Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covjek nije nista pogresno rekao.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Covjek nije nista pogresno rekao.

      znam,znam..nego kazem da je to tuga i muka cak i za mene sto ne volim plavce
      MESSI 10

      Comment


      • Dodaj na to da i dobar deo golova,ne znam sad tačan podatak,dajemo posle prekida iz "open play" ništa ,zato sam ja i pre nekog meseca napisao da imam utisak kao da navijam za WBA
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by miha92 View Post
          znam,znam..nego kazem da je to tuga i muka cak i za mene sto ne volim plavce
          Prosvetli me kako ti je to tuga i muka čak i ako ne voliš plavce
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Prosvetli me kako ti je to tuga i muka čak i ako ne voliš plavce
            procitaj prethodni post pa ces videti..rekoh sa aspekta nekog ko gleda sve utakmice..taj fudbal je mucno gledati iako ne navijam za njih..
            MESSI 10

            Comment


            • Pročtao sam,nije isto "ne volim" i "ne navijam",ovo drugo mi je ok ali u prvom slučaju bi bio težak hejter
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • ja ne pisem da bih provocirao tako da hejter ne mogu da budem,rekao sam samo da je ove sezone tesko gledati celsi..
                MESSI 10

                Comment


                • Morao bih posle da pogledam sazetke ponovo al imam dojam da su juce Zuma i Teri dobro odigrali...

                  Nego sta me brine,juce smo u jednom trenutku izasli na Porto,udarili presing i sve je ok bilo,naterali ih da podignu loptu ali nakon toga je nastao problem,na sredini velika rupa te su nam maltene sa jednim potezom izbacili 4 igraca(lupam) iz igre.Svestan sam da sa jednim Terijem u godinama zadnja linija ne moze da stoji visoko,pogotovo ne sa Kejhilom u tandemu ali bi moglo nesto sa Zumom da se kombinuje,da se napravi kakav takav plan da se takve situacije eliminisu.

                  Sve mi je u glavi ona utakmica kad je Fabregas doso,igrali smo protiv Svonsija kad Matic ide na igraca a Fabregas umesto da cuva prostor trci bezveze za njim,kad je Selvi ostao bez igraca oko sebe u precniku 5m .

                  Ne svidja mi se uopste to da samo cekamo,bar nek vrse neki pritisak na protivnika(imamo Oskara,Vilijana oni ubijaju za te stvari,cak je i Azar napredovao u tom pravcu) al u tom slucaju ovakve scene moraju da se izbegnu. Problem je sad taj sto je proslo vise od godinu dana a mi nista tu nismo popravili.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Formalno je pokrenuta procedura oko novog stadiona,kačio sam ranije slike,ne da mi se ponovo,normalno po nekom defoltu i ovaj projekat je sa vizualne strane bio predmet sprdnje navijača rivala.

                    Na drugu stranu,ono što je bitno za klub to je da će prihodi nakon izgradnje skočiti po nekim grubim procenama za 40-50m funti,naime piše se o tome kako će klub tih dodatnih 20k mesta većim delom,ako ne i 3/4 skoncetrisati u pravcu vip ulaznica,sponzora,kompanija itd. otuda se i očekuje tolika zarada. Kako Čelzi trenutno ima daleko manji broj mesta koji ide na "corporate seats" u odnosu na druge klubove,ovakav potez kluba je i očekivan.

                    Što se tiče imena stadiona tu i dalje nema nikakvih informacija...
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Razmisljam da stavim 100e na Celsi u ponedeljak. Nekako sam ubedjen da dobijamo Lester.

                      Comment


                      • Nemoj brate, nemoj Divljaci su ono a nisam video napaljeniju ekipu od njih već godinama.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Pisao sam ranije o ciljevima kluba,zadacima koji su postavljeni pred Murinja,rekoh već da se samo traži borba za top 4 a u poslednje vreme se sve više piše o tome da je Roman opsednut akademijom i mladim timom te da je zabrinut,kako on tako i bord o tome kako Murinjo hendla sve to sa mladim igračima,posebno sa Loftus-Čikom.

                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...act-talks.html

                          Ne bih sad da ga kritikujem nešto u tom pravcu jer sam to već radio milion puta kad je u pitanju njegov pristup prema Loftusu,više detalja u tekstu gore..

                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...e-his-job.html

                          Nešto o predstojećim utakmicama,transferima Lukakua,De Brujna,ponovo Loftusu
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ovaj Teixeira ja ne zna koji po redu igrač Šahtjora da se povezuje sa nama a dajem glavu da ništa od toga neće biti,ovi će zacepiti neku cenu koju naši naće platiti.

                            Kolko smo ponuda slali za Vilijana da bi na kraju završio u Anžiju.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Kristijansen na pozajmici u B.Mehengladbah uzeo nagradu za igrača meseca ne znam na koju foru samo,nikad nisam video da ga iko od navijača Čelzija gotivi i da je nešto pozitivno za njega napisao
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • I pored toga što smo prošle godine bili šampioni i sve to sa nekim mizernom plusu kad su u pitanju transferi klub je na zvaničnoj stranici preneo da je ostvaren gubitak od 23m funti na kraju sezone.

                                Stanje nije alarmantno iz prostog razloga što je firma u proteklom periodu dobro šljakala ali da će se neke stvari promeniti to sigurno,pre svega mislim da neće biti nekih bombastičnih transfera,mada ih zadnjih godina nije ni bilo.

                                O tome bih u svakom slučaju napisao nešto posebno kad uhvatim vremena.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X