Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...c-Wilmots.html

    Belgium manager Marc Wimots fears Eden Hazard will suffer from burnout at Chelsea and is understood to be keen on him joining Real Madrid.
    Sources close to Wilmots believe that, privately, he feels a move to Real would be good for Hazard and would allow the player more freedom and a lighter work sche*dule.
    To je taj materinski instinkt ,samo da dete ništa ne uči i da se ne muči
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...16million.html

      Chelsea had set Cuadrado’s price at around £18million, but may well be prepared to accept Juve’s slightly lower offer to bank the money for the Colombian sooner rather than later.

      Despite the club’s terrible start to the season, Chelsea have made it clear to manager Mourinho that the club’s transfer policy will not be ripped up to bankroll a huge January spending spree.
      Chelsea are expected to renew their interest in John Stones and Marquinhos, in the hope of landing one of the defenders, while Mourinho also wants a powerful midfielder.
      plus ponovo se piše kako su neki igrači nezadovoljni zbog stila koji forsiramo al nema svrhe da kačim link kad je maltene ista priča,Ešton ponovo i sad čini mi se da je baš ubedario hahaha
      Last edited by saburo sakai; 23-10-15, 00:02.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • video sa konferencije pred WH

        Spoiler


        Stvarno ne vidim izlazak iz krize,ponovo je kritikovao pojedince,mislim ne vidim logiku u tome,kaže,dal smo 6 komada primili nakon individualne greške,pa čekaj sad malo,pa ti si taj koji stavlja Ivanovića u prvi tim,on sam forsira isti sastav u tom periodu dal sam ja blesav,ko je lud,stvarno mi nije jasno

        Reče kako smo osvojili bod protiv direktnog rivala u borbi za prolaz grupe,na šta smo mi spali,da šampion prema kalkuliše u najlakšoj grupi lš i to je ono što mene ubija,taj ziheraški pristup,nama je Dinamo direktni rival,ej o čemu mi pričamo,bitno da smo imali dve prečke




        Nije problem,vezaćemo mi par pobeda kad tad mada i to je sad pitanje zato što od početka sezone,dobili smo samo one utakmice protiv ne slabijih protivnika nego daleko slabijih,izuzetak Arsenala

        Kralj i dalje priča samo o defanzivi,ni jednog trenutka se ne dovodi u pitanje mogućnost da mi nekog hrabrom i borbenom igrom nadigramo i izadjemo iz ovoga blata i tu je on potpisao kapitulaciju.

        Tuto finito sinjore Murinjo
        Last edited by saburo sakai; 23-10-15, 15:24.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • http://www.theguardian.com/football/...jose-mourinho?

          Grujić na radaru ...preneo i telegraf isto,kupili bi ga u januaru i ostavili tu gde jeste na pozajmicu

          Što se tiče utakmice sa WH,moguće da ponovo zaigraju u paru Matić i Ramireš,Loftus na klupi
          Last edited by saburo sakai; 23-10-15, 22:47.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Saburo nisam ti dugo pruzao podrsku sa #antiMou, ali sutra protiv Bilica bi mogao da ti se pridruzim jos jace
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nisam kačio link za poslednji Eštonov tekst al evo mogu da izdvojim nešto

              Jose Mourinho has convinced himself that he has long-term job security at Chelsea, but his position is nowhere near as stable as he makes out.
              Carlo Ancelotti told friends that the pressure of life at Chelsea was ‘intolerable’ and nothing has changed since to make life any easier for the managers.



              još nešto

              Last edited by saburo sakai; 23-10-15, 23:19.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Kao što sam i najavio juče,Ramireš i Matić u vezi,Loftus na klupi

                Ajmo Fukara,donesi nam pobedu za Romanov rodjendan

                Chelsea team today: Begovic; Zouma, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa
                West Ham team: Adrian, Jenkinson, Tomkins, Collins, Cresswell, Noble (c), Kouyate, Zarate, Payet, Lanzini, Sakho
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ajde Azaru iskidaj danas!

                  Comment


                  • Ne može Zuma da nam igra beka nikako,pretežak je,pravo krilo bi to iskoristilo bez problema ali jbg to je u skladu sa bezmudnim pristupom
                    jedino što je pozitivno to je da Fabregas ne igra CM

                    btw,gledajte sad logike,Loftusa nije bilo protiv Kijeva a sad je na klupi,gde je sad Mikel,lik je propao taktički totalno nema rešanja i inovacija
                    idemo da se branimo i igramo na kontre,kao da navijam prokleti WBA
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ovo je trenutno nas najbolji sastav. Bolje od Zume nemamo.

                      Obi i RLC nisu uopste bitni ovde jer Ramirez jede sve.

                      Comment


                      • Ne moze ovo bez prirodnog beka da prolazi. Imamo posjed i taman da Ramires okrene stranu, Zume nema ni na vidiku. Realno bek je danas najbitnija pozicija u timu, to mora da bude masinerija i ofanzivno i defanzivno. Po mom misljenju Baba bi to mogao biti, samo kad bi ga Mou istrpio malo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni Zuma danas jedan od najboljih na terenu.

                          Comment


                          • Defanzivno nema sta da mu se prigovori. Tu je ubjedljivo najbolji bio. Ali kazem da mora bek i ofanzivno nesto da pruza. Cak i Aspi, koji je ofanzivno ogranicen, pridje da igra naprijed kako bi opteretio protivnike.
                            sigpic

                            Comment


                            • Podrska bratu Saburu koji navija za Chelsea, a ne za West Brom!!!

                              #antiMou braca
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Defanzivno nema sta da mu se prigovori. Tu je ubjedljivo najbolji bio. Ali kazem da mora bek i ofanzivno nesto da pruza. Cak i Aspi, koji je ofanzivno ogranicen, pridje da igra naprijed kako bi opteretio protivnike.
                                Da l' ti mene jebeno zajebavas?! Aspi ofanzivno ogranicen?! Sta Zumbara da pruza ofanzivno?! Majke mi, hteo sam i Sabura da pitam, da li vi ljudi gledate utakmice ovoga tima ili samo komentarisete sa drustvenih mreza?! Pa jebem mu majku, pored zivog Azara...Zuma treba da se otvara na krilu sa igracem manje?!

                                Izvini zbog agresivnosti u pisanju, ali vi ljudi kao da ste coravi... ili ne znam sta je?! Izvini zbog ovakvog recnika, previse mi je..ali necu vise da cutim i dozvoljavam da se krivi trener zbog individualnih gresaka.

                                Mislim na kraju krajeva mozda je i do mene.. mozda sam i ja corav

                                Comment

                                Working...
                                X