Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakva stabilnost, to sto Ferguson donosi Unitedu su volovskih jaja. Dok u Chelsea dosad su bili klovnovi bez imzlo hrabrosti, izuzetak je Mourinho.

    Kad vidimo transfer tog izbrkanog decka iz Barecelone, jasno je da Boas i ne planira ostati dugo na klupi Chelsea, tako da rezultati se traze odmah.

    Comment


    • Originally posted by muchosgracias View Post
      Ma kakva stabilnost, to sto Ferguson donosi Unitedu su volovskih jaja. Dok u Chelsea dosad su bili klovnovi bez imzlo hrabrosti, izuzetak je Mourinho.

      Kad vidimo transfer tog izbrkanog decka iz Barecelone, jasno je da Boas i ne planira ostati dugo na klupi Chelsea, tako da rezultati se traze odmah.
      Kazes da je Hidink klovn? Da je ostao duze,osvojio bi mnogo sta, ne bi mi sada pricali o onom padu forme od prosle godine, sa njim bi stvari bile drugacije,vjeruj mi.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Evo konacno vijesti o Mikelovom ocu.Usli su mu u trag.
        http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...lovog-oca.html
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Kazes da je Hidink klovn? Da je ostao duze,osvojio bi mnogo sta, ne bi mi sada pricali o onom padu forme od prosle godine, sa njim bi stvari bile drugacije,vjeruj mi.
          Nek ne bude klovn, ali ocito nije imao dovoljno jaja da bi ostao. Ugovor sa Rusijom nije bio precka, moze se raskinuti.

          Comment


          • Originally posted by muchosgracias View Post
            Nek ne bude klovn, ali ocito nije imao dovoljno jaja da bi ostao. Ugovor sa Rusijom nije bio precka, moze se raskinuti.
            E jbg,to ne mozemo sa sigurnoscu da znamo ni ja ni ti.Ko zna o cemu se tu radi... Zelio je da se vrati Rusiji i da obavi posao do kraja sa njom.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              E jbg,to ne mozemo sa sigurnoscu da znamo ni ja ni ti.Ko zna o cemu se tu radi... Zelio je da se vrati Rusiji i da obavi posao do kraja sa njom.
              Sto znaci da nije zelio produziti sa Chelsea-em, to je dovoljno reci.

              Comment


              • E procitao sam celu diskusiju od sinoc kolko god da je zamorno, zanimalo me je... Par reci:
                Prvo muchosgrasias pominje da ekipa nema karakter a ni pobednicki mentalitet. Ne bih se slozio, mada iskreno ne volim ni da ulazim u to kakav je mentalitet ekipe, jer se to veoma tesko moze proceniti. Ono sto je mnogo lakse proceniti je kvalitet igraca, koji je od sezone 2009/10 na ovamo opao. Pre svega igraci poput Lamparda i Drogbe su verovatno tada odigrali svoju poslednju sezonu na bas najvisem nivou. I dalje oni mogu da igraju, i dalje dobro, ali 20+ golova po sezoni od Lamparda i 30+ od Drogbe ipak ne mozemo ocekivati. Zatim klub su napustili Ballack, Deco, Belletti, J.Cole i ajde da kazemo da su prva trojica otpustena zbog godina a J.Cole zbog brojnih povreda, ali nisu zamenjeni. Tacnije zamenjeni su Ramiresom koji nije ni blizu Ballackovog ili Decovog nivoa. I dosao je Benayoun koji ima 31 godinu i sklon je povredama, dakle po meni transfer koji nema neku poentu, iako je on veoma dobar igrac (tehnicar i kreativac). Zatim Chelsea i dalje racuna na Essiena kao nekog sjajnog igraca, ali covek je imao toliko povreda da su morali odavno da nadju zamenu, ili mozda igraca drugog tipa. Sto se tice odbrane tu je sve u najboljem redu, eventualno moze novi desni bek, mada nije neophodno. Dakle vezni red i napadacka trojka su izgubili na kvalitetu i ostrini. Par pojacanja, par meseci da prodje pa cemo videti kakve su sanse za titulu.

                I pominjali ste utakmicu sa Aston Villom od prosle godine 3-3 i rasprava da li su pokazali pobednicki mentalitet ali nisu imali srece ili je to bio gubitnicki mentalitet. Ljudi to je jednostavno fudbal, te stvari se desavaju, zato i jeste najpopularnija stvar na svetu. Pa Manchester je na pocetku prosle sezone imao prednost od 3-1 protiv Evertona i u nadoknadi vremena primio dva gola, pa su kasnije sa tim "pobednickim" mentalitetom osvojili titulu...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  E procitao sam celu diskusiju od sinoc kolko god da je zamorno, zanimalo me je... Par reci:
                  Prvo muchosgrasias pominje da ekipa nema karakter a ni pobednicki mentalitet. Ne bih se slozio, mada iskreno ne volim ni da ulazim u to kakav je mentalitet ekipe, jer se to veoma tesko moze proceniti. Ono sto je mnogo lakse proceniti je kvalitet igraca, koji je od sezone 2009/10 na ovamo opao. Pre svega igraci poput Lamparda i Drogbe su verovatno tada odigrali svoju poslednju sezonu na bas najvisem nivou. I dalje oni mogu da igraju, i dalje dobro, ali 20+ golova po sezoni od Lamparda i 30+ od Drogbe ipak ne mozemo ocekivati. Zatim klub su napustili Ballack, Deco, Belletti, J.Cole i ajde da kazemo da su prva trojica otpustena zbog godina a J.Cole zbog brojnih povreda, ali nisu zamenjeni. Tacnije zamenjeni su Ramiresom koji nije ni blizu Ballackovog ili Decovog nivoa. I dosao je Benayoun koji ima 31 godinu i sklon je povredama, dakle po meni transfer koji nema neku poentu, iako je on veoma dobar igrac (tehnicar i kreativac). Zatim Chelsea i dalje racuna na Essiena kao nekog sjajnog igraca, ali covek je imao toliko povreda da su morali odavno da nadju zamenu, ili mozda igraca drugog tipa. Sto se tice odbrane tu je sve u najboljem redu, eventualno moze novi desni bek, mada nije neophodno. Dakle vezni red i napadacka trojka su izgubili na kvalitetu i ostrini. Par pojacanja, par meseci da prodje pa cemo videti kakve su sanse za titulu.

                  I pominjali ste utakmicu sa Aston Villom od prosle godine 3-3 i rasprava da li su pokazali pobednicki mentalitet ali nisu imali srece ili je to bio gubitnicki mentalitet. Ljudi to je jednostavno fudbal, te stvari se desavaju, zato i jeste najpopularnija stvar na svetu. Pa Manchester je na pocetku prosle sezone imao prednost od 3-1 protiv Evertona i u nadoknadi vremena primio dva gola, pa su kasnije sa tim "pobednickim" mentalitetom osvojili titulu...

                  Ja tebe potpuno razumijem, i slazem se u svakoj tvojoj recenici ovdje, apsolutno, od A do Š.
                  Ali jbg muchosgracias zna najbolje.


                  P.S. Nece me biti ovdje nekoliko dana, pozdrav svima. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ma daj te bre ko da ne vidite Celsi ima skoro sve da bi osvajao titule...samo jedan kreativac i jedno krilo ce promeniti celu stvar u ekipi....a sto se tice napada tu je Tores on je protiv Stouka igrao sjajno i ako nije postigao gol vidi se da se vraca u formu.....Esien je igrac svetske klase to ne moze niko da ospori,ali tesko da on moze da igra kao pre povrede....

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja tebe potpuno razumijem, i slazem se u svakoj tvojoj recenici ovdje, apsolutno, od A do Š.
                      Ali jbg muchosgracias zna najbolje.


                      P.S. Nece me biti ovdje nekoliko dana, pozdrav svima. ;)
                      Pozdrav
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        E procitao sam celu diskusiju od sinoc kolko god da je zamorno, zanimalo me je... Par reci:
                        Prvo muchosgrasias pominje da ekipa nema karakter a ni pobednicki mentalitet. Ne bih se slozio, mada iskreno ne volim ni da ulazim u to kakav je mentalitet ekipe, jer se to veoma tesko moze proceniti. Ono sto je mnogo lakse proceniti je kvalitet igraca, koji je od sezone 2009/10 na ovamo opao. Pre svega igraci poput Lamparda i Drogbe su verovatno tada odigrali svoju poslednju sezonu na bas najvisem nivou. I dalje oni mogu da igraju, i dalje dobro, ali 20+ golova po sezoni od Lamparda i 30+ od Drogbe ipak ne mozemo ocekivati. Zatim klub su napustili Ballack, Deco, Belletti, J.Cole i ajde da kazemo da su prva trojica otpustena zbog godina a J.Cole zbog brojnih povreda, ali nisu zamenjeni. Tacnije zamenjeni su Ramiresom koji nije ni blizu Ballackovog ili Decovog nivoa. I dosao je Benayoun koji ima 31 godinu i sklon je povredama, dakle po meni transfer koji nema neku poentu, iako je on veoma dobar igrac (tehnicar i kreativac). Zatim Chelsea i dalje racuna na Essiena kao nekog sjajnog igraca, ali covek je imao toliko povreda da su morali odavno da nadju zamenu, ili mozda igraca drugog tipa. Sto se tice odbrane tu je sve u najboljem redu, eventualno moze novi desni bek, mada nije neophodno. Dakle vezni red i napadacka trojka su izgubili na kvalitetu i ostrini. Par pojacanja, par meseci da prodje pa cemo videti kakve su sanse za titulu.

                        I pominjali ste utakmicu sa Aston Villom od prosle godine 3-3 i rasprava da li su pokazali pobednicki mentalitet ali nisu imali srece ili je to bio gubitnicki mentalitet. Ljudi to je jednostavno fudbal, te stvari se desavaju, zato i jeste najpopularnija stvar na svetu. Pa Manchester je na pocetku prosle sezone imao prednost od 3-1 protiv Evertona i u nadoknadi vremena primio dva gola, pa su kasnije sa tim "pobednickim" mentalitetom osvojili titulu...
                        E to ja njemu pokusavam cijelu noc da objasnim,ali covjek ne shvata.
                        Svaka cast za post
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Celzi je pravi primer tima kome ne stima ne u sistemu igre, vec bas u igrackom kadru. Njima fale igraci, nova lica. Nadam se da samo nece biti kao sa Milanom u sezoni 2007/2008 kada je na silu pokusana smena generacija koja se neslavno zavrsila. Ja sam oduvek cenio starije, iskusne, prekaljene igrace(na primer u Celziju Teri i Lampard). Tek kada igraci oko njih dvojice budu dovoljno velikog kalibra i zdravog mentaliteta oni ce moci mirno da okace kopacke o klin.

                          Sto se AVB tice. Mnogi novinari su poceli da pisu da njegov sistem iz pripremnih meceva i protiv Stouka lici na Ancelotijev sistem ali grese. AVB se bas trudi da koristi krilne igrace kako ih je Murinjo koristio. Tako je bilo najdelotvornije u Celziju. Inace Ancelotija izuzetno cenim jos iz vremna kada je pocinjao u Milanu i on mi je omiljeni strucnjak zbog fenomenalnog stila igre na sredini.
                          Last edited by Bogi; 17-08-11, 14:01.

                          Comment


                          • Originally posted by Bogi View Post
                            Celzi je pravi primer tima kome ne stima ne u sistemu igre, vec bas u igrackom kadru. Njima fale igraci, nova lica. Nadam se da samo nece biti kao sa Milanom u sezoni 2007/2008 kada je na silu pokusana smena generacija koja se neslavno zavrsila. Ja sam oduvek cenio starije, iskusne, prekaljene igrace(na primer u Celziju Teri i Lampard). Tek kada igraci oko njih dvojice budu dovoljno velikog kalibra i zdravog mentaliteta oni ce moci mirno da okace kopacke o klin.

                            Sto se AVB tice. Mnogi novinari su poceli da pisu da njegov sistem iz pripremnih meceva i protiv Stouka lici na Ancelotijev sistem ali grese. AVB se bas trudi da koristi krilne igrace kako ih je Murinjo koristio. Tako je bilo najdelotvornije u Celziju. Inace Ancelotija izuzetno cenim jos iz vremna kada je pocinjao u Milanu i on mi je omiljeni strucnjak zbog fenomenalnog stila igre na sredini.
                            Imamo identicno misljenje o Ancelotiju.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...za-anelku.html
                              bilo bi dobro kad bi stvarno bili zainteresovani za Anelku...tako bi lakse bilo da ubede da puste Modrica...

                              Comment


                              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                                http://chelseabalkan.com/vijesti/tra...za-anelku.html
                                bilo bi dobro kad bi stvarno bili zainteresovani za Anelku...tako bi lakse bilo da ubede da puste Modrica...
                                Ma slobodno ne citaj na ChelseaBalkan transfer vijesti, nista to nije tacno ;)
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X