Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Morali su,ali to nisu uradili.Sahin je bio odlican za Celsi,ali Real ga je ugrabio,a cini mi se da ni Celsi nije bio zainteresovan za njega.Sve bi to bolje bilo da nije otisao Wilkins,bolje bi bio uradjen ovaj prelazni rok.
    Ovo odmah da vam kazem, duplu krunu sa Celsijem je osvojio Wilkins, a ne Anceloti ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
      http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...juan-mata.html
      evo malo o Mati....ako ce mo iskreno Roman bi trebao da odresi kesu i da kupi bar 5,6 dobrih pojacanja...pametno radi Siti neki kazu da oni samo bacaju pare...oni imaju po dobra igraca na svakoj poziciji u timu jel znaju da u PL ima dosta povreda....a ne ko u Spaniji Barsa prosle sezone sa 15 igraca osvojila sve....
      Ali kakvih 15 igraca...
      Mada kapiram sta hoces da kazes..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Evo sta kaze Mikelov otac: http://chelseabalkan.com/vijesti/zan...lovog-oca.html
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
          za mene je bitno da Celsi kupi nekog igraca koji voli klub a onakve koji dodju da napune dzepove parama..eto zato siti nece da uspe nikad....
          Da nije i Modric zavoleo klub kao mali?

          P.S. Bas mi je drago zbog Mikela

          Comment


          • Evo ga Mata,zavrsio je i ljekarske preglede. Mozda ipak bude u sastavu za mec sa Norwich-om, pa makar i na klupi,ko zna... Ja ocekujem da na tom mecu( ako Chelsea bude odradio posao kako treba,tj. ako bude vodio ubjedljivo) debituje Lukaku ;)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • eto bar mata,bar neko...jedino lukakua od pojacanja racunam,on ce mozda i dobiti koji minut da igra,ovo ostalo sve za neku buducnost. mata jedino pravo pojacanje,uzas od prelaznog roka! ocekivao sam da ce da rekonstruisu ekipu i dovedu osvezenja umesto ovih zasicenih igraca koji otaljavaju posao,bukvalno. pre svega anelka,frenk i naravno maluda. boze kako je taj covek los,ne podnosim ga,ne zna se ko je malodusniji i ko vise otaljava,on ili anelka. to sto su sada dali golove je nebitno,pricam inace. kad ih vidim kako se mrcvare po terenu muka mi da ih gledam... i jos nesto,neverovatno je da su suplji bosingva i drvo alex ispred baneta...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Da nije i Modric zavoleo klub kao mali?

                P.S. Bas mi je drago zbog Mikela
                Bolje da voli klub bar malo dosta je...U Siti dolaze samo da napune dzepove parama,zato oni nikad nece osvojiti LS,a tesko da mogu da osvoje i PL...

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/transfe...eje-48742.html
                  malo mu krivo ali razumem ga....Mati svaka cast na ovim recima....

                  Comment


                  • Drago mi je sto je Mikelov otac pronadjen. ;)

                    E sada, ako je potpisan ugovor sa De Bruyne-om, bilo bi dobro kada bi on ostao u ekipi (da ne ode na pozajmicu), bio bi dobar za rotaciju, veznjak je, a ima potencijal.

                    Rajkovic odlazi, vjerovatno u HSV.
                    http://www.skysports.com/story/0,,11668_7119098,00.html
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Kolonija Celsijevih igraca u HSV-u se povecava...

                      Comment


                      • Ja ne mogu docekati vise da Sturridge-u istekne ova suspenzija. Koliko on fali to je smijesno. Fale oni njegovi prodori po desnoj strani pa onda ulasci u sredinu ili sutevi. Njegova brzina, tehnika ce biti od velike koristi...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/transfe...ona-48751.html
                          Hvala bogu sto ne dolazi....

                          Comment


                          • Konacno neko pravo pojacanje na poziciji na kojoj je Chelsea slab. Mata je bas tip igraci koji im fali, da li je 27M previse to nznm, videcemo. Mislim da ce na kraju dovesti Modrica, iskreno ne svidja mi se kako je to sve odradjeno. Tottenhem ocigledno ne zeli da ga proda, on zeli da ide a Chelsea ne zeli da ponudi vise od 27M. Sad jos lik strajkuje, bas bzvz. Trebalo je Tottenhem odmah kad su videli da ovaj zeli da ide da kazu koja je cena, verovatno bi rekli tipa 30/35M i uzmite ili ostavite, a ne ovo natezanje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ja ne mogu docekati vise da Sturridge-u istekne ova suspenzija. Koliko on fali to je smijesno. Fale oni njegovi prodori po desnoj strani pa onda ulasci u sredinu ili sutevi. Njegova brzina, tehnika ce biti od velike koristi...
                              Ja vec vidim formaciju 4-3-3... Mata po levoj strani, Staridz po desnoj i Torres kao glavni napadac, formacija koju je Boas sa uspehom koristio u Portou.. Ne vidim Drogbu vise u prvoj postavi, a tri veznjaka koja ce biti to stvarno ne znam, ako dodje Modric, tu je Lampard i jos neki zadnje vezni, mozda Mikel ili neko drugi...

                              P.S. Drago mi je zbog Mikela, ne mogu ni da zamislim kroz sta je prosao... Sve se dobro zavrsilo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Ja vec vidim formaciju 4-3-3... Mata po levoj strani, Staridz po desnoj i Torres kao glavni napadac, formacija koju je Boas sa uspehom koristio u Portou.. Ne vidim Drogbu vise u prvoj postavi, a tri veznjaka koja ce biti to stvarno ne znam, ako dodje Modric, tu je Lampard i jos neki zadnje vezni, mozda Mikel ili neko drugi...

                                P.S. Drago mi je zbog Mikela, ne mogu ni da zamislim kroz sta je prosao... Sve se dobro zavrsilo.
                                Mislim da si u pravu za formaciju, samo nesto mi se ne svidja Sturridge po desnoj, jer onda mora da ulazi u sredinu da bi nesto uradio s obzirom da je levonog, a u sredini je uvek guzva i malo sta se moze. Vise bih vole da vidim napadacki tandem Torres Sturridge, a na sredini dijamant. Ramires zadnji, Lampard i verovatno Modric na centralnim pozicijama i ispred njih Mata i da mu daju "free role". On ionako nije klasicno krilo poput Valencie, Nania, Johnsona itd. Naravno ne kazem da bi Mata bio los po levoj strani u napadackoj trojci, ali to iziskuje da Sturridge igra po desnoj strani a to mi bas i nije idealno. Videcemo sta ce biti...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X