Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proliv dobio Vilijan, poslao ga kuci Konte.

    Comment


    • A da, tačno. Odlične vesti za vas. Verujem da Mori ne može odraditi ni približno što bi Gana mogao. Mislim da najviše šanse imate preko Ovieda. Njega bi trebalo forsirati.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Sad u postavi Evertona vidim da Mori igra zadnjeg veznog. To neki dodatan čovek da se sačuva Hazard?
        Mislim da sa tri nazad igra Kuman, kao i prethodne sezone u nekim jacim tekmama.

        Comment


        • Auuu pa ja sam odusevljen kako smo odigrali svaka cast Konteu ....Lukaku se nije video Luiz ga stavio u dzep...i najzad na terenu Teri
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Ništa bez 'talijana kad je taktika u pitanju. 🙌
            I sink, therefore I am.

            Comment


            • Poezija.

              Comment


              • 14 Jul 2016 Conte: 'I hope we can surprise people, that there is a small flame flickering that can grow into a blazing inferno.'
                Mora kasnije da se pogleda snimak, samo malo glava da me prodje.

                Comment


                • Gle, Saburo, iznad - Phil Jones kamerman.

                  Comment


                  • Imam vrlo zanimljivu informaciju za vas.

                    Moguce je da ce vam social media operation preuzeti jedna vrhunska firma, vjerovatno najbolji u poslu. Oni su radili Badvajzerovu reklamu sa Cusima sada za World Series. Vayner Media je u pitanju.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nemam pojma sta mi pricas ali ako su najbolju u svom poslu to je strava za nas.

                      Comment




                      • Ovo su oni radili.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jel Costa povredjen?
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Originally posted by dzoni gp View Post
                            Jel Costa povredjen?
                            Tako je.

                            http://www.standard.co.uk/sport/foot...-a3392401.html

                            Comment


                            • Di mi je Saburo breeJ?! Mrtva tema bez njega, nisam navikao kad moram sam da pratim vesti oko kluba. Nema se kade.
                              Mnogo lakse bilo kad udjem ovde i vidim sve.

                              Onaj Matt Law pise da je Konte spreman da pusti Oskara, vidim spominje se Inter nesto.

                              Lampard nece produziti ugovor u USA, ako se odluci za penziju treba ga ocekivati u Celsiju sledece godine kao ambasadora ili sta vec.
                              To bi bilo fakjea.

                              Comment


                              • Sta je sa Saburom, pricali su mi ljudi da je napustio - ili skoro napustio forum, a nesto sam i sam video.
                                Ima li ko kavu informaciju? Greota bi bilo da nas napusti
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X