Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Ništa ovo nema veze sa Žozeom, nego sa "superstarovima" koji su prošle sezone uzeli titulu.
    Ma jeste, uobrazili se posle titule, kako da ne. Kao da je prva titula u zivotu Kosti, Fabregasu, Ivanovicu, Teriju, Azaru...

    Nema Celzi istrosenu ekipu pa da je problem sto se nije vrsilo podmladjivanje. Uostalom, Celzi ima dosta klinaca koji igraju na raznim pozajmica, a ni klinci koji su u klubu ne mogu da igraju poput Loftusa zbog nekog Ramiresa ili Mikela. A da i ne pominjem da se prevodilac odrekao top potencijala u vidu De Brujna i Lukakua.

    Comment


    • Nije se on odrekao njih dvojice nego obrnuto. 100 puta receno kako i zasto su otisli, a vi to ignorisete i uvek koristite kako bi prebacili Murinju ili sta vec.

      Ja se slazem sa Kondicijom manjevise, mora odgovornost biti i na menadzeru, svakako je i on kriv za sve ovo, ali ja vidim da se vise Murinjo bori za ovaj klub nego ovi sto djuskaju na terenima. Ne znam, mozda sam slep bem li ga.

      Aki brat od pocetka sezone pogadja dan kada ce smeniti Murinja, jednom ces mozda i pogoditi. :S

      Comment


      • A poznavajuci Abramovica ja sam ocekivao davno da ce ga otpustiti, a sad je doslo do situacije da bi ga i ja otpustio, iako sam mrtvi protivnik otkaza u pola sezone

        Jebiga Avrame 2 poraza u naredne 4 tekme ce znaciti zona ispadanja, pa nije niko lud da ga ostavi da vodi borbu za opstanak nakon sampionske sezone.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by PRINCARA View Post
          Ma jeste, uobrazili se posle titule, kako da ne. Kao da je prva titula u zivotu Kosti, Fabregasu, Ivanovicu, Teriju, Azaru...

          Nema Celzi istrosenu ekipu pa da je problem sto se nije vrsilo podmladjivanje. Uostalom, Celzi ima dosta klinaca koji igraju na raznim pozajmica, a ni klinci koji su u klubu ne mogu da igraju poput Loftusa zbog nekog Ramiresa ili Mikela. A da i ne pominjem da se prevodilac odrekao top potencijala u vidu De Brujna i Lukakua.
          Baš zbog toga što im nije prva titula ne bi smeli sebi da dozvole da onako bedno izgledaju na terenu (tu ne mislim na Terija). Niko ne može da me ubedi da najveću odgovornost snosi Murinjo. Imaš 11 ljudi na terenu. "Prevodilac" je posle odricanja De Brujnea i Lukakua uzeo titulu, što ne bi moglo da se kaže za Nastavnika. Taj može da se odriče ili prihvata čega god, titulu ne vidi vekovima.

          Da se vratim na temu, nadam se da će se stvari srediti, jer sad da zamislimo da ode Murinjo a dođe drugi trener i ekipa počne da kida...to definitivno ne bi bilo do trenera već do igrača licemera. Kad se gleda sa strane, u kom god klubu da je bio stiče se utisak da bi Žoze poginuo za svoje igrače i sve je ok dok bi i oni uradili isto.

          Usput, nabijem ja na k***c Azara, Dijega i Fabregasa.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Baš zbog toga što im nije prva titula ne bi smeli sebi da dozvole da onako bedno izgledaju na terenu (tu ne mislim na Terija). Niko ne može da me ubedi da najveću odgovornost snosi Murinjo. Imaš 11 ljudi na terenu. "Prevodilac" je posle odricanja De Brujnea i Lukakua uzeo titulu, što ne bi moglo da se kaže za Nastavnika. Taj može da se odriče ili prihvata čega god, titulu ne vidi vekovima.

              Da se vratim na temu, nadam se da će se stvari srediti, jer sad da zamislimo da ode Murinjo a dođe drugi trener i ekipa počne da kida...to definitivno ne bi bilo do trenera već do igrača licemera. Kad se gleda sa strane, u kom god klubu da je bio stiče se utisak da bi Žoze poginuo za svoje igrače i sve je ok dok bi i oni uradili isto.

              Usput, nabijem ja na k***c Azara, Dijega i Fabregasa.
              Koja je onda poenta menadzerskog posla ako je 11 igraca tu da igra fudbal i ako oni konstantno ne prave rezultat, menadzer nije kriv.

              Koja je onda poenta Murinjovih 250k funti sedmicno sto prima platu, ako on nije ni za sta kriv?

              Kako to da vrli nastavnik 20 godina nema problema da upadne u top4 sa 100 puta manje ulaganja, a majstor prevodilac ne moze sa ekipom od 300m funti?

              Kako to da je specjalni prevodilac opran od svih kritika, a ostali nisu?

              U psihologiji ima princip za ljude koji spustaju konstantno druge da bi uzdigli sebe. Takve osobe naziva nesigurnim, egoisticnim i veoma osvetoljubivim osobama koje su u zivotu vrlo vjerovatno prezivjele neke traume psihickog ili fizickog zlostavljanja od strane sveukupne zajednice u kojoj su zivjeli.

              Ono kad mi kazu Murinjo vrhunski psiholog, moj kurac. Vrhunski psiholog sa nula dana iskustva trenerskog posla bi sada bio u borbi za top 4, a ne u borbi za opstanak.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mozes glat otvoriti dve teme,zapravo jedna je vec otvorena,fali nam jos jedna pod nazivom "JoseMourinhoFCBunker" gde bi se skupljali podanici vrhovnog Boga antinogometa.

                Sve me vise odusevljava to sto Murinjoholicari ne pricaju o nasim utakmicama,taktici,pristupu,izmenama,izboru igraca...sve se to svodi na slepo verovanje,psovanje,spustanje,teorije zavere,vredjanje,pozivanje na proslost
                ...

                Juce se otvoreno/prikriveno pljuje klub,normala nema kog da ga brani al zato kad je Otac u pitanju tu iskacu kao pecurke posle kise!!!

                Vidim danas da su "neki" postovi brisani u temi "Barselona",jos jedna pobeda fan tema na forumu,zato bez problema mozete u Arsenalovoj temi do iznemoglosti pljuvati Nastavnika bez ikakvih problema,ostace zabelezeno crvenim mastilom.

                SaburoOut
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Smor meni vise i da pisem ovde, nekako me mrzi da citam tvoje postove, na stranu to sto nemam vremena ni da se napijem k'o covek.

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    Smor meni vise i da pisem ovde, nekako me mrzi da citam tvoje postove


                    hhaah
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • A mozes Avrame da okreces pricu koliko hoces, cinjenica je da ih je imao u timu i nije pruzio adekvatnu sansu.

                      Kondi, nema sta da te bilo ko ubedjuje, zna se ko je glavni odgovorni kada ti je vecina igraca van forme pola sezone sto te dovede do zone za ispadanja, nebitno je da li se taj trener zove Žoze ili ko god drugi.
                      Po tvom razmisljanju ispada da Murinjo za nista ne moze biti kriv, da je veci krivac recimo saburo .
                      Ja nisam primetio da gine za igrace, vise mi se cini da gine za svoju fotelju. Lik nakon sto je uzeo tripletu sa Interom se dosta promenio koliko mi se cini. Ranije je uvek za kikseve odgovornost svaljivao na sebe, a ne na igrace, a sada su mu svi krivi sem njega samog. Cak mu je i Eva kriva jer je na poziv sudije krenula da pruzi medicinsku pomoc, dok recimo Kosta ga gadja markerom a on se pravi da to nije video. Izgubio je kompas lik, i ako Roman ne planira da mu klub ispadne iz lige, mora da dovede novog menadzera koji ce ponovo uspostavi normalnu atmosferu medju igracima.

                      Comment


                      • Prevodilac je u ovom mandatu uradio vise u LS od Profesora za poslednjih sest godina. O ligi i da ne pricamo, osvojio covjek PL i dosao do polufinala LS, cetvrtfinale LS je naucna fantastika za Vengera evo tece sesta godina zaredom. Sad da taman ispadne iz lige moze da kaze da je za tri sezone uradio nesto sto neki ne mogu ni za 10.

                        Da ne pricam da je od 17 koliko je puta vodio Arsenal u LS ostvario krajnje fantastican ucinak od sest cetvrtfinala, dva polufinala i jednog finala. Impresivno stvarno.

                        Ne znam zasto bi iko poredio njih dvojicu, razlika je ogroma, kao izmedju Djokovica i Berdiha npr.
                        sigpic

                        Comment


                        • Najjace mi je ovo kad kazu ostvario nesto za 3 sezone sto neki ne mogu za 10. Mislim cujte, dajte i meni 10 m kesovine u ovom momentu i za 3 godine cete otprilike milijardu imati, ali isto tako mozete i biti u minusu za te 3 godine, jebiga rizik posla.

                          E to je isto kao s Murinjom. Mozes osvojiti sve, a poslije ostaju rusevine u ekipi.

                          Al recimo dajte mi 10 m kesovine i recimo za 10 godina su ocekivanja da cete imati stabilan prihod i neto vrijednost od 25m, je sasvim zadovoljavajuci ishod, ali ne u svijetu nerealnih ljudi.

                          Totalno je nerealno ocekivati neke stvari od nekih ekipa. Ja jesam mozda optimista, al ne znam ko je lud ovdje da mene shvati ozbiljno za Arsenalovu tripletu(ako se desi mislio sam ozbiljno )?

                          Moja ocekivanja za prethodnih 5 sezona su bila uvijek top 3 da se izbori sto je bilo i realno, iako smo prije 3 godine mogli titulu uzeti, al se jebiga raspalo sve.

                          Ovo je prva sezona u kojoj ocekujem titulu, onako realno i ozbiljno. Ako se ne desi, e onda cu da kritikujem na sva zvona Wengera zbog stvari koje nije uradio. Trenutno covjek radi najbolji posao koji se moze raditi, a to je postavljanje temelja (za razliku od nekih filozofa, koji bi kucu gradili, a ne znaju sta je armirani beton) za klub da posluje narednih 100 godina bez ikakvih problema i u tome je uspio, a sada je vrijeme da se na te temelje stavi prizemlje sa titulom u PL. Ako nekim cudom osvoji duplu krunu ili nekom ludackom srecom da mu se potrefi tripletu da osvoji (na nacin da se potrefe neke stvari po pitanju protivnika i vremena odigravanja utakmica) covjek ce napraviti sve sto se moze napraviti u fudbalu i biznisu.

                          Ali realno je da osvoji titulu u PL, ako je ne osvoji debil je. Ovo ostalo, ko ga boli kurac.

                          #tripleta.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kamena rabota postavljanje temelja 10+ godina, takve kuce uvijek ostanu nezavrsene, bez fasade, samo ploca bez krova...
                            sigpic

                            Comment


                            • Rim nije izgradjen preko noci
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ako je istina ovo za Hazarda da je neki dan lažirao povredu onda se popišao na cijelu svoju prošlu sezonu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X