Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Nama treba cetvorka koja napada licem kos, siri odbranu. Izvlaci cuvara I ostavlja prostor nasim centrima.
    Zar to teoretski vec nemamo u Jankovicu?

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Zar to teoretski vec nemamo u Jankovicu?
      Prava rec je teoretski. Treba nam tu mnogo bolji igrac.
      Mnogo ce zavisiti I od doprinosa Jankovica, Davidovca,Dobrica.
      Elem ukoliko kako se suska I Simanic bude prekomandovan u prvi tim moguce je da dovedemo igraca 4/3 umesto ciste cetvorke.

      Comment


      • Simanic i jankovic na 4=nervni slom u najavi, teska depresija i gomile bensedina

        Comment


        • Originally posted by Gudura View Post
          Mislim da bi povratak Deon Thompson-a bio idealna varijanta u komplementu sa Jankovicem na 4. U nekim small ball varijantama moze i na 5. Mislim da nije iskoriscen na pravi nacin u prvom mandatu. Nije dogovorio produzetak saradnje sa Burgosom i menjace ga Bjelica izgleda
          4 igraca koja tesko mogu na poziciju koja nije C? Mislim da se trazi cetvorka ili tri koja moze i na 4 (Kalina type).
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ma kao da se trazi zlato u Vranju...Sta se ovde pise, ljudi doveli po 10 igraca, nego kontam da se trazi neki otpadak ispod cene..tu smo specijalisti Trebao je do danas biti sklopljen tim i da se krene na pocetku priprema sa punim kapacitetom...

            Naravno, ima ko pise da je prosle godine bilo drugacije, ali ne bi trebalo da se secamo prosle godine....Velika neozbiljnost...Hocemo pleja
            Last edited by LosmiSK; 31-07-18, 17:01.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja ne mogu da verujem sta citam. Kakav crni deon thompson. Pa nama da je doso drugi igrac tad mi bi usli u top8. A na ove centre koji ne mogu dati kos dalje od metar i po samo nam fali thompson.
              Nadam se, iskreno se namad da beron nije opcija broj jedan na dvojci i siguran sam da ce i on dosta kreirati posebno iz pika tako da mislkm da se trazi samo jedan plej. Te price o beronu kao dvojci su mi presmesne. Nama bi na ovaj roster legla cetvorka tipa okaro white kojem opcija istice 5. avgusta.
              Last edited by NateHuffman; 31-07-18, 17:31.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Ja ne mogu da verujem sta citam. Kakav crni deon thompson. Pa nama da je doso drugi igrac tad mi bi usli u top8. A na ove centre koji ne mogu dati kos dalje od metar i po samo nam fali thompson.
                Nadam se, iskreno se namad da beron nije opcija broj jedan na dvojci i siguran sam da ce i on dosta kreirati posebno iz pika tako da mislkm da se trazi samo jedan plej. Te price o beronu kao dvojci su mi presmesne. Nama bi na ovaj roster legla cetvorka tipa okaro white kojem opcija istice 5. avgusta.
                Koji igraci bi po tebi bili zaduzeni za kreaciju u nasem timu? Taj plej, Davidovac, ko jos?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  A na ove centre koji ne mogu dati kos dalje od metar i po samo nam fali thompson.
                  Predlazem ti da 'prelistas' Risticev lik i delo u NCAA

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Ja ne mogu da verujem sta citam. Kakav crni deon thompson. Pa nama da je doso drugi igrac tad mi bi usli u top8. A na ove centre koji ne mogu dati kos dalje od metar i po samo nam fali thompson.
                    Nadam se, iskreno se namad da beron nije opcija broj jedan na dvojci i siguran sam da ce i on dosta kreirati posebno iz pika tako da mislkm da se trazi samo jedan plej. Te price o beronu kao dvojci su mi presmesne. Nama bi na ovaj roster legla cetvorka tipa okaro white kojem opcija istice 5. avgusta.
                    Deon Thompson zna da sutne i to u dobrom procentu, 52% za 2p i imao je 41% za 3p stim da je sutirao 0.6 suteva po utakmici, dakle nije klasican pucac vec neko ko ima meku ruku i zna da kazni kad je sam. Savrseno igra pick i ima odlicnu ledjnu tehniku. Skolovan igrac, igrao i za USA repku sto samo znaci da je bio i talentovan. Dakle on je svakako dobar, kvalitetan 4/5 igrac koji ne moze da ti skodi u timu a kad smo kod toga njegov index uspjesnosti za proslu sezonu je 15.9, poena 15 skokova 9 sto znaci samo da je odlican igrac.

                    Comment


                    • Cim se pricalo da cemo do kraja avgusta dovesti samo pleja, a cetvorku nakon sto pocne sezona, meni to mirise na Mitra s obzirom da se njegov oporavak ocekuje krajem semptembra ili u oktombru. Znaci Green + Mitar (ispomoc Simanica dok ovaj ne dodje i zadnja sansa da se nametne) i to je nas roster

                      Comment


                      • Aj da dam jedno mozda i malo "smesno" ,nekome ce biti i "glupo" ovo ime za pleja ,mozda i nerealno ..Al da pokusam

                        Znam da je radio dosta na tome da se vrati u NBA ,zadnji klub mu je bio u Venecueli u ekipi Guaros de Lara ,pre toga igrao u NBA za Boston,Chicago,New York,Denver,Clippers,Pelicans,OKC ,ove zadnje tri ekipe i nije bas nesto mnogo igrao ,imao izlet i u evropu Hapoel Tel Aviv ,iako je vec "mator,34 godine" ,bio bi dobro pojacanje ako je spreman ,zna da probije ,ima solidan sut ,ume da razigra solidno za pleja ,vise je skorer na poziciji pleja ,jedino sto je "midget" (a vec smo doveli Barona na dvojci koji je takodje "midget" ,ali za ovog je Bobi Marjanovic licno) ...

                        Sad u kakvom je trenutno stanju ,mozda zna neko vise od mene ,pa moze da napise ..ne verujem ni da je nesto preterano skup ,ipak mu je zadnji klub iz Venecuele ,da ga 'ebem da oni placaju enormno ,a ako je u iole solidnoj formi ,bice bolji od svih ovih sto se pominjali Zizis,Grendzer ..

                        Ladies and gentlemen

                        Spoiler
                        Nate Robinson

                        Comment


                        • darijus moris?

                          Comment


                          • @Blanko Pozdravljam upis. Nemam pojma u kakvoj je mentalnoj i fizickoj spremi ali da je zario u NBA jeste, sa kakvim autoritetom je napadao svakoga i nije se bojao duela. Volio je da igra odbranu, srcan je ali zaista je uvijek ostajalo na toj zelji, mada ta zelja da odigra odbranu je zabiljezila trenutak u istoriji da je izblokirao Yao Minga . Ako neko zna nesto vise o poslednjoj sezoni, razlozima promjene sredine i da li je taj decko sposoban da igra u evropi neka napise, to bih volio da procitam.

                            Comment


                            • Koga je dovela Zvezda ovo ljeto?Nista nisam ispratio.

                              Comment


                              • https://t.co/cPEX7YXeX4 ??

                                Comment

                                Working...
                                X