Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ali najvise u fudbalu,bar kada je Evropa u pitanju no da ne kvarimo temu.

    Zelim vam da dovedete dobrog pleja i krilo i na konju ste

    Uzdravlje Plavci
    Hvala,zdravo bio
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ovo su brojevi dresova za narednu sezonu ;)

      1. Petr Cech
      2. Branislav Ivanovic
      3. Ashley Cole
      4. David Luiz
      5. Michael Essien
      6. Oriol Romeu
      7. Ramires
      8. Frank Lampard
      9. Fernando Torres
      10. Yossi Benayoun
      11. Didier Drogba
      12. John Mikel Obi
      15. Florent Malouda
      17. Jose Bosingwa
      19. Paulo Ferreira
      20. Josh McEachran
      21. Salomon Kalou
      22. Ross Turnbull
      23. Daniel Sturridge
      26. John Terry
      33. Alex
      34. Ryan Bertrand
      38. Patrick van Aanholt
      39. Nicolas Anelka
      40. Henrique Hilario
      44. Gael Kakuta
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Auu,sada citam na sajtu Celsija,(mychelsea.com),u Stoke vs Chelsea preview pise: startnih 11 za Chelsea: Cech,Ivanovic,Terry,Luiz,A. Cole,Malouda,Ramires,Romeu,Sturridge,Anelka,Drogba i potpuno sam se razocarao u ovaj sajt.Evo zasto- Ivanovic nece igrati 80 % zbog povrede, Luiz 100% zbog povrede, Romeu 100 % jer se Lampard oporavio,a i ne moze on u svom prvom mecu da preotme poziciju Mikelu, Sturridge 100% zbog suspenzije. Dakle,pola tima su promasili...
        Sada sam procitao da mozemo ocekivati Torresa u prvih 11,da ce poceti mec ;)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...o-torresa.html
          pogledaj te zasto je doveden Tores...

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Auu,sada citam na sajtu Celsija,(mychelsea.com),u Stoke vs Chelsea preview pise: startnih 11 za Chelsea: Cech,Ivanovic,Terry,Luiz,A. Cole,Malouda,Ramires,Romeu,Sturridge,Anelka,Drogba i potpuno sam se razocarao u ovaj sajt.Evo zasto- Ivanovic nece igrati 80 % zbog povrede, Luiz 100% zbog povrede, Romeu 100 % jer se Lampard oporavio,a i ne moze on u svom prvom mecu da preotme poziciju Mikelu, Sturridge 100% zbog suspenzije. Dakle,pola tima su promasili...
            Sada sam procitao da mozemo ocekivati Torresa u prvih 11,da ce poceti mec ;)
            Jaoo, pa kada bi mogli igrati Ivanovic, Luiz, Sturridge ja bih bio srecan.

            Svi lazu!

            Da, cuo sam i ja to za Torres-a, ma samo da se otvori pobjedom, to je najbitnije, bice tesko, ipak je to Stoke koji ce se grcevito braniti i traziti sansu iz prekida i preko kontri, ali nadam se pobjedi!!!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Steta sto ne igra Lukaku on bi danas bio dobar jer su igraci Stouk Sitija dosta fizicki jaki..

              Comment


              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                Steta sto ne igra Lukaku on bi danas bio dobar jer su igraci Stouk Sitija dosta fizicki jaki..
                Jbg, koliko znam igrace Drogba sam u spicu napada, a sa strana Malouda i Anelka. Anelka vjerovatno zato sto Sturridge ima suspenziju.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Jbg, koliko znam igrace Drogba sam u spicu napada, a sa strana Malouda i Anelka. Anelka vjerovatno zato sto Sturridge ima suspenziju.
                  Staridz nece moci da igra na prva 3 meca steta...ali Lukaku nije jos zvanicno predstavljen zato sigurno nece da igra...a da je predstavljen mozda bi i igrao..

                  Comment


                  • Ma evo vam startnih 11 za oba tima manite se tih nižerazrednih sajtova




                    Source http://www.guardian.co.uk/football/2...e-city-chelsea
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pa to smo i oni najavili...nego mi malo komentarisemo....

                      Comment


                      • Huth bek!
                        Ovaj Walters je opasan, moraju njega da cuvaju malo bolje, inace on igra iza Dzonsa a ne u spic kako su ovi predstavili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma da igraju Ivanovic i Luiz ne bi morali da brinemo za odbranu....

                          Comment


                          • Priča se da su Juventusovi ljudi već u Londonu i da pregovaraju za Aleksa... Da li bi ga Čelsi prodao
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Prodali bi oni njega u slucaju da dovedu Pereiru iz Porta...tako barem objavljuju mediji u Engleskoj
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma skup je Pereira 30 milona trazi porto....
                                http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-pereiru.html

                                Comment

                                Working...
                                X