta se planira,nadam se dva pleja a na tržistu nema ništa da valja koliko ja znam a da je iole pristupačan finansijski

                                Comment

                                Working...
                                X