Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jeste povredio se nece da igra mesec dana....Modric je igrac svetske klase on je uz Bejla najbolji igrac Totenhem....mislim da vredi toliko...

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      nema sanse barsi ne treba igrac na toj poziciji...
      Sta su onda uzeli Fabregasa?

      Nije o tome stvar, stvar je da Fabregas je vrvni kvalitet, Nasri nije. Vrlo jednostavno.

      Originally posted by Gangrena View Post
      Ne znam ljudi ja ni u ludilu nebi dao preko 20 miliona za Modrića nego šta čujem Čeh se povredio 0o ?
      Ni ja ne bih dao za Modrica preko 20 miliona, ali za Mata-u ne bih dao vise od 10.

      Comment


      • Vi ga sad preterujete Mata on kida kako igra i jos je mlad sta bi ste vi vise....a Modric ipak nije lako biti jedan od dva najbolja igraca u Totenhemu..

        Comment


        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
          Vi ga sad preterujete Mata on kida kako igra i jos je mlad sta bi ste vi vise....a Modric ipak nije lako biti jedan od dva najbolja igraca u Totenhemu..
          Da je kidao on bi vec bio u Real Madridu ili Barcelone.
          On je bivs igrac Madrida, dobro ga znaju, verovatno ga i dalje prate.
          Barcelone je trazila krilni igrac, nasla ga je u Sancez.
          Mata ga nema ni u jednoj kombinaciji.

          Dobar igrac, moze biti korisan, ali nista specijalno.

          Comment


          • Celsi je poslao ponudu za Matu od 27 miliona £,a Abramovic je obezbjedio dodatna sredstva za Luku Modrica u novom pokusaju da ga dovedu na Stamford Bridge, pise ekskluzivno u Daily Mail-u.

            Comment


            • Ne znam zasto je Celzi toliko zapeo za Modrica. Mogli bi da zapnu za Kaku. Fizicki je jaci, jedan je od najboljih plejmejkera na svetu. A ako vec ne mogu da dovedu jednog plejmejkera, neka dovedu igraca tipa Lamparda koji bi mu pravio drustvo. Mnogo im fali jos jedan igrac na sredini a transfer period se blizi kraju.

              Comment


              • Originally posted by Bogi View Post
                Ne znam zasto je Celzi toliko zapeo za Modrica. Mogli bi da zapnu za Kaku. Fizicki je jaci, jedan je od najboljih plejmejkera na svetu. A ako vec ne mogu da dovedu jednog plejmejkera, neka dovedu igraca tipa Lamparda koji bi mu pravio drustvo. Mnogo im fali jos jedan igrac na sredini a transfer period se blizi kraju.
                Kaka im je definitivno bio opcija, ali mislim da su odustali od toga. On vec ima 29 godina, pretrpeo je 2 velike povrede u prethodne 2 sezone i pitanje je da li bi igrao na nivou iz Milana. Pritom bi Real sigurno trazio preko 25M, mozda cak 35M, a to je prevelika kocka, jer ne mogu biti sigurni da ce igrati tako dobro, ili da ce igrati uopste s obzirom na povrede. Ali definitivno ce dovesti nekog na sredini. Prva opcija je Modric, a rekao bih da to moraju do kraja sledece nedelje, jer je Rednap rekao da ga nece prodati pred sam kraj roka, jer u tom slucaju ne bi imao vremena da nadje zamenu. Ako ne on, onda su opcije Moutinho i Raul Meireles. A i vec su poslali ponudu od 27M za Matu. Nznm da li je to mozda previse, ali to je svakako trend poslednjih par godina. Iskreno nisam nesto mnogo gledao Matu, nemam gde da pratim spansku ligu, ali mislim da ce doneti brzinu i svezinu ekipi, a to je najvaznije. Naravno pitanje je da li je to vredno 27M... Videcemo
                sigpic

                Comment


                • Nije on bas toliko mator. Nacin na koji bi igrao u Celziju svoju poziciju dozvolio bi mu da igra jos 3-4 godine na vrhunskom nivou. Ali da je kocka svakako se slazem.

                  Stvarno nisam siguran za Modrica. Dobar je on igrac ali Celzi vec godinama forsira fizicku igru. Ne znam kako bi se on uklopio u sistem i ne znam kako bi ga AVB uklopio u igru. Nijedan tim koji je vodio nije imao igraca koji bi se istakao po plejmejkerskim sposobnostima. Njemu bi mnogo lakse bio da uklopi Mutinja u ovaj tim nego Modrica pa i Kaku. Da ne zaboravimo to da je bio ucenik Murinja koji je u Celzju forsirao igru sa dva vrlo slicna centralna vezna ispred zadnjeg veznog. Tako je i AVB igrao u Portu.

                  Mata je dobar igrac. Doneo bi on nesto novo u Celziju, pogotovo kao zamena Kaluu koji nikad zaista nije potvrdio poverenje. Ali u Engleksoj veci duzi period dolazi do precenjivanja vrednosti igraca, a to je bilo potvrdjeno prodajom Endi Kerola iz Njukasla. I Mata i Kerol se odlicni igraci, ali cene su daleko iznad granice.

                  Comment


                  • http://translate.google.com/translat...313785446.html

                    stize Mata.

                    Comment


                    • tako je bre stize Mata...sad moj omiljeni igrac igra u mom omiljenom klubu...

                      Comment


                      • http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...ti-ugovor.html
                        verovatno ce produziti ugovor...ali treba AVB da mu daje vecu minutazu..

                        Comment


                        • Juce je isto bila losa partija Celsija.Prvo poluvrijeme je bilo katastrofa,drugo je bilo malo bolje,ali ni to nije bilo kako treba da bude.Kalu je bio katastrofa,kao i uvijek,nije trebao ni da pocinje.Njegov zamjenik Maluda je postigao onaj gol,ali drugo nista korisno nije uradio.Lampard je bio dosta los,imao je pogresnih pasova...
                          Hilario je bio odlican na golu.Odbranio je neke dosta dobre pokusaje igraca WBA.Vidjecemo da li Mata moze nesto da promijeni

                          Comment


                          • Steta sto je Kurtoa otiso na pozajmnicu sad je on mogo da brani i da se dokaze...

                            Comment


                            • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                              http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...ti-ugovor.html
                              verovatno ce produziti ugovor...ali treba AVB da mu daje vecu minutazu..
                              Dobio je on dovoljno minutzu u prve dve utakmice.

                              Prava rotacija je najvaznija, cak i malo je rotirao AVB u prve dve utakmice.

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X