Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NC bez DR-a nema skoro pa nista...Znaci sta, nadji dobrog trenera..

    Kobs voli brzu igru i da se zaleti cesto, daleko je od dobrog sutera ali zna da pogodi..ima brz prodor koliko se secam iz nemacke lige..zna da doda ali nije ne znam kakav tehnicar..i asistent..kontrola lopte mu je slabija mislim..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      NC bez DR-a nema skoro pa nista...Znaci sta, nadji dobrog trenera..
      Covic je bez Radonje busan kurton

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Covic je bez Radonje busan kurton
        Najveca i fatalana greska, mozda sada da pokusa....da ispravi gresku...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Vidim da nisi citao moje upise. Ja apsolutno nikada nisam sporio uspehe Covica. Ali nikada. Cak sta vise onmeni ne smeta kao predsednik.
          Ali njegova bahatost, ego sada nanosi vise stete nego koristi.
          A nisu ti smetali kad su donosil više koristi od štete ?

          Ne ljuti se ali mnogo mi je "pošteniji " odnos ovog Antona koji jednostavno nazove Čovića majmunom i otera ga u pm sa željom da ga nikad više ne vidi u kkcz
          Last edited by Samo Zvezda; 30-06-18, 20:16.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            A nisu ti smetali kad su donosil više koristi od štete ?

            Ne ljuti se ali mnogo mi je "pošteniji " odnos ovog Antona koji jednostano nazove Čovića majmunom i otera ga u pm sa željom da ga nikad više ne vidi u kkcz
            Hvala kolega Zaista ga duboko prezirem

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              A nisu ti smetali kad su donosil više koristi od štete ?

              Ne ljuti se ali mnogo mi je "pošteniji " odnos ovog Antona koji jednostano nazove Čovića majmunom i otera ga u pm sa željom da ga nikad više ne vidi u kkcz
              Covic je privatizovao Zvezdu. Dok je imao podrsku brace dovodio je Silba, Dzenkinsa itd vec u Junu. Dejan Radonjic je stvorio sistem koji je doneo rezultate I uspehe. Ali ego Covica nije dozvolio da bilo ko bude iznad njega, da bilo ko bude zasluzan za uspehe od njega.
              Sve je klub na sopstvenu prciju u kojoj je on I predsednik, trener, skaut, ekonom. Odjebao sve koji ne misle kao on. Njegova parola je ,,Dajte pare I odjebite ja se pitam,,. Uvlaci se ko kurton Vucicu jer zbog sopstvene bojazni za svoje dupe a ne za Zvezdu cuti ko sisa.
              Evo prvi put se za apsolutno sve pitao prosle sezone pa videsmo de nas to dovede.
              Covic bez DR I obilate pomoci brace je go kurac sto se I potvrdilo.
              Covic bez Rase Radovanovica u FMPu je uradio nista.
              Vidi sta je bilo sa FMPom pisle Rase, sa Zvezdoom posle DR.
              Isto ovo sam pisao I u sezonama najvecih uspeha.
              Nismo nista dobili od EL.
              No to je samo moje misljenje.
              Last edited by Laza Kacanski; 30-06-18, 20:18.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Covic je privatizovao Zvezdu. Dok je imao podrsku brace dovodio je Silba, Dzenkinsa itd vec u Junu. Dejan Radonjic je stvorio sistem koji je doneo rezultate I uspehe. Ali ego Covica nije dozvolio da bilo ko bude iznad njega, da bilo ko bude zasluzan za uspehe od njega.
                Sve je klub na sopstvenu prciju u kojoj je on I predsednik, trener, skaut, ekonom. Odjebao sve koji ne misle kao on. Njegova parola je ,,Dajte pare I odjebite ja se pitam,,. Uvlaci se ko kurton Vucicu jer zbog sopstvene bojazni za svoje dupe a ne za Zvezdu cuti ko sisa.
                Evo prvi put se za apsolutno sve pitao prosle sezone pa videsmo de nas to dovede.
                Covic bez DR I obilate pomoci brace je go kurac sto se I potvrdilo.
                Covic bez Rase Radovanovica u FMPu je uradio nista.
                Vidi sta je bilo sa FMPom pisle Rase, sa Zvezdoom posle DR.
                Isto ovo sam pisao I u sezonama najvecih uspeha.
                Nismo nista dobili od EL.
                No to je samo moje misljenje.
                Radonja nije oteran,Radonja nije hteo da produzi ugovor. . Nudjen mu je. .

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Radonja nije oteran,Radonja nije hteo da produzi ugovor. . Nudjen mu je. .
                  Istine radi hteo je, ali pod uslovom da se isplacuju plate.. Covicu to nije odgovaralo, jbm li ga sta je.. A pre toga je raspalio kampanju po medijima protiv Radonje da je naneo nevidjenu stetu klubu
                  Last edited by Antona; 30-06-18, 20:28.

                  Comment


                  • Vidim da nisi citao moje upise. Ja apsolutno nikada nisam sporio uspehe Covica. Ali nikada. Cak sta vise onmeni ne smeta kao predsednik.
                    Ali njegova bahatost, ego sada nanosi vise stete nego koristi.
                    Covic bez DR I obilate pomoci brace je go kurac sto se I potvrdilo.
                    Covic bez Rase Radovanovica u FMPu je uradio nista.
                    Vidi sta je bilo sa FMPom pisle Rase, sa Zvezdoom posle DR.
                    Nije prošlo ni pet minuta između ova dva posta ali valjda ti razumeš šta pišeš
                    Last edited by Samo Zvezda; 30-06-18, 20:34.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Istine radi hteo je, ali pod uslovom da se isplacuju plate.. Covicu to nije odgovaralo, jbm li ga sta je.. A pre toga je raspalio kampanju po medijima protiv Radonje da je naneo nevidjenu stetu klubu
                      Neistina! Ugovor mu je ponudjen,nije ga prihvatio i to je to

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Neistina! Ugovor mu je ponudjen,nije ga prihvatio i to je to
                        Ponudjen mu je ugovor pa mu posle prebiju kroz racun za telefon i slicne sibicarske trikove. Sta vredi novi ugovor kad ni dinar starog nije isplacen. Kao sto rekoh, Radonja je hteo da ostane ali da se isplacuju plate.. Medjutim sa Covicem nije bilo moguce nastaviti saradnju zato sto je totalno poludeo
                        Last edited by Antona; 30-06-18, 20:48.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Nije prošlo ni pet minuta između ova dva posta ali valjda ti razumeš šta pišeš
                          A sta ti nije jasno?
                          Covic u saradnji sa ljudima od znanja I autoriteta je odlican spoj.
                          Videti saradnju Covica I Radovanovica, Covica I DR, Covic, Pesic itd,itd.
                          Postavljanjem poslusnika na klupu I u Upravu de se Covic pita za sve je uvek bio ocajan potez
                          Videti proslu sezonu, Lazica na klupi, odjebavanje brace.
                          Odlaskom Radovanovica FMP je polako propadao, odlaskom brace iz kluba Covic nije u stanju da obezbedi iole ozbiljan budzet, odlaskom DR dosli smo do gubitka EL.

                          Comment


                          • Koja ste vi komedija...

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Koja ste vi komedija...
                              Komedija je samo ovaj tvoj post, zato sto nisi u stanju bilo sta smisleno da napises.. Tipican predstavnik RSBa
                              Last edited by Antona; 30-06-18, 21:11.

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Neistina! Ugovor mu je ponudjen,nije ga prihvatio i to je to
                                Covic da je hteo on je mogao da zadrzi Radonju zato sto je Dejo zaista hteo da ostane u klubu.. Najbolji dokaz za to je sto nije imao nista u rezervi, skoro godinu dana je bio bez kluba.. Ali ne zadrzava se trofejni trener zasluzan za sve uspehe koje je nas klub imao na nacin na koji je to Covic planirao, sa stavom "ja sam te svorio, meni sve dugujes, ja mogu i od Alimpija da napravim novog Radonjica, samo da ga malo istrpim". Da mu je Covic isplatio dugovanje uz izvinjenje i lepu rec mi bismo igrali i sledece sezone El.. Na zalost, budaletina je pomislila da je on zasluzan za uspehe pa mu nece biti tesko da ih ponovi i bez Radonje.
                                Last edited by Antona; 30-06-18, 21:17.

                                Comment

                                Working...
                                X