Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos will cherry na pleju i pali se masina. Kakav bre nichols. Alo bre ljudi decko je 84. godiste. Ovo preti da postane jedan od smesnijih prelaznih rokova

    Comment


    • Nama treba samo jednu sezonu, a ne deluje da ima neku hronicnu povredu da bi nas brinulo sto ima 34 godine.

      Comment


      • Iskreno ja sam ocekivao Mitrovica, mada ima vremena i za njega..tako da sam i sa ovim od 34 leta zadovoljan....Buducnost ima 4 stranca...npr..Mi imamo sad vec cetiri a Cedevita 7...Morace da uzmu nekog nece sigurno Sehovic igrati EL bar mislim..ali ko zna...

        Svakako vam je Tomic coach rekao da cemo igrati leprsavo,a Cova je rekao da nigde nije uklesano da moramo biti prvi Bar cemo pobediti u duelu partizana i cetnika )
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sehovici pre neki dan produzili ugovor. Buducnost ima cetri odlicna stranca u najboljim godinama. Nichols je davno oresao svoj zenit to se videlo i prosle godine u cedeviti. Mada si u oravu od mitrovica je verovatno bolji. Ko nam je cetvrti stranac?

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Nije lose,bice przenja po ABA ligi u to nema sumnje. Nikols i ako ima 34 godine, fizicki dobro stoji. Verujem da nije ni skup nesto oko 200k cenim..Sve u svemu bice klanja po ABA ligi, verujem da ce ovi potezi naterati i Buducnost da reaguje. Svakako, ma ko dosao na keca, mi smo sad na trecem mesto kao favoriti za ligu. Buducnost, Cedevita, CZ, Mornar i eventualno se mozda u borbu za F4 uvede Olimpija,ostali su bez sansi

            Elem ok resenje ali samo ako na keca dodje neka bombonica, nikako Grin...Prstace ABA na poene sigurno
            Olimpija je slovenacka Mega, dovela anonimuse klince. Borice se za opstanak.

            Nego, sta kazes za Nicholsa, ne moze na 4?

            Originally posted by LosmiSK View Post
            Iskreno ja sam ocekivao Mitrovica, mada ima vremena i za njega..tako da sam i sa ovim od 34 leta zadovoljan....Buducnost ima 4 stranca...npr..Mi imamo sad vec cetiri a Cedevita 7...Morace da uzmu nekog nece sigurno Sehovic igrati EL bar mislim..ali ko zna...

            Svakako vam je Tomic coach rekao da cemo igrati leprsavo,a Cova je rekao da nigde nije uklesano da moramo biti prvi Bar cemo pobediti u duelu partizana i cetnika )
            Lose mislis, ne treba njima stranac i za 10 minuta sa klupe. Eventualno centar.
            Ivanovic, Gordic, Craft, Popovic, Clarke, Jackson, Sehovic i vise nego dovoljna spoljna linija za 2 fronta.

            @Nate, Baron, Ojo, Zirbes i taj Nichols je cetvrti.
            Last edited by blond; 31-07-18, 21:21.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Nama treba samo jednu sezonu, a ne deluje da ima neku hronicnu povredu da bi nas brinulo sto ima 34 godine.
              I pero i roc su nam trebali samo jednu sezonu.

              Comment


              • Rekoh upecace se neki partizan, kad ono Kanarian.

                Dve trojke su Klark i Sehovici, kazem, nedao Bog da im se povredi Klark npr...Znam da ti je zelja i da je po tebi to dovoljno ali ja ne mislim tako. Treba im dva igraca bar...Moraju napraviti vecu razliku u rosterima posto igraju EL..Nama se povredili Danga i Antic..Imace puno meceva, vecina prvi put tako..nece biti to bas tako lako...

                Nikols je u principu trojka, nece nama on praviti prednost, ima ko da ga cuva i kod Buducnosti i Kod Cedevite posebno...Dobar je suter, nadam se da ce odrzati fiziku..Moze na cetiri kao i Simonovic, ali u principu to nije..necemo imati tu prednost naspram jedinih rivala...

                Videcemo sta moze, za sad nemamo igraca koji ce biti nosilac tima, ja bar ne vidim...nadam se da ce to biti plej i ocekujem all in tu...Nikakvi Grinovi,Teodori me ne bi impresionirali...treba neko da uzme kljuceve tima kod sebe, da bude general na terenu i da cini ostale igrace boljim...trenutno smo treci u rangu po meni...

                EDIT: da dodam pre nego sto Kanarian replicira...Cedevita ce imati od prve trojke i dalje ubedljivo najmanji budzet za prvi tim...
                Last edited by LosmiSK; 31-07-18, 21:32.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • I james bell u cedeviti. Zahvalan igrac. Meni dtvarno nije jasno sta oni rade. Razjebase ceo koncept pravljen godinama i dovedose brdo stranaca. Videcemo kako ce to funkcio isati

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Rekoh upecace se neki partizan, kad ono Kanarian.

                    Dve trojke su Klark i Sehovici, kazem, nedao Bog da im se povredi Klark npr...Znam da ti je zelja i da je po tebi to dovoljno ali ja ne mislim tako. Treba im dva igraca bar...Moraju napraviti vecu razliku u rosterima posto igraju EL..Nama se povredili Danga i Antic..Imace puno meceva, vecina prvi put tako..nece biti to bas tako lako...

                    Nikols je u principu trojka, nece nama on praviti prednost, ima ko da ga cuva i kod Buducnosti i Kod Cedevite posebno...Dobar je suter, nadam se da ce odrzati fiziku..Moze na cetiri kao i Simonovic, ali u principu to nije..necemo imati tu prednost naspram jedinih rivala...

                    Videcemo sta moze, za sad nemamo igraca koji ce biti nosilac tima, ja bar ne vidim...nadam se da ce to biti plej i ocekujem all in tu...Nikakvi Grinovi,Teodori me ne bi impresionirali...treba neko da uzme kljuceve tima kod sebe, da bude general na terenu i da cini ostale igrace boljim...trenutno smo treci u rangu po meni...
                    Sta bi mi radili da se povredili Rochestie, Feldeine ili Bjelica prosle sezone? Ne mozes tako da gledas, imaju 2 odlicna domaca pleja i tri stranca na spoljnim pozicijama. Hajde sada da dovedu eventualne zamene, zamrznu ih i cekaju da se neko povredi. Ako se to desi, reagujes ...

                    Ivanovic 20 minuta, Gordic 20 minuta, Craft 10 minuta, Jackson 25 min, Sehovic/Popovic 5 i Clarke 25 + Sehovic 15, a Dzikic ce cesto igrati sa tri niska.

                    Njima treba centar, tu imaju samo Barovica i Nikolica.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Ventspils View Post
                      Sta bi mi radili da se povredili Rochestie, Feldeine ili Bjelica prosle sezone? Ne mozes tako da gledas, imaju 2 odlicna domaca pleja i tri stranca na spoljnim pozicijama. Hajde sada da dovedu eventualne zamene, zamrznu ih i cekaju da se neko povredi. Ako se to desi, reagujes ...

                      Ivanovic 20 minuta, Gordic 20 minuta, Craft 10 minuta, Jackson 25 min, Sehovic/Popovic 5 i Clarke 25 + Sehovic 15, a Dzikic ce cesto igrati sa tri niska.

                      Njima treba centar, tu imaju samo Barovica i Nikolica.
                      Osvojili titulu... Ma pricam za EL, koji crni Sehovic, prolazice ga ko cunj ,sta ti je covece..Tesko ce oni EL igrati...Po meni bar, mislim da ce Klark igrati vise na cetiri a drugi na 5/4...fali tu trojka jako...Znam da imaju igraca, ali sa Sehovicem 15min u EL, ne znam sta bi ti rekao....Njima idealan bi bio Dangubic i Da dovedu nekog Birch i da odmah stave sampanjac da se ladi...to im je nekih 700k verujem..bice i preozbiljni u EL...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • off topic....Sta je sa cedevitom je l su realni cini mi se 8 stranac james bell...je l su realni? 😂😂😂

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          I pero i roc su nam trebali samo jednu sezonu.
                          Roc je svoju sezonu opravdao a Pero je vec bio hodajuca bolnica kada smo ga kupovali. Nikols je razvalio prosli plej of, pa mozemo ocekivati da ce na visokom nivou odigrati bar jos jednu sezone. Sem ako nema neku skrivenu povredu, svi bi voleli mladjeg ali sta je tu je. Bitno je da nemamo vise takvih i da je on 'iznimka'.

                          Comment


                          • Imaju 7 stranaca, osmi ce igrati u B timu..ne bi me cudilo da dodje bar jos jedan..Mada im u principu i ne treba. Sto moraju biti domaci..ko da im igra..Ukic? Katic...Markota..drkali su se sa Musom i on ode...TI klinci ce dobiti full sezonu u njihovoj ligi i imace minuta ozbiljnih za napredak sa Rimcem...Po meni su uradili najbolju mogucu stvar..Alonso je doveo Agilara i Benitea..Kuk je strasna igrac igrac..Bel dobar defanzivac kao i Lima...Imali su dosta bolje izbore na kecu ali su im neki otkazali u zadnjim sekundama..bolje da ne pisem koji ) ali i Kobs je dobar...

                            Da zivim u Zagrebu gledao bih svaki mec...normalna raja, nema divljaka.. hala ok ima da se dise..Normalna prica...7 stranaca i nije puno..to sada imaju svi timovi u EL i EC... njihov budzet je za ovu sezonu 1.7m... ne znam dal ce preci preko, mozda su i oni dobili kompezaciju za Musu mi imao skuplji tim od njih...Mislim da nijedan igrac kod njih nije skuplji od Lazica.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A koliko kosta Lazic?

                              Comment


                              • Ne bih o tome navucu gnev druge strane..Oni su rekli 200k a ja mislim da to nije tacno...Laza je bio spakovan za baustelu prosle godine koliko znam i da je vracen...pa ti sad proceni dal bi se vratio za 200k rastuceg ugovora a da je druga sezona 200k posle repke, krvi i znoja u Zvezdi i Dange i Bjelice sa masnim ugovorom.....Nisam siguran, nek kaze Sarac on zna to bolje
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X