Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Kristijansen na pozajmici u B.Mehengladbah uzeo nagradu za igrača meseca ne znam na koju foru samo,nikad nisam video da ga iko od navijača Čelzija gotivi i da je nešto pozitivno za njega napisao
    Pisao sam ja o njemu dok je igrao u ligu prvaka za mladih bas protiv Arsenala kad je igrao desni bek pretracavali su
    ga kao od sale ovih od Arsenal-a ali ipak su dobile tu utakmicu sto kasnije u finala izgubile od Vila... Mnogo je
    spor da bi igrao desni bek pa zato su ga prebacile u srce odbranu gde je mnogo sigurniji...

    Odigrao je odlicnu utakmicu protiv Baern Minhen kontam da je na tu foru dobio nagradu inace pratim Borusiju
    kad je daju ovi iz EuroSporta...

    Na ovo dolje da ti ogdovorim za zimne transfere kako ih nije bilo... Tores je presao kod nas u zimski transfer period.

    Comment


    • Opet PSG jbt vise mi je lose od njih,a posebno jer su jaca ekipa pojacana Di Marijom

      Daleko je februar i nadam se da ce se neke korekcije napraviti,a i neka pojacanja dovesti
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne kažem da ih nije bilo i da ih neće biti ali taj Čelzi koji je doveo Toresa i ovaj nije isti. Tad nije bilo FFP i nije se poslovalo pod parolom "1 in 1 out"

        Problem je sad taj i to ne mislim ništa loše,što Mou i uprava i dalje žive u nekom svetu gde smo mi najkrupnija riba,neke stvari moraju da se promene,neke se već menjaju ali moram da priznam da navijači do teško prihvataju.

        Gledam i slušam koliko ima razočarenja i pljuvanja,što Murinja,što samog kluba zbog toga.Mislim da to nisu zaslužili,pogotovo ne Murinjo koji je predao listu igrača još u martu-aprilu čini mi se.

        Moramo sad da budemo pametni i fleksibilniji no što smo ikad bili po pitanju transfera kako uprava tako i Murinjo.

        S tim da ja nikad nisam video do pre par dana da telegraf upotrebi termin "opsednut" prilikom opisa Romanovog odnosa sa akademijom.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pa sam si objasnio problem (1 in 1 out)...
          zasto da kupuju neke zvezde kad moze da se oslone na akademiju (i svaku godinu da prave upgrade timu)
          koja je misilim 3-4 mesto u Englesku (godinama u nazad to uspjesno rade Soton, Ajaks, West Hem..)
          ali problem je sto svi koje udju u kombinaciju za prvi tim kao da ih nesto koce da se probiju za mesto u prvi tim...

          Mikel's deal with #CFC runs until 2017 but are unlikely to offer him a new one & could take advantage of #Galatasaray's interest (talkSPORT)
          Gledacemo ovog Mikel jos dugo vremena u timu cini mi se....

          #CFC and #MCFC, according to L'Equipe, have now both dispatched scouts to watch #Angers midfielder Cheikh N'Doye in action. (talkSPORT)

          #Angers are desperate to hold onto star man N'Doye but a bid of around £10m would reportedly tempt them into selling in January. (talkSPORT)

          Ne znam o kom igracu je rec jer ne prenosi se kod nas Francusko prvenstvo jedino nesto ako uhvatim na strimove... Pominje se i neki Bernando Silva iz Monaka..

          Comment


          • Ja cu da isecem vene taj dan ako mu produze ugovor,prodam babin stan,dam to u humanitarne svrhe i idem da se zapalim ispred ambasade Nigerije sa Mikelovom ikonom u rukama.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Nije uvijek dovesti pojacanje i skrsiti lovu isto...nekad se oci otvore i ekipa se moze osvjeziti i sa malo manje para

              Tacno je da Chelsea ne moze da trosi kao nekad,ali nisu pare sve u fudbalu nekad je dovoljno samo malo razgledati.Nisam ja mislio da dovedu neku ekstra klasu i evo ga hajde da se igramo
              Last edited by AK47; 14-12-15, 21:07.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Svaka cast Maticu, njegova ubjedljivo najbolja partija ove sezone.

                I dokle ce ovaj Oskar da startuje? Nema krvi u njega, ne moze nista korisno da napravi. Momak kao da je zaboravio kako se trci, on je bar to mogao.

                Odavno nisam vise zelio da dobijemo nekoga kao sto sam zelio Lestera veceras. Stvarno mi je zao bilo, mislio sam da cemo bar nerijeseno izvuci. Ali jbg, pola sata nije dovoljno da se dobije utakmica.
                sigpic

                Comment


                • Monday night's defeat at Leicester has not altered Jose Mourinho's position at Chelsea, according to Sky sources
                  It is understood there is no change in the manager's relationship with owner Roman Abramovich.
                  Fenomenalno

                  Rešenje je otpustiti sopstvene igrače,eliministati protivničke igrače,ukinuti sakupljače lopti,rasterati lekarski tim,potplatiti sudije

                  Možda tad dobijemo koju utakmicu

                  Samo se pitam dal nam je sad iz njegovog ulga sezona izgubljena pošto je izjavio da će u tom trenutku dati priliku mladima.
                  Last edited by saburo sakai; 15-12-15, 12:52.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ten Cate
                    The youth at Chelsea is unmotivated. They see Mourinho, and they know they'll never get their shot, no matter how hard they work.
                    Chelsea's youth have won everything. More than Barca's youth in recent years. Where are they?
                    If your key players are not performing, why not let some hungry, young, talented kids have a go?
                    You look at Chelsea now and you think, what else can go wrong?
                    EDIT: Ne znam bas jesu li toliko nemotivisani kad ga vide... Ali stvarno, daj neke momke da vidimo iz te akademije, da im se pruzi sansa nekoliko utakmica zaredom, a ne jedna utakmica i nekih 16 minuta i onda ga nema na mapi vise...
                    Bar i mi navijaci da imamo za sta da navijamo u ovu izgubljenu sezonu.
                    Last edited by Reise; 15-12-15, 16:36.
                    sigpic

                    Comment


                    • Devet sati sastanak uprave trajao danas. Ostaje Mou vjerovatno jos 2 poraza i to je kraj za njega.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Devet sati sastanak uprave trajao danas. Ostaje Mou vjerovatno jos 2 poraza i to je kraj za njega.
                        Epa ja se ne slazem stobom, zasto? Jer smo imali uzasan transfer period
                        i mislim da su svi u odboru cak i Abramovic svesni da su zajebali i mislim da
                        ostaje Murinjo do kraja sezone i da od sledece leto ide remont tima pod time
                        mislim da Azar sigurno ide (u Real, mada ocekivao sam da ce ga prodati ovo leto)
                        mozda Oskar, Fabregas, Kosta.... Samo se nadam da ce bar od ovih klinaca neko dobiti
                        vecu minutazu (Kenedi, RLC)... mislim da su male sanse da izborimo LS sledecu godinu...
                        PSG ce nas razbiti sa ovom igrom sto mi prikazujemo... Toliko od mene.

                        Neke lepe veste Kejt Middelton e navijac Chelsea...
                        Ima video gde mali decak pita nju... Dali navijas za Man U?
                        A ona mu odgovara Chelsea...
                        Postavio bi video ali do sad sa probao jedno 10 puta i ne umem...

                        TweetChelseaFC ‏@TweetChelseaFC 2h
                        The Duchess of Cambridge Kate Middleton has revealed she is a Chelsea fan. #cfc
                        Last edited by DeMoN17; 15-12-15, 16:58.

                        Comment


                        • Zajebali s transferima kazes?

                          A niko ne prica da je to sampionska ekipa bod od zone ispadanja?

                          Objasni ti to meni kako ekipa koja je prekucala ligu prosle godine sada bod iznad zone ispadanja i sljedece kolo igra protiv Murinju neugodnog Sandrlenda derbi zacelja?

                          A ti transfer, da su oni neki parametar Arsenal je trebao odavno da igra u 5. ligi. Ljudi i ove godine jednog igraca doveli, pa eno bore se za sami vrh.

                          Eto objasni mi kako su transferi krivi za ovaj strmoglavi pad Celzija?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa da zajebali su se jer svaku godinu se podmladuje tim ili iz akademije ili iz tranfera... jer vidis koje igrace smo
                            mi doveli nemotivisan Pedro ko je sve i svasta osvoio sa Barsa... Falcao koji nije vise isti taj Falcao....
                            Begovic koji je vise doveden da greje klupu nego da brani... Ovaj Djilibi (zaboravio sam mu ime) iz Francija
                            koji nije ni u kombinaciju.... Takodje Baba koji je odigrao mislim 5 utakmica sve ukupno...
                            E sad da ti obrazlozim tvoje poredjenje Arsenala sa Chelsea... jeste sve to stoje da Arsenal nije bio aktivan
                            na trziste ali arsenal svaku godinu je od svoje akademije ubacivao u prvi tim 2-3 igraca stime da je dovodio
                            neke malo trazene igrace tipa Monreal, Cazorla, Arteta, Chambers i druge podmladio tim, a sta je Chelsea
                            izveo iz akademije jedno veliko nista...

                            Comment


                            • Sve sto je Arsenal izveo iz akademije su Wilshere, Gibbs i Coq(cista sreca bila), ovo ostalo je na pozajmicama.

                              Prosle sezone napunjen roster sa 5 igraca i ove sezone trebalo da se dovedu jos 3 i da se ima ekipa u fulu.

                              Chelsea je iako to Murinjo neigra spickao 300m na ovu ekipu u cjelini, sto on sto drugi. To sto je in naftasima uvalio polovnog cupavog Luiza za 50m to je druga stvar. Sve od transfera u zadnjih godinu dana je fulio, nista mu ne radi osim Coste i Fabregasa koji su mu i titulu donjeli prosle sezone.

                              To sto je sada astronomski pao nema nikakve veze sa transferima, vec sa njegovim egom. Ima ekipu koja moze u top4 bez problema, a ustvari mu prijeti ispadanje. Ekipa koja ima platu oko 7-8m sedmicno je sramotno da je u ovoj poziciji.

                              Ja koji sam mrtvi protivnik davanja otkaza, dao bih otkaz Murinju sinoc telefonom u svlacionici prije davanja pres konferencije. A poslije presice bi ga prebio za onakve izjave.

                              Murinjo vise nije specjalni prevodioc vec 'nisam kriv majke mi'
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ništa ovo nema veze sa Žozeom, nego sa "superstarovima" koji su prošle sezone uzeli titulu.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X