Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Koga je dovela Zvezda ovo ljeto?Nista nisam ispratio.
    Billy Beron, Maik Zirbes, Michael Ojo, Dusan Ristic... Planira se PG i PF/SF. Feldine je i dalje pod ugovorom.

    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      darijus moris?
      Bravo kakav bi to prelazni rok bio a da se on ne pomene ... sad je sve kako treba
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Demetris Nikols???

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Demetris Nikols???
          Tako kaze sportando

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Bravo kakav bi to prelazni rok bio a da se on ne pomene ... sad je sve kako treba
            brate red bi bio vec jednom 😂

            Comment


            • Sportando retko gresi. Moze li Nikols na 4?

              Comment


              • Originally posted by DelijaVrsac View Post
                Tako kaze sportando
                Pa dobra opcija, neko iskusan, dobar defanzivac i skolovan igrac. Nasusna potreba u paru sa Jankelom. Neko ko bi sa klupe mogao da donese sigurnost i mirnocu, ima iskustva u ABA i zna gdje dolazi tako da nije los potez.

                Comment


                • Bio je pred vratima negde 2012 ako se dobro sećam ... nači, suđeno je
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Znaci gore smo kompletirali roster
                    4.Nichols,Jankovic
                    5.Zirbes,Ristic i Ojo
                    Nije lose sve u svemu

                    Comment


                    • Ma kakvi los potez, za nase uslove nesto sto nam bas treba ako moze na 4. Ali nije jos potpisan, blizu je...

                      Comment


                      • Pre bih rekao da je zamena za Dangubića, klasičan SF
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Sto ga onda stavljate na 4?

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Pre bih rekao da je zamena za Dangubića, klasičan SF
                            Pa jeste on igrao SF vecinu karijere ali zadnju sezonu je skoro 90% utakmica cuvao cetvorke i dobro se nosio, cak je i u napadu cesto igrao PF. Po meni je on tacno ono sto nam treba uz Jankovica, ja bih ga racunao kao SF/PF.

                            edit: He can play at both the small forward and power forward positions.
                            Last edited by Victor BG; 31-07-18, 21:06.

                            Comment


                            • Nije lose,bice przenja po ABA ligi u to nema sumnje. Nikols i ako ima 34 godine, fizicki dobro stoji. Verujem da nije ni skup nesto oko 200k cenim..Sve u svemu bice klanja po ABA ligi, verujem da ce ovi potezi naterati i Buducnost da reaguje. Svakako, ma ko dosao na keca, mi smo sad na trecem mesto kao favoriti za ligu. Buducnost, Cedevita, CZ, Mornar i eventualno se mozda u borbu za F4 uvede Olimpija,ostali su bez sansi

                              Elem ok resenje ali samo ako na keca dodje neka bombonica, nikako Grin...Prstace ABA na poene sigurno
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Buducnost je vec formirala roster, ne vidim sta bi oni mogli da reaguju. Kod Nikolsa mi se svidja sto je najbolji onda kad je najvaznije, takve strance treba dovoditi. Samo da ga jos potpisemo.

                                Comment

                                Working...
                                X