Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NEĆE DA MI POSTA JEBEM TI SVE KOADAJDJASĆDLJAKDJ K A
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Eto uspeo si.

      Comment


      • Ne vjerujem da ćemo 3-5-2 igrati, nema igrača za to. Jedini koji poznaje taj sistem je Kvadrado, ovi ostali to nikad nijesu igrali. Teško da se može promijeniti stil za ove pripreme. A i morao bi Azaru da mijenja poziciju. Ne možeš najboljeg igrača tek tako da makneš sa omiljene pozicije, treba na njega da se bazira igra. Kad bi igrali 3-5-2, Mozes i Kvadrado bi nam bili najbolje opcije za spoljne pozicije. Ne vidim da to može da se desi. Ova 4-4-2 ili 4-2-4 je sigurnija opcija za sad.

        Bačuaji će biti starter valjda. Jedina ozbiljnija konkurencija mu je Traore. Remi bi trebao da nas napusti, njega ne računam.
        sigpic

        Comment


        • Napeo sam jedan prokleti post da stavim I neće pa neće a mrzi me da kucam ponovo
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Fali ti gore Kante. Ako Konte bude gurao 3-5-2, a mislim da neće jer nema igrače za tu postavu, a msm da je uveren da ukoliko želi makimum iz ove ekipe na terenu u jednom trenutku moraju da mu budu Vilian, Azar i Kante, na desnom beku mu 99,9% stoji Kvardado.

            4-2-3-1, jednostavno nema čovek izbora da proba drugačije. Naprosto ga muče iste stvari koje su ga mučile i dok je bio u Juventusu, jednodimenzionalnost rostera, odn. isti je pravljen da se može igrati uglavnom u 4-2-3-1 i ne tako dominantan transfer period u klubu, odn. ne po željama i prohtevima samog Kontea.

            EDIT: Rise, bravo, Konte je kad je došao u Juve preferirao 4-2-4 i igrao ga je u klubovima pre Juventusa, pa i u prvoj sezoni u Juveu u više navrata.
            Last edited by Brajkula; 27-07-16, 21:27.

            Comment


            • Ova ekipa koju je izbacio Avramovic je za večeras protiv Liverpula.

              Saburo, iskopiraj tekst, pa onda otvori stranicu opet i probaj da ga postaviš.
              sigpic

              Comment


              • Ako naidjete na neki dojajan acestream munite ga ovde.

                Comment


                • Stvarno očekuješ da će neko u 5 i 35 da ostane da gleda ovo?

                  Radije ću snimak odgledati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vala ja cu ostati budan

                    Comment


                    • Zaspao na poluvremenu bem ti..

                      Comment


                      • I bolje, nakon što je katalonski preletač zaradio crveni više nije ni imalo smisla da se gleda

                        Rekoh ti samo obrati pažnju na Ainu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Kida mali jbt zivot! Zna fudbala.
                          Ima naravno mana pogotovo u odbrani kad se postavlja ali to se sve sredi. Tacno bih voleo da bude u timu ove sezone kao rezerva, ozbiljan sam.

                          Hteo sam pogledati snimak ali me nesto mrzi, mozda veceras.

                          Comment


                          • Fina utakmica za isprobavanje. Uglavnom smo preko kontri pokušavali. Na početku izgledalo da igramo 4-3-3, kasnije je više naginjalo na 4-5-1, bio je miks te dvije formacije. Poslije crvenog Fabregasa smo prešli na 5-3-1 sa Kvadradom i Pedrom na bokove. Više sam očekivao od Liverpula, pogotovo od Manea, Firmina i Kutinja. Mislio sam da će nas razbiti, a oni ništa nijesu uspjeli da urade.

                            Fabregas i RLC su odigrali najbolju utakmicu. RLC mi se posebno svidio, ova pozicija mu baš odgovara. Razgrće one štopere, ne mogu da ga pomjere. Dobar povratni pas ima, mislim da nijednom nije pogriješio tu. Ona akcija đe sa beka ide lopta na špica, a ovaj povratnu vrati i ide dugi pas na stranu otvara dosta prostora. Još kad se Azar vrati, to će izgledati još bolje.

                            Kad Vilijan povuče loptu to lijepo izgleda, ali isto bi bolje bilo da ide lopta naprijed, bolja nam je tranzicija. Ali opet, teško da može da promijeni to sad, voli loptu izgleda.

                            Sa ovom formacijom kojom smo igrali većinu meča bi mogli da očekujem Kante-Fabregas-Matić sredinu. Fino bi to trebalo da izgleda.
                            sigpic

                            Comment




                            • Najjaci mi Terijev odgovor.

                              Comment




                              • Poljski mediji pisu da smo doveli ovog klinca.

                                link
                                Last edited by Avramovic; 29-07-16, 13:26.

                                Comment

                                Working...
                                X